Nukrito D. Šakalienės artimo bendražygio M. Majausko melo kaukės

Nukrito D. Šakalienės artimo bendražygio M. Majausko melo kaukės

 

 
Paskelbta: 2018-11-30 07:06 Autorius: ekspertai.eu
M. Majauskas. Nuotr. facebook.com
M. Majauskas. Nuotr. facebook.com

Daugėja Seimo narių, kurie atšaukia savo parašus po Mindaugo Puidoko projektu, kuriame siūlomos pataisos keičiančios smurto prieš vaikus apibrėžimą.

Skelbiama, kad parašus ketina atsiimti ne tik opozicijos, bet ir valdančiųjų žaliųjų valstiečių atstovai.

Pirmieji parašus atsiėmė du Žmonių partijos atstovai – Irena Haase ir Sergejus Jovaiša. Taip pat du liberalai – Jonas Varkalys ir Ričardas Juška.

Pareiškimą dėl parašo atšaukimo parašė ir pirmoji Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė. Jos duomenimis parašus atšaukti planuoja dar keturi–penki žaliųjų valstiečių frakcijos nariai.

Tuo metu M. Puidokas socialiniuose tinkluose pakvietė pasidalinti vaizdo įrašu, kuriame diskutuojama dėl vaikų teisių sistemos pataisų.

„D. Šakalienės artimo bendražygio M. Majausko melo kaukės nukrito per 15min.lt laidą su žurnaliste Dovile Jablonskaite. Kviečiu visus pasižiūrėti mūsų dvikovą dėl vaikų teisių sistemos pataisų. Pasidalinkite įrašu ir švieskite draugus, nes daroma viskas, kad rimtų pataisų nebūtų! Per LRT vakar tą aiškiai pasakė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir vicepirmininkė Rima Baškienė, kuri net atsiėmė pataisas palaikantį parašą. Jiems abiems svarbesnė Gabrieliaus Landsbergio, o ne žmonių nuomonė dėl pataisų reikalingumo“, – parašė M. Puidokas.

https://www.youtube.com/watch?v=3rxtHgo_Xh0

Susiję:

Intelektualaus humoro kūrėjas pašiepė valstybės vardu vaikų atiminėjimo iš šeimų priešininkus  

Tautai paskelbtas karas. Ginamės   

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));