Apeliacinio teismo teisėjo V.Kažio kreditoriaus Romo Balevičiaus byloje atsiskleidžia visa teisėjų mafija (pildoma)

Rugsėjo 11 d. Kauno apygardos teisme buvo nagrinėjama Lietuvos Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio kreditoriaus Romo Balevičiaus baudžiamoji byla, kurioje jis kaltinamas neteisėtu laisvės apribojimu ir poveikiu liudininkui.

LL jau rašė apie tai, kad R.Balevičius apsiėmė atrestauruoti teisėjo V.Kažio antikvarinį automobilį „Volga”, tačiau vietoj sutarto atlygio meistras sulaukė bent 14 baudžiamųjų bylų, kurias inicijavo teisėjas V.Kažys savo kreditoriaus atžvilgiu.

Vienoje byloje R.Balevičius buvo apkaltintas, kad neva vežiojo savo automobilyje Veisiejų gyventoją Blažį  ir leido per jo kūną elektros srovę,  V.Balevičiui neva užvedus automobilio degimą, ir kitam žmogui prijungus laidus prie automobilio akumuliatoriaus. Už tai R.Balevičius buvo nuteistas Druskininkų teisme, nors jame R.Balevičius teigė, kad tai melas, ir kad net teoriškai tai nėra įmanoma.

R.Balevičiaus skundą nagrinėjantis Kauno apygardos teismas nusprendė į teismą kviestis ekspertą Andrių Šimukauską, pagal kurio ekspertizės aktą ir buvo nuteistas R.Balevičius.

„Ekspertas” savo akte nurodė, kad tai įmanoma, ir todėl teismas ir nuteisė R.Balevičių

Tačiau posėdyje rugsėjo 11 d. ekspertas R.Šimukauskas nepasirodė. Jis teismui atsiuntė raštą, kuriame nurodė, kad jau nebedirba ekspertu, dirba maketuotoju, yra labai užimtas, nenori duoti jokių parodymų, todėl į teismą paaiškinti savo melagingos ekspertizės nevažiuos. R.Šimukauskas net nurodė, kad dirbant maketuotoju, jo buvimas darbe yra neišvengiamas ir jis negali pasitraukti nė minutei. 

Net R.Balevičiaus skundą nagrinėjusi teisėjų kolegija nustebo gavusį tokį „eksperto” laišką ir atsisakymą. „Jis yra ekspertizės akto autorius, todėl ir turėtų atsakyti į gynybos klausimus, – nurodė kolegijos pirmininkas, – todėl teismas dar kartą kvies ekspertą į teismą duoti parodymų, ir išaiškins jam jo neatvykimo pasėkmes”.

Toliau apie posėdį pasakoja pats R.Balevičius:

 

 {youtube}UUMNBh4th5c{/youtube}

 

nusikalstamos grupuotės vadeiva – TEISĖJAS…liežuvis nesiverčia…

 

{youtube}Vdq0uZnsQEs{/youtube}

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));