skip to Main Content

“Nukankinto triušiuko“ istorijoje slypi vaikų prekeivių mafijos ausys

Kristina Sulikienė

Kaip „legaliai“ atimti vaiką ir jį parduoti užsienio įvaikintojams?

 

Iš Editos Bugajenko, kuri gimdė 17 metų, vaikas buvo atimtas tiesiog gimdymo palatoje, vėliau jai liepta pasirašyti ant tuščio lapo. Pasirašius ant tuščio lapo, ji buvo pašaukta į teismą.

Nežinojo ką daryti, ji nenorėjo vaiko atiduoti niekam.

Kreipėsi į vieną religinę organizaciją, kuri dirbo su prekybos žmonėmis aukomis, ir ši organizacija kreipėsi į mane, kaip teisininkę – maldaudama gelbėti.

Švenčionių rajono apylinkės teismui Editos Bugajenko vardu 2014 metų rugpjūtį surašiau atsisakymą nuo sutikimo leisti įvaikinti vaiką.

Atsisakymas buvo priimtas, byla dėl įvaikinimo – nutraukta.

Antroji „triušiuko kankintoja“ iš nuotraukų matyti dalyvauja rekonstrukciniame judėjime, kuris yra „patriotinio“ elito (taigi, ir saugumiečių) priklausomume, ir šita kompanija valdo labai didelius resursus, gali būti, susijusi ir su vaikų prekyba į užsienį.

Todėl nesistebiu, jog patriotų draugė padarė nusikaltimą, paskelbė internete, bet įtraukė ir Editą Bugajenko, iš kurios dar 2014 metais buvo atimtas vaikas, ir jį bandyta parduoti į užsienį įvaikintojams

Užsakymas yra užsakymas.

Mieli piliečiai – niekada netikėkite delfi.

Juk triušukas tai ne žmogus. O Edita Bugajenko turi vaiką, kuris jau kartą buvo šlykščiausiaisi metodais – klastojamt dokumentus – iš jos atimtas ir parduotas įvaikinimui.

Pinigus vaikų prekybininkai paėmė. Bet vaiko juk nesuteikė pirkliams.

Užsakymą reikia įvykdyti.

Tam tinka bet kokios priemonės – kad ir triušiuko byla.

Juk vaikais iš Lietuvos į Italiją ar Prancūziją prekiauja kaip kokiais triušiukais.

O šita simbolika – kad Editos vaikas lygus triušiui, yra jos nužmoginimas.

Kad ir ką ji būtų padariusi – visų pirma mano klausimas: kas ją padarė žiauria (jeigu ji ir padarė kuo įtariama), ir kaip su ja elgėsi vaikų namai bei vaikų pirkliai, kai ji sau pasigimdė vaikutį, nes vaikų namų auklėtiniai dažnai taip daro, kad anksti gimdo vaikus, nes nori turėti šeimą, kurios neturėjo. Kai dirbau Rytų Vokietijoje socialinio pedagogo padėjėja, 3 dienų seminare išklausiau ištisą teoriją apie šitą fenomeną – nes R. Vokietijoje labai daug nepilnamečių merginų gimdo. Mūsų centriuke irgi ateidavo mergaitė, kurios mama tik 15 metų vyresnė. 

Taigi, vaiką atiminėjo, gąsdino merginą – ir neturėjo būti jokių padarinių?

Kur jie visi dabar, visas tas vergų choras? Kas lėmė kažkokio triušiuko žūtį? Ar tik ne vaiko gimdykloje atiminėjimas?

Ir kodėl triušiuką supjaustė mergina, kuri akivaizdžiai dalyvauja „patriotų“ sambūriuose – o juk patriotams išsilaikyti reikalingi pinigai, tarkime, pardavinėjant „netinkamų, negrynaveislių“ piliečių vaikus.

Edita juk ne lietuvė. Rekonstruktoriai  – nacių pasekėjai, segasi svastikas, jie yra už „gryną rasę“. Kuo daugiau rusakalbių vaikų bus parduota, tuo grynesnė bus Lietuva- štai kuo  jie  tiki, ir už tai geria prie aukurų. Jie važinėja į Ukrainos karą ir ten šaudo rusus, nes tiki savo misija šioje žemėje.

Vaikų prekyba susijusi su klaikia rusofobija. Arba rusofobai pateisina vaikų prekybą, kaip bepakreipsi, triušiuko byla yra tik priedanga: nes iš sėdinčios motinos vaikas atimamas automatiškai. Pirmą kartą girdžiu, kad sodinama už triušiuką. 

Norvegijoje vienos atimtos šeimos vaikas geneologijoje turėjo stribą. Mama susidūrė su nenormaliomis kliūtimis, todėl pagrobė vaiką ir grįžo į Lietuvą. Visokie kovotojai ją bandė įtikinti, jog čia „karma“ dėl „senelio stribo elgesio, kai jis suiminėjo partizanus“. Atleiskite, iš kur „kovotojai už vaikus“ žino tokias tikslias geneologijas, ką?

 

Triušių globa tikrinama,  vaikų – NE!

Kristina Sulikienė

Triušio istorija atskleidė baisią realybę: žmonėms gaila kažkokio šiaip jau mėsinio gyvūno (galima legaliai nusipirkti ir valgyti), o ne vaikų.

Nors kiekviena proga visiems pateikdavau vienos iš “sadistinių kankintojų” istoriją, kaip jai dar besilaukiant buvo “atimtas vaikas” (neabejoju, jog Šakalienė tuoj reformą prastums – kad vaikai atiminėtini dar įsčiose: juk taip yra pažengusiuose Vakaruose – tai turi būti ir pas mus!) – tai yra, jai tik pagimdžius, tą pačią dieną atsivėrė durys gimdykloje, ir buvo liepta pasirašyti. Ant ko rašėsi – nepamena. Vaiką atėmė. Po kurio laiko gavo šaukimą į teismą: ateiti patvirtinti kažką. Ką?

Kreipėsi į religinę organizaciją, šioji ieškojo susigaudančio advokato – nerado. Niekas negina vaikų.

Tada ieškojo juristo. Rado. Surašiau atsisakymą nuo leidimo įvaikinti. Vaikų namai, kuriuose gyveno mergina, stojo piestu: surašiau nušalinimą teisme vaikų namams  nuo atstovavimo. Vaiką nuo pardavimo išgelbėjome. Nuo globos nebe, bet vis tiek tai buvo labai didelis laimėjimas.

Ir viskas. Nieko daugiau negirdėjau, nes niekas niekada netikrina globon paimtų vaikų, ir nesidalina jų sėkmės ar nesėkmės istorijomis.

Tik ne šuniukai, kačiukai, žiurkiukai, šinšilos, gyvatukai, ir paaiškėjo, net triušiukai: tikrinami, ir pertikrinami. Neimkite gyvūnų iš globos įstaigų!

Juk čia ne vaikas – paimsit vaiką – niekas netikrins. Galėsit jį paimtą iš „labai blogos šeimos“ paguldyti tiesiai ant grindų, kaip yra šeimynose, – pati savo ausimis girdėjau globėjų kursuose, piktinausi, bet man liepė tylėti, nes „gal jūs ateisite pas mus pasirinkti MŪSŲ VAIKŲ“. ( O vaikai ten patenka tik LAIKINOSIOS GLOBOS pagrindu. Tėvams neleidžiama jų lankyti – kad greičiau atjunktų. Kukuraičio, Šakalienės ir Grybauskaitės reforma griauna tradicinę šeimą – nes vaikų namuose tėvai gali lankyti ir bendrauti be jokių tarpininkų. Ant grindų globotinius migdantys „puikūs“ globėjai leidžia „savo vaikams“ bendrauti su tėvais tik prie policijos pareigūno, policijos nuovadoje. Va taip.

Taigi, o 2014 metų vasarą dar gelbėjau 3 vaikus tokiai daugiavaikei mamai Sandrai, ir išgelbėjau, atidavė „vaikų teisės“. Tiesa, vėliau vėl bandė atimti. Nepavyko.

O vyriausiojo pradanginto vaiko – lygiai tuo pačiu scenarijumi (Sandra buvo nepilnametė, todėl motyvuota, jog negebės auginti) – nerado. TV laidoje kažkokia „vaikų teisių asociacijos“ pirmininkė Aldutė gulėsi kryžiumi už vaikų prekybą, ir paaiškino, jog jeigu mamai neteikiama informacija, vadinasi „vaikas įvaikintas, turi naujus tėvus“. Šitą žinią ji pateikinėjo kaip kažką labai teigiamo. Keisčiausia, jog kažkokiai asociacijai privati informacija teikiama, o mamai – iš iso ne.

Žinot, kur mama Sandra atrado vaiką? Kur kitur – jeigu ne Italijoje. Ji užsispyrė, kad gerai, dabar jam 16 metų, jis neva vaikas, bet kai suaugs, niekas negalės man sutrukdyti susirasti. Kaip tarė, taip padarė. 

O kaip reagavo italų „tėveliai“? Teigiamai. Leidžia vaikui bendrauti su tikrąja mama: buvo atvažiavęs sūnus, jam 19 metų. Ką išlošė vergų choras – vaikų pardavinėtojai? Nieko. Tiek, kad italų pora gavo didelį šoką, nes jiems buvo pateikta, kad jie tą vaiką gelbėja. Atvykę su įvaikintuoju, dabar jau suaugusiu ir laisvu rinktis, su kuriais tėvais bendrauti, vaiku, studentu, pamatė  normalią mamą, turinčia daug vaikų, ištekėjusią, gyvenančią suremontuotame name. Manau, jiems turėjo būti pikta: juk buvo apgauti. Jiems įgrūstas vaikas ne koks iš vaikų namų, o turintis šeimą.

Yra Lietuvoje tokia taisyklė, jog parduotų vaikų į užsienį niekas netikrina.

Jeigu tokį ažiotažą kaip dėl triušio žiniasklaidos priemonės būtų sukėlusios dėl pas 2 lesbietes Norvegijoje „laikinojoje globoje“ jau 7 metus augančio lietuvio Jonuko Ramoškos – vos pajudantis dėl antsvorio Linas Linkevičius gal savo rankomis pargabentų tą vaiką. (Politikų išvaizda ir sveikatos būklė ne tik gali, bet ir privalo būti aptarinėjama: įtariu URM ministrą neveikimu, nes jis fiziškai nesugeba – pargabenti vaikus reikia būti fiziškai stiprios būklės, nes vaiką gali tekti įnešti į lėktuvą. Vaikai įprastai atiduodami globon seneliams, todėl motina negali dalyvauti pargabenant vaiką. Todėl tokiais atvejais gabena valdžios atstovai. ) Bet ne – spaudos priemonėms liepta rašinėti kažkokias nesąmoningas naujienas apie triušius, triušio paltus, ir dviratukus.

Jeigu šitoks ažiotažas būtų keliamas dėl dingusių vaikų – žiūrėk, atsirastų vienas- kitas. Bet mūsų paperkamoji žiniasklaida tesugeba eskaluoti metų metais kokios nors vienos šeimos istoriją – kaip jau iki neskanumo buvo nuvalkiota Garliavos mergaitės asmenybė. Jau net palaikantiems pasidarė nebemalonu: kodėl neginami visi kiti vaikai. Atsakymo niekas nesulaukė. Prienų rajone gyvenančią mergaitę nuo antstolių apgynė žmonės apjuosę namą grandine, gavo baudas – bet neatidavė. Buvo atvykę į Klonio gatvę, išgirdo, kaip cituoju Civilinį kodeksą apie vaiko teises (su plakatu „Prienai“ tie žmnės stovėjo tiesiai man už nugaros)

„Violetinė gvardija“ niekada negynė kitų vaikų, neieškojo jų ir neieškos.

Jeigu toks ažiotažas būtų keliamas kaip dėl triušio (kuris šiaip jau valgomas gyvūnas) dėl mano dingusios dukterėčios Deimilės Rimantės Apanavičiūtės, jau ji būtų buvusi parskraidinta su karinių oro pajėgų lėktuvu. Tiesa, pamiršau – juk tik Grybauskaitė gali skraidyti su KOP lėktuvu: būtinai sekmadieniais, ir būtinai žiūrėti krepšinio rungtynių. Skrydis kainuoja nei daug nei mažai, tik 5600 eurų. 

Neatmestina, kad konkretų vaiką Deimilę Rimantę į nežinią, pardavimui į Prancūziją ir išgabeno minėtu lėktuvu: juk jokiuose skrydžiuose šis vaikas nefiksuotas. Kurie skrydžiai nefiksuojami? Kariniai. Juk jie slapti. Pats tik lėktuvas fiksuojamas. Taigi, triušiukai tikrinami po atidavimo globėjams, o jeigu globėjai blogai pasielgė su triušiuku – globėjus reikia atiduoti minios teismui, inkvizicijai. Ypač, jeigu vieno iš triušiuko globėjų vaiką nuo 2014 metų vis bandoma parduoti.

Lietuvoje atsiradusi kategorija žmonių, kurie mėgsta naujas mašinas, kas mėnesį naujus drabužius ir šukuosenas, mėgsta skraidyti į seminarus Švedijoje, Norvegijoje. O už tai turi suprekiauti vaikais, reikalingi tik geri vaikai, iš šeimų, ne iš pagriovių. Su gerais genais, gera geneologija. Niekas Italijoje ar Prancūzijoje nenori degradų, su alkoholikų sindromu.

Taigi – kai  Patvorio  violetiniai klausia „kur mergaitė“- ji greičiausiai įvaikinta, jai pakeistas vardas ir pavardė, todėl jos niekas matyti ir negali: nes seneliai jau nebėra jos seneliais. Jie dabar kol ji nepilnametė, kaip ir Sandros atveju – negalės matyti anūkės.

Išskyrus jeigu išgyvens iki jos pilnametystės – 2022 metų. Gal neįvykęs toks liūdnas scenarijus, bet jeigu ir nepavyko jos niekam parduoti, tada prekybininkai negali pripažinti pralaimėjimo, ir tada iš pykčio vaiko, esančio kažkuriuose vaikų globos namuose, arba durnyne – nerodys.

Tačiau vaikus pamatyti visos Šakalienės, Kukuraičiai gali, ir jie juos mato, kai nori. 

Kad žmonės nesidomėtų pardavinėjamų vaikų tema, Šakalienė dabar jau triušiuko gynėja pasidarė – įvedinės spaudos cenzūrą per Baudžiamąjį kodeksą, kad jeigu kas nors pasidalins, kaip užmušė kokią vištą, tada grės įkalinimas. Kvailiau nesugalvosi.Yra tinklalapių administratoriai – jiems reikia skųstis. Jeigu tokie pilietiški žmonės būtų pranešę facebook administracijai – tų įrašų seniai nebūtų buvę. Kovo mėnesį aktyvistai pranešė mano įrašą, kur parašiau,kad visa Lietuva prie konteinerių, o kai kurie važinėjasi naujomis mašinomis. Sukilo vergų choras – kad netinkamas įrašas. Nes, matyt, dar ne visa Lietuva prie konteinerių – juk yra apmokamų trolių fabrikas, teisingai. Tai nors ten nieko įžeidžiančio nebuvo, FB administracija išėmė įrašą.Dėl šventos ramybės. 

Už vaikų prekybą – nieko: kaip tik – seminarai į Švediją. Norvegiją. O už pasidalinimą kokiu nors komentaru „šiandien nukirtau vištą ant kaladės, ir man patiko – pagaliau išmokau“ – įkalinimas iki gyvos galvos.

Dar tegul priskiria mėsos valgymą žiauriam elgesiui su gyvūnais.

Dar neuždraudė iki galo ūkininkų Lietuvoje. Bet, kaip supratau, vienas žingsnis iki to jau liko.

Summa summarum – triušiuko globa yra tikrinama kruopščiau negu vaikų globa. Niekam neįdomu,  kiek įvaikintų vaikų iš tikrųjų buvo išpjaustyti organams, mirė, buvo neadekvačių „tėvelių“ suluošinti.

Štai Jonukas Norvegijoje žalojamas lesbiečių biologinės dukros: mamytės leidžia dukrelei trankyti Jonukui su plaktuku per galvą. Bus ramesnis, ir dar neįgalumo pašalpa prie globos pašalpos priklausys. Ne kartą matė sužalotą galvą mama Aistė, fiksavo nuotraukose, na ir kas – globėjai neatsako jokia tvarka. Juk vaikas išgelbėtas – ko jūs norit?

Kiek besiskundė kur mama Aistė – kuriai neapribotos motinystės teisės – niekas negirdi.

Bet jeigu triušiuką kažkas nukankino – sukeliama visa visuomenė.

Jeigu Prancūzijoje prievarta vaikų namuose laikoma garsaus profesoriaus anūkė – viskas gerai: vaikų prekybininkai su Kristina Paulike priešakyje jaučiasi įgyvendinantys „misiją“. Nes Kristina Paulikė, tarkime, per metus deklaruodavo 305 litų pajamų (VRK, VMI duomenys, 2013 m.), ir jai pačiai grėsė vaikų atėmimas. Ne kitokia padėtis Linui Kukuraičiui su 5 vaikais – jeigu pas šias šeimas būtų atėję norvegiškos vaikų teisės, tikrai nebūtų radę kiekvienam vaikui po bananą, ir būtų atėmę. Dar Kukuraitis ir vaikus namie gimdė, ir baudžiamoji byla pribuvėjai buvo iškelta, jis kaip ir bendrininkas buvo nusikalstamos veikos. Tokie žmonės yra labai pažeidžiami, jais galima manipuliuoti.

Lietuvos vaikų teisės atsisakė pasakyti, ar mano tėvų anūkėlei viskas gerai, kaip ji jaučiasi – tačiau Prancūzijos socialinės apsaugos tarnybos atrašė viską kruopščiai, nurodė, jog lauks iš manęs žinių, nurodė, jo aš turėčiau kreiptis dėl įvaikinimo. Pakartojo dar keliais laiškais. Tuo pačiu metu mūsų „teisės“ melavo ne tik raštais, bet ir gyvuose pokalbiuose, aiškino „tokios informacijos neturime – gal jūs neteisingai išsivertėte“ (melavo Janina Dabašinskienė). Žodis „adoption“ yra įvaikinimas. 

Prancūzams nereikėjo šio per prievartą jiems grūdamo vaiko, kuris turi šeimą ir išvežtas grobimo būdu.

Brolis Romualdas Apanavičius užrašuose 2012 metų lapkričio 2 dieną rašė, jog dukra pagrobta. Užrašai rodo, jog jie su žmona Giedre Ramanauskaite dar buvo Lietuvoje (tai yra, nedingę) – bet jau pirko maistą tik suaugusiems. Vaiko nebebuvo. Pasakyti giminėms negalėjo – nes pavogė kažkas aukščiau, nei vaikų teisės (turbūt mafija). O vėliau tas supakuotas vaikas buvo nutrenktas prancūzams, aiškinant, kad čia „laisvas vaikas“.

Tai kiek tokių „įpakavimų“ pateikiama Prancūzijai, Italijai? Ar ne tas pats atsitiko su Sandros vaiku? Juk italams „tėveliams“ buvo pateikta, jog šitą vaiką reikia gelbėti, mama neva nepilnametė gimdė, ir nesugebės auginti. Tuo metu, kai atėmė vaiką ir išgrūdo įvaikinimui, moteris buvo sukūrusi pastovius ryšius su vyriškiu, augino 2 dukras su juo. Kaip pasakojo TV laidoje, ir į šią šeimą buvo atvykę „vaikų teisės“, trynė rankomis ir rėkavo „kokie gražūs vaikai, ir juos atimsim!!“

Tada moteris vos neužpjudė „teisių“ šunimis.

Vaikų atėmimas vyksta „pagal planą“ Yra „targetinamos“ (anlg. Target – taikinys) šeimos: susiregistruojama, kas yra našlaičiai, kam vienas kitas vaikas atimtas – vėliau atiminėjami „konvejerio būdu“. Ne išimtis plačiai aprašinėtas E. G. Atvejis: ją Anglijoje persekiojo „vaikų teisės“, kai grįžo į Lietuvą, čia pradėjo kabinėtis: atsiuntė „socialinę darbuotoją darbui su rizikos šeimomis“, nors jos šeima nėra tokia. O paslaptis tokia, kad jos tėvas buvo išaugintas vaikų namuose. Iš kur Anglijos „teisės“ tai žinojo? – Ogi teikiama detali informacija – tiesiog nuo gimimo, apie svetur išvykusias mūsų lietuvaičių šeimas. Vaikų prekyba vykdoma labai plačiai. Naudojamos bet kokios priemonės tikslams pasiekti, žmonių prekyba  įvelkama į tariamo teisėtumo rūbą.

Prienų rajono savivaldybės administracijos vaikų teisių skyriuje neišgirdau nei vieno argumento, kodėl Sandros vaikai turi likti vaikų namuose. Jokių argumentų nebuvo, buvo svaičiojimai, kliedesiai. Kodėl vaikai negali gyventi pas mamos seserį – o būtina į vaikų namus: irgi neišgirdau. Todėl liepiau grąžinti vaikus.

Pasakiau, kad mama, jeigu nebus geruoju grąžinami vaikai –  kreipsis į teismą, ir vaikai grąžinami priverstiniu būdu, su teismo nutartimi : nes argumentų neišgirdome. Bandė kažką motyvuoti apie mažą kambarį, kuriame gyvena, atsakiau, jog motinystei kvadratai nereglamentuojami – jie reglamentuojami tik globai.

Bet kaip paaiškėjo dar tą patį rudenį – niekas šeimynų iš viso netikrina.

Vaikai atimami ligoninėse, ir pervežami į vaikų globos biznio verslininkų namus. Patiesiamas ant grindų paklotas, ir vaikas, kuris „išgelbėtas“ nuo „labai baisių tėvų“, miega ant grindų.

Niekas ir toliau netikrina, kaip tie vaikų verslautojai sugeba prižiūrėti 16 vaikų – tai yra fiziškai ir psichologiškai neįmanoma.

Tačiau jeigu įsigysite triušiuką – jūsų namus ne tik patikrins, bet uždarę į areštinę, parašys, kad neturite teisės toliau gyventi su drauge. Tai kur tada gėjų teisės, ir kodėl tyli gėjų lyga? Gėjų teisės pripažintos žmogaus teisėmis. Negali policija priimti nutarimo „jums draudžiama bendrauti“. Primena Palangos verslininko Gedimino Jackos persekiojimą, kai prokuratūra buvo priėmusi nutarimą, kuris draudė jam bendrauti su žmona…

Kai žygiuoti Gedimino prospektu – tada jau gėjai ir Šakalienė drąsūs: net policija iš oro juos seka, saugo.

Kai dvi lesbietės, kurių viena buvo žiauriai kankinama vaikų teisių tarnybų, padaro socialinį ekspertimentą, ir žiūri – kokia reakcija nukankinus triušį, – tada sukyla visos įmanomos tarnybos ir žvalgybos. Net įstatymas specialiai šiai bylai bus keičiamas!

Ir dar trina rankomis: aha, dabar jau pagaliau galėsime parduoti vaiką. Dabar nebebus kliūčių. O Šakalienė susigaudanti teisėje kaip karvė apie debesį, staigiai prastums pataisą, kurią pritaikysime atbuline tvarka –kaip visose politinėse bylose. Tai trina rankomis vaikų prekybininkai, o vergų choras pritaria, kaifuoja, tiesiog leipsta iš malonumo. Juk taip malonu ką nors sudeginti ant inkvizicijos laužų. 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));