Nuosprendis Neringai Venckienei už bandymą apginti vaiką ir jos komentaras

Nerka1

Nerka1

Trumpas Neringos Venckienės komentaras dėl šio nuosprendžio:

„Jeigu trumpai: daugybėje nuosprendžio lapų cituojami liudytojų, buvusių namo Klonio g. 5 viduje, parodymai ir jie vertinami kaip mano kaltę patvirtinantys, nors prieštarauja video įrašams. Tai reiškia, kad visi šie liudytojai meluoja ir teismas melą pripažįsta tiesa.

Iš visų pusių daryti video įrašai antstolės S. Vaicekauskienės nurodymu, kurie per klaidą atsidūrė mano rankose, patvirtina, kad aš L. Stankūnaitės nespardžiau, atėjusieji naudojo jėgą prieš Deimantę ir prieš mane. L. Stankūnaitė „iš didelės meilės” draskė Deimantę, tempė ją už kaklo, Deimantės rankas nuo manęs plėšė VTAT darbuotojos Didžbalienė ir Talalienė.

Mano pateiktas video įrašas iš namo vidaus patvirtina, kad aš durų nerakinau, prašiau jas atidaryti.  Mano manymu, M. Kuprevičiaus, V. Keršio, A. Kuznecovaitės bendrininkas P. Jonušas įbėgęs į namo vidų darė viską, kad man būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Iki šiol šis liudytojas net nebuvo apklaustas, nors video įrašas liudija, kad jam turėjo būti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ne aš turėjau būti teisiama dėl 2012 m. gegužės 17 d. įvykių.

Viskas šioje tragiškoje vaiko išnaudojimo istorijoje apversta aukštyn kojomis. Niekas iki šiol nenuginčijo penkių vaiko apklausų ir specialistų išvadų, kad vaikas buvo seksualiai išnaudojamas, kad vaikas nemelavo. Deimantės parodymai patvirtina, kad ji tuo metu buvo pas Stankūnaitę. Ne kas kitas, bet Vilniaus apygardos teismas 2009-10-06 nutartimi nusprendė, kad Stankūnaitei turi būti pareikšti įtarimai dėl vaiko seksualinio išnaudojimo, tačiau prokuratūra šios nutarties neįvykdė.

Teismas vadinamiems nukentėjusiems L. Stankūnaitei, M. Gušauskui, S. Vaicekauskienei ir papildomai valstybei priteisia 18400 eurų, nors dar 2012 m. L. Stankūnaitei sumokėjau 27800 litų, už kuriuos tuo metu ji galėjo įsigyti butą. S. Vaicekauskienės ieškinio turinys skirtas „Garliavos gaujos“ bylai, kurioje aš JAV nurodymu negaliu būti teisiama ir kurioje jai jau yra priteista. Visų šių asmenų naudojama prievarta prieš vaiką teismo nuosprendžiu jiems leidžia ir praturtėti.

Toks yra teisingumas Lietuvoje po 30 Nepriklausomybės metų.

 

 

1-21-491-2021 Nuosprendžio kopija

Facebook komentarai
});}(jQuery));