skip to Main Content

 

Nuoga, bet ne Tiesa

by Agnė Gredeckaitė on April 22, 2013

3647731_large.preview       Komentaras straipsniui  http://www.akcentai.info/index.php/verta-atversti/item/252-man-baisiausia-ir-dabar-visiskai-akivaizdziai-matosi-kad-ne-vaiko-interesu-vedini-tie-zmones-veikia
Teisėsaugai pribaiginėjant garsiąją pedofilijos bylą, tarsi žiurkės iš skęstančio laivo pažiro staiga praregėjusieji. Nenoras likti pralaimėjusiųjų pusėje, pykčiai violetiniuose sluoksniuose ar tiesos kruopų ieškojimas teisėsaugos ir dabar jau buvusiojo įtariamojo ir pedofilija jo draugės vepezojimuose.
Štai pagaliau ir narsioji Rūta, pasipusčius padus ir patogiai įsitaisius šalia sekseksperto klouno netikėtai išvydo kitąją Tiesą. O gal tai ir ne Tiesa, o tik eilinė darbo diena Lryte?
Rūta, tankiai mirksi ir kartoja, kad jaučiasi išdurta buvusios teisėjos ir globėjos N. Venckienės.
Per kurią vietą ją, naivutę, išdūrė?

Šiek tiek pavogravus apie savo abejones, ji ima ir prabyla A. Paulausko kažkada sakytais sakiniais apie bylos netyrimą ir apie meilės istoriją bei pavyduolio sukurtą pedofiliją.
Žurnalistė staiga ima kaltinti a.a Kedį, kad nebuvo tirta byla ir tinkamai apklausta mergaitė. Anot jos Kedžiui vis netiko ekspertai, bet ji taip pat protingai nutyli, kad į apklausas verždavosi ir tada kaltinamąja galėjus pavirsti Laimutė, rėkdama ,, Tylėk!!!. Nieko nekalbėk!!! ,,
Argi taip elgtųsi nekaltas žmogus? Argi landžiotų po apklausas ir įsakinėtų? O kas ją ten įleido? Deja, R.Janutienei tai nerūpi, tarsi liudininkus tildyti apklausose būtų normali praktika teisinėje valstybėje.
Užtat užkliūva N. Venckienės skundų rašymas. O kaip nerašysi, jei prokurorai niekaip neranda elementarių dalykų, kad ir tvirkinimo vietos, kuri vaiko parodymuose įvardinta kaip Laimutės nuomojamas butas bei Baltos Burės. Arba seksualinis prievartavimas perkvalifikuojamas į švelnųjį tvirkinimą, o pedofilijos įtariamajam suteikiama apsauga ir galimybės su nukentėjusios motina dalintis advokatais.

Tokių atvejų ne vienas. Visi N. Venckienės skundai buvo tarsi pirštu bedimas į prokurorų nedarymus ir klaidas ar įstatymo apėjimus.
Prokurorams ir įtariamajam iškrypėliui šie skundai nepatiko. O dabar skundai nepatinka ir Nuogos Tiesos vedėjai. Ji dejuoja, kad N. Venckienė nėjo į derybas. Kokias dar derybas? Gal piniginiu atlygiu už tylėjimą dėl vaiko prievartavimo ar kaip?
Palikite vaiką ramybėje- šis šūksnis skamba visur. Kaip tai suprasti? Na būkit žmonės, nekreipkit dėmesio į šią galimą pedofilijos auką, na nes ne tie žmonės čia įsivėlę, na nes čia tokia valstybinė paslaptis. Šis vaikas yra bomba, kurią reikia kuo skubiau detonuoti- jaudinosi buvęs savanoris R. Kazėnas pas Gaivenį laidoje Abipus Sienos dar 2010 metais.
Vaiko interesais dangstomasi norint nuslėpti iškrypusį nusikaltimą.
Žinomas ponas Čekanavičius, kalintis už pedofiliją, tikiu, taip pat norėjo, kad jo aukos būtų paprasčiausiai paliktos ramybėje, o ne duotų parodymus ir būtų apklausinėjamos bei liudytų prieš jį. Apie tai svajoja visi nusikaltėliai- PALIKITE AUKĄ RAMYBĖJE. Bet argi tai teisinės valstybės bruožas? Galbūt- juk ramybėje palikti ilsisi jau net 9 gyvybės šioje byloje. Vieną jų, žveją ramybės ieškot nusiuntė net į beprotnamį Žiegždriuose.
Toliau Rūta interviu užsiima bobiškomis paskalomis lyg pensininkė ant suoliuko su sauja saulėgrąžų. ,, O man Venckienė sakė, kad baisisi tokiais žmonėmis, kurie yra apie ją… ,, Sunku net komentuoti tokį žurnalistinio tyrimo išsigimimą į kaimo bobų kiršinimosi būdus.
,,Beje, visa ši istorija iš tikrųjų yra apie Kauną, kuris diktuoja madas visai teisėsaugai. Būtent iš ten ateina policininkai, prokurorai, kurie dengia kontrabandininkus, dangsto vagis, gaujas ir taip toliau. Visi tie „papročiai“ ateina iš Kauno.,,

Citata verčianti suglumti. Kodėl taip apkalbama tik Kauno teisėsauga? Problemų yra visur. Gal kam tikrai nepatinka Kauno teisėjai, kad vienas yra sušaudomas, pakeliui į darbą, o kito įsūnis randamas miške nužudytas ar nusižudęs? Patogu sumesti ant violetinių, juk lrytas taip nepatraukliai juos aprašo. Žudyk, likviduok kiek nori, jei ką- prikergsime Venckienei. Daug žalmargių liudininkų ganosi Pravieniškiese ar Lukiškiese. Paliudys bet ką, tik mokėk prašyti.
O gal N.Venckienė su violetine svita yra tik trečioji šalis, atpirkimo ožys, dviejų jėgų kare? Tai sakinys pamąstymui, ką dar gali dengti pedofilijos byla.
Liesajai žurnalistei lipdukas su tėvo atvaizdu ėmė asocijuotis su psichologiniu smurtu. Ak, tiesa, ten užrašyta Stop pedofilams… O norėtųsi Pirmyn Pedofilai? O kokią smurto kultūrą propaguoja biologinės mamos draugai? Kad ir tie kaukietėji, kurie talžė vaiko akyse tetą Audronę? Mušti žmones vaiko akyse normalu, ponia Rūta? O gal tai ir traktuojama psichologiniu smurtu? Sumušk suaugusį, kuriuo vaikas pasitiki ir taip priversk jį bijoti ir paversk bejėgiu? Lėkštelė su silke dėdei Ūsui,,, storu pilvu ir smirdančiu sysalu,, Kūčių vakarą nėra psichologinis smurtas?
Mamą palaikanti publika tiesiog siaubinga. Vien ką reiškia Violetiniu Vėmaliniu pasivadinęs vaikų striptizo mėgėjas http://www.youtube.com/channel/UC3tyAOeIKd8fXHHx1Ez-_LQ…
O kur dar internautės gedulaujančios po straipsniais, kur aprašytas eilinio pedofilo nužudymas. Tarsi simbolis ilgais plaukais maskatuoja su plakatu mergaitę mamai ir už pedofiliją 9 metus sėdėjęs asmuo D. V. Matyt šviežienos ištroškęs, kad taip stengiasi.
Nenuostabu, kad žmonės jaudinasi dėl mergaitės, kai mamą supa tokie keistoki piliečiai. Ar Rūta mano, kad čia tikrai nuostabi kompanija? Kodėl Stankūnaitė lyg medus traukia iškrypėlius? https://pradzios.wordpress.com/2013/03/21/internetiniai-biologines-draugai/
Žurnalistei įtarimų kyla dėl gydytojos L. Bloznelytės neliudijimo 2010. Taip išeina N. Venckienė uždraudė jai liudyti, gindama Ūso dėmes? O gal pati, gydytoja atsisakė, motyvuodama baime, kaip kad minėjo vienas iš Klonio gatvės veteranų? Kaip manote jūs? Dauguma liudininkų buvo apkaltinti šmeižtu, ar paprasčiausiai žuvo, buvo išvežti į Žiegždrius ir tt.

Toliau dar gražiau.  R. Janutienė staiga atsimena 2006 Garliavoje egzistavusį E.Bendoraičio viešnamį ir jame dirbusias nepilnametes. Tik pamanyk, advokatas A. Venckus gynė sutenerį… Tenka priminti užuomaršai Nuogai Tiesai, kad teisinėse valstybėse advokatai už atlygį gina įvairaus plauko nusikaltėlius, o prokurorai kaltina. Tik va toks prokuroras Motiejūnas griebėsi advokato vaidmens Ūso atžvilgiu. Gal susimaišė, o gal irgi su kokiu Žalimu prieš tai Vokiečių kavinėje gėre vakarykščiai? Nenuostabu, kad koks Kedys ar Venckus pažinojo Bendoraitį. Garliava ne Niujorkas ir vieni kitus pažįsta.
Rūta Janutienė žongliruoja faktu, kad a.a Kedys suviliojo 15-metę. Mano žiniomis, jie susipažino vasarą, kai Laimai buvo 16 metų. Dėl problemų namuose, a.a Drąsius Laimai ieškojo buto, kur galėtų ramiai gyventi ir mokytis. Neradus, priėmė pas save. Tai kieno moralinį supuvimą peikia Rūta? Gal Stankūnų, kurie pusantrų metų manė, kad jaunėlė dukra gyvena pas Violetą?
Kas išstūmė Laimą iš tėvų namų ir privertė dairytis guolio pas suaugusius vyrus? Už ką jos a.a sesuo bandė atimti Stankūnams tėvystės teises? Gal čia taip pat kaltinsite Kedžius, kad sušildė gyvatę savo užantyje? Dėl tvirkinimo, tada galiojo įstatymas leidžiantis lytinius santykius nuo 14metų. Laima juo ir naudojosi.
Kita sensacija nustebino Nuogąją Tiesą – tik pamanykit 18metė pagimdė..! Dyvų dyvai..!
Tikrai patariu Rūtai ir jos žurnalistinei grupei apsilankyti gimdymo namuose ir tokių dyvų rasite sočiai 200metų į priekį medžíagos laidoms kurti. Aštuoniolikmetės su pilvukais ir leliukais Lietuvoje nėra retas reiškinys. O jei jums asmeniškai sensacija, tai kurkite apie tai laidas ir žiūrėsime kiek jos bus sensasingos. Panašu, tiek pat kiek ekcentriški ir tie kurie sviestą tepa ant duonos.
Janutienė graudenasi, kad žiūrėdama į Laimos ir Drąsiaus senas nuotraukas. Ji išsigando Laimoje pamačiusi vaiką. Na, nieko sau kūdikis, peroksidu nubalintais plaukais, ryškiomis raudonomis lūpomis ir stambumu vos ne pralenkianti ir patį Kedžių Drąsių…
Gerai įsižiūrėjus ir Čekanavičiuje galima atrasti vaiką. Sakoma, kad jis vaikystėje buvo tvirkinamas savos motinos. Nuskriaustas vaikas užaugo į monstrą. Ar tokį vaiką Laimoje matė ir Rūta? Beje, kam reikia kaltinti patvoryje apkalbėjusius Stankūnaitę, kai pati savo laidoje, tiesmukiškai tėškėte  jai į veidą, kad ji panaši į vienos specialybės atstovę, bet ne kirpėjos…

,,Iš tikrųjų laidoje „Nuoga tiesa“ M.A.Pavilionienė pacitavo iš B.Brechto pjesės „Kaukazo kreidos ratas“ senąją sakmę apie dvi motinas, kurios pešasi dėl vieno vaiko. Ten labai saliamoniškai išsprendžiamas šitas konfliktas – vaikas atiduodamas tam, kuris paleidžia ranką, neskaudina vaiko. Toks erkiškas įsikibimas į vaiką man yra baisus. Ir tas įsikibimas ne dėl to, kad tau yra brangus vaikas. Aš taip sakau, nes iš arti tai mačiau…,, Matomai turima omeny N. Venckienė. Paradoksas, tačiau video puikiai matome kaip Stankūnaitė plėšo vaiką ir jį net sužaloja. Po to dar leidžia rankas ir gašlias mintis laisvą valią duoti savo basagalviui advokatui.
Tokia yra Tiesa… lr neverta apsijuokti kopijuojant vieno egzotiško geltonojo džemperio mėgėjo facebook sienos būsenos ,, Ir Teisibe mus Isgidis,, Rūta, Rūta… Na negi iki tiek reikėjo nusiristi..? Iki visiškų egzotinių žemumų… Pagirti galima už tai, kad egzotiško veikėjo sakinys pas Rūtą skamba gramatiškai teisingai – Ir Tiesa mus išgydys.
Visiškai nelogiškas Nuogos Tiesos mestas argumentas, remiantis egzorcistu Valkausku. ,, Kodėl jūs kalbate tik apie šitą mergaitę? Aš jums galiu atvesti tokių 15 vaikų.,,

Tai egzorcistas skylę žino kur tie išprievartauti vaikai yra ar kaip?
Būtų keista jei tokie argumentai gyvuotų teisinėje valstybėje. Pvz. – ateina į teismo posėdį, kur teisiamos dvi savo draugę mėsinėjusios šiaulietės, teisėjas ir linksmai pradeda : Ko čia pristojot prie merginų? Gi tik vieną išmėsinėjo, o va toks Čikatila – 54, o toks Meksikoje maniakas – net 150. Byla baigta. Arba prašo žydų bendruomenė kompensacijos už holokausto nužudytus 6mil tėvynainių, o jai atšaunama: Tik 6 milijonai??? Pamanykit, o va Amerikoje 30 milijonų vietinių indėnų išžudė… Byla baigta.

Kažkoks paikas kalbos nukreipimas į kitą pusę, kad išvengti sprendimo.
R. Janutienė ragina pasitikėti teismais, nes juk negali būti visi blogi. Mieloji Nuogoji,- kuriuo teisėju siūloma pasitikėti konkrečiai? Cininu, kuris lyg pėdas, nugriuvo prieš pedofilijos bylą, tai kavinėje, tai sportuodamas, o bylą nagrinėjo tik pagal vieną epizodą? O gal prokurore, kuri lyg Kosmopolitan žurnalą davė ikiteisminio tyrimo metu vartyti bylą įtariamam pedofilui, o gal Betingiui, kuris dingusiujų ieškojo, šaukdamas juos vardais ant policijos kiemo? O gal Kliunka, kuris pedofilijos bylą nagrinėjo pagal melžėjos laišką iš Pakruojo, ar l.e.p R. Petrausku, kuris teigė radęs Kedžio DNR ant ginklo? Na beskite pirštu, bent į vieną teisėsaugos pareigūną, kuris dirbo, o nesiklaunino su šia byla.
Tiesa, buvo vienas toks prokuroras N. Bieliauskas, bet jis kažkodėl buvo priverstas palikti darbo vietą ir šią bylą.

Yra toks bjaurus paukštis grifas, kuris kiša savo nuogą kaklą į kritusiojo lavoną ir taip sotinasi. Yra ir kitas toks šlykštus gyvūnas hiena, kuris tankiai mirkčiodamas mažomis, tarsi pelės akimis, klaikiai kikena tyčiodamas iš pastarojo baigties. Vieno mirtis, tampa kito duona, bet jie bent neįvelia ir savo problemų ant trečių, nieko dėtųjų. Žmogus būna baisesnis sutvėrimas už gyvūną.

Myra Kovalski

Share this:

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));