skip to Main Content
Andriulaitiene1

Nukankinto vyro motina  tiesos paieškas pasodinta į areštinę ir bus teisiama „už nepagarbą teismui“ 

 

Andriulaitiene1

DOC004 1 Page 1

 

areštinę ir bus teisiama „už nepagarbą teismui“

Aurimas Drižius

 

Žvėriškai nukankinto Donato Andriulačio motina Zosė Andriulaitienė už savo sūnaus žudikų paiešką buvo policijos sulaikyta, 48 valandoms uždaryta į areštinę ir galiausiai bus teisiama „už nepagarbą teismui“. Moteris gavo kaltinimą, ir  bus teisiama Šilutės apylinkės teisme už tai, kad „negerbia teismo“

 „Laisvas laikraštis“ jau rašė apie Donatą Andriulaitį – iš Anglijos į Lietuvą sugrįžęs emigrantas buvo pagrobtas, nukankintas, kankintam vyrui nulupti du kojos pirštų nagai, turtas pagrobtas, tačiau prokuratūra vis tiek nustatė, kad jo mirtis – nesmurtinė

  

 

Škotijos naftos platformoje mechaniku nuo 2000 m. dirbęs Donatas Andriulaitis, 2014 m. pavasarį grįžęs į Lietuvą, pas Šilutėje gyvenančią motiną, buvo pagrobtas ir nužudytas, siekiant jį apiplėšti. Žmogus buvo sumuštas ir įmestas į vandenį jau miręs – dėl to plaučiuose nerasta vandens, tačiau ekspertai kažkodėl nenustatė jo mirties priežasties, tik nurodė, kad tai – galima asfiksija (uždusimas).

 Nors policijai ir prokuratūrai buvo pateikti įrodymai, kad Donatas Andriulaitis prieš mirtį buvo sumuštas, kankintas (nulupti net du kojos pirštai) ir net įvardinti tai padarę asmenys, Šilutės policija ir visa prokuratūros sistema nepadarė nieko, kad išsiaiškintų, kas nužudė Donatą. Apie tai, kad aukai nulupti du kojos pirštai, nei teismai, nei prokuratūra nepasisakė nė pusės žodžio, nors tokie įrodymai buvo pateikti.

 Motina įsitikinusi, kad sūnus buvo kankintas, norint išgauti jo banko kortelių kodus, o taip pat priversti jį pasirašyti gyvybės draudimo sutartį.

 

Mat D.Andriulaičio gyvybės draudimo sutartis buvo pasirašyta jam net nesant Lietuvoje. Pagal tą sutartį visas aukos turtas buvo perrašytas jo buvusiai draugei, kuri anksčiau yra dirbusi buvusio Seimo nario Kęsto Komskio padėjėja.

 

Norėdama rasti sūnaus žudikus, Donato motina Zosė Andriulaitienė pasamdė itin brangų advokatą, buvusį advokatų tarybos pirmininką Rimą Andrikį, dabartinį Seimo narį, tačiau net ir šis neprivertė policijos dirbti. Net R.Andrikio skundas Europos Žmogaus teisų teismui už kurį Z.Andriulaitienė sumokėjo 5 tūkst. svarų sterlingų buvo nepriimtas dėl blogai užpildyto formuliaro. „R.Andrikis turi man gražinti tuos pinigus, vis laukiau, kad jis pats susiprastų“, sakė moteris LL.

 „Nurodžiau ir tai, kad sūnui buvo nurauti du kojų nagai – teigia moteris, – šios aplinkybės iš esmės nebuvo tirtos, minėtieji asmenys apie šias aplinkybes neapklausti, nors byloje esanti teismo medicinos specialisto išvada nėra išsami ir prieštarauja mano nurodytoms aplinkybėms“.

 

„Generalinės prokuratūros ONTT vadovas prokuroras Krušna man sakė, kad dar ką nors pateikčiau, kokius nors įrodymus, kad sūnus buvo nužudytas – pasakojo Zosė Andriulaitienė, – tačiau jam pasakiau – o ką jūs veikiate, už ką gaunate atlyginimą, kad nieko nedarote? Skausmo palaužta moteris turi pateikti prokuratūrai įrodymus, kad jos sūnus buvo nužudytas? O tai ko jie ten sėdi, toje prokuratūroje? Krušna man nieko neatsakė“.

 

Papildomi įrodymai – po Donato dingimo buvo perrašyti dokumentai dėl jo gyvybės draudimo, ant minėtų sutarčių nėra jo parašų. Kas suklastojo dokumentus – prokuratūros tai irgi nesudomino.

 

Ji daug kartų skundėsi teismams dėl klastojamų nutarčių ir dokumentų, ne kartą rašė skundus generaliniam prokurorui ir Seimo pirmininkui.

 

Galiausiai pati apsidūrė teisiamųjų suole – neva negerbia teismo. Aiškėja, kad buvusi Aukščiausiojo teismo teisėja Stripeikienė parašė pareiškimą, kad neva Z.Andriulaitienė viešai pademonstravo „nepagarbą teismui“.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));