Nors rusams raketos baigėsi, jomis vėl lija visą dieną

kievy1

kievy1

Ukraina – Karo propaganda ir naujienos
Šiandien tęsiasi Rusijos raketų ir dronų atakos prieš Ukrainos infrastruktūrą. Vakar paskelbiau 25 antraštes, kuriose per pastaruosius 7 mėnesius buvo prognozuojama, kad Rusijai netrukus „baigsis raketos”.

https://www.moonofalabama.org/2022/10/ukraine-war-propaganda-and-news-items.html

Dėl juoko: Po vakarykščių daugiau nei 200 raketų ir dronų „susidorojimo” mechanizmas yra tas pats, kurį buvau demaskavęs:

Dmitri Alperovitch @DAlperovitch – 14:48 UTC – spalio 10, 2022
Kad ir kokia siaubinga šiandien buvo diena Ukrainai, dalelė gerų naujienų čia yra ta, kad Rusija greičiausiai negali išlaikyti tokio raketų paleidimo tempo. Labai iškalbinga, kad tokio tolimųjų raketų paleidimų tempo jie neturėjo nuo pat karo pradžios.

NY Times meluoja:

Su civiliais išpuoliais Putinas davė tai, ko jie norėjo.

„Civilių išpuoliai”, kai, kaip praneša pats NYT, vakar per daugiau nei 200 raketų ir bepiločių lėktuvų smūgių žuvo tik 14 žmonių ir mažiau nei 100 buvo sužeista:

Per šiuos išpuolius žuvo mažiausiai 14 žmonių, daugybė kitų buvo sužeisti, o dar daugiau žmonių Ukrainos miestuose buvo išgąsdinti dešimčių į civilinę infrastruktūrą nukreiptų raketų.
Kiek iš jų žuvo dėl Ukrainos priešlėktuvinės gynybos praleistų raketų, nėra žinoma. Liūdna, kad kare žūsta žmonės, bet kartais tai neišvengiama.

Ukrainos kariuomenė savo artilerijos smūgiais Donecko mieste nužudė kur kas daugiau civilių gyventojų. 2003 m. JAV „smūgis ir baimė” Bagdade pražudė mažiausiai 10 000 žmonių. Izraelis nužudo šimtus civilių gyventojų per kiekvieną savo dažną Gazos ruožo puolimą. Rusija akivaizdžiai vengia žudyti civilius gyventojus, bet vis tiek yra kaltinama tuo.


Max Blumenthal @MaxBlumenthal – 6:23 UTC – spalio 10, 2022
„Neturime laiko juos pasodinti į kalėjimą. Jie kažkur dingo…”
Vietos pareigūnas juokauja apie prorusiškų Ukrainos piliečių žudynes Rusijos pajėgų atlaisvintuose miestuose
Žmogaus teisių industrijai iš esmės draudžiama tai pripažinti

Ukrainos rajono deputatas iš Ukrainos su Zelenskiu susijusio kanalo „žurnalistui” giriasi, kaip jie nužudė daug ukrainiečių, kuriuos laikė „priešo agentais”. „Šie žmonės dingo be žinios”. Jiems tai smagu. Įterptasis vaizdo įrašas

Ukrainiečiai suklastota vėliava žudo civilius „kolaborantus”:

Karo nusikaltimai – Dreizin Report

https://thedreizinreport.com/2022/10/09/war-crimes-2/

Rusija iki šiol taip pat vengė smogti reikšmingai Ukrainos infrastruktūrai. Vakar jos prezidentas Vladimiras Putinas paaiškino, kodėl ji turėjo tai pakeisti. Duginos nužudymas, sabotažo išpuoliai Rusijoje, NATO sunaikintas „Nord Stream 2” ir Kerčės tilto užpuolimas pakeitė situaciją:

Prezidentas surengė informacinį posėdį su nuolatiniais Saugumo Tarybos nariais per vaizdo konferenciją. – Kremlius


Taigi, Kijevo režimas savo veiksmais faktiškai atsidūrė viename lygyje su tarptautinėmis teroristinėmis grupuotėmis, ir su pačiomis odioziškiausiomis iš jų. Tokių nusikaltimų tiesiog nebeįmanoma palikti be atsako.
Šį rytą Gynybos ministerijos siūlymu ir pagal Rusijos generalinio štabo planą buvo pradėtas masinis smūgis tolimojo nuotolio tiksliaisiais oro, jūrų ir sausumos ginklais prieš Ukrainos energetikos, karinius ir ryšių objektus.

Jei mūsų teritorijoje bus daugiau bandymų rengti teroristinius išpuolius, Rusijos atsakas bus griežtas ir adekvatus Rusijos Federacijai keliamoms grėsmėms. Niekam dėl to neturėtų kilti jokių abejonių.


Kit turi gražią informaciją:

Kit Klarenberg @KitKlarenberg – 18: 25 UTC – 10 Oct 2022
Dabar tai gana didelis dalykas. Patariame perskaityti visą. Tačiau trumpai: „įžūlūs” planai sunaikinti #KerchBridge parengti liūdnai pagarsėjusio britų karinio šnipo Chriso Donnelly prašymu būtent tuo metu, kai Londonas šį balandį sabotavo Rusijos ir Ukrainos taikos derybas.
Atskleista: prieš Ukrainai susprogdinant Kerčės tiltą, britų šnipai tai suplanavo – Grayzone

MoA jau anksčiau yra demaskavusi Donnelly ir jo vadovaujamą Valstybingumo institutą:

Integrity Initiative” – karinės žvalgybos operacija, užmaskuota kaip labdara, siekiant sukurti „Rusijos grėsmę”.


Realistinis požiūris:

Netikėkite pasakojimu apie Ukrainą – American Conservative
Vakarų partinė linija apie kovojančią Rusiją ir atsparią Ukrainą neatsižvelgia į sunkią realybę.


Whitney cituoja ESBO ataskaitas, nenurodydamas MoA, kuri apie jas rašė prieš prasidedant karui:

Kai kurie iš mūsų nemano, kad Rusijos invazija buvo „agresija”. Štai kodėl. – M. Whitney / UNZ

Paskelbė b spalio 11, 2022 prie 9:41 UTC | Permalink

Komentarai
Turėkite omenyje, kad tai „net ne pagrindinis dalykas”, anot Rusijos vyriausybės.

Svarbiausia yra saugumo sutartis, tiksliau, sutarčių serija, su Europos valstybėmis.

Pirmiausia šios valstybės turi suprasti, kad abipusis saugumas yra vienintelis kelias į ekonominį stabilumą.

Todėl jos turi patirti nestabilumą, šaltį ir badą.

JAV gali palaukti savo eilės.

Posted by: Powerandpeople | 2022 m. spalio 11 d. 9:50 utc | 1

Kerčės tilto sabotažo nesėkmė paaiškinta … ANFO yra daug geresnis sprogmuo nei celiuliozė, o kai turi 40t sunkvežimį, naudok jį.

Paskelbė: too scents | Oct 11 2022 10:05 utc | 2

Jie meluoja.

Kai kurie iš jų žino, kad meluoja.

Dauguma jų nežino, kad meluoja.

Baisu! Baisu! Baisu!

Daugelis mano, kad nesvarbu, jog jie meluoja.

Siaubinga!!

Posted by: Vydra | 2022 m. spalio 11 d. 10:11 val.

Jie juk sakė, kad išpuoliai prieš Rusiją bus griežtas atsakas. Įdomu, kiek laiko užtruks ukrainiečių grupuotė, kol išsiaiškins, kur Rusija sako, kad yra jos sienos

Posted by: OhhCanada | Oct 11 2022 10:13 utc | 4

Ką tik baigiau žiūrėti Johno mersheimerio paskaitą. Jis gana įtikinamai sako, kad visos problemos prasidėjo nuo neokonų valdant Bušui. Paskui jis sako, kad nulis ir Trumpas su Bidenu padvigubino Busho politiką.

Nesu tikras, ar kaltinu Trumpą. Vyriausybės aparatai prieš jį atvirai sukilo. Tačiau esu tikras dėl vieno dalyko – Bushas įeis į istoriją kaip vienas blogiausių mūsų prezidentų. O aš už jį balsavau abu kartus.
Posted by: „Aš buvau prezidentu: TempoNick | 2022 m. spalio 11 d. 10:18 utc | 5

Didelė problema, su kuria susiduria ukronazai, yra ta, kad žmonės, gyvenantys naujausiose Rusijos teritorijose, didžiąja dalimi nenori gyventi po Ukrainos valdžia. Sunku atsiimti teritoriją, kurioje gyvena priešiškai nusiteikę gyventojai.

Posted by: TempoNick | 2022 m. spalio 11 d. 10:21 val.

Ačiū, b. Prieš pat tai, kai tai buvo paskelbta, kitoje temoje pateikiau komentarą, kurį galbūt reikėjo patalpinti čia. Oops!

Viktoras Orbanas vakar prisijungė prie Twitterio – https://twitter.com/pm_viktororban – prieš pat savo vizitą su vokiečiu Scholzu.

„Šiandien turėjau susitikimą su Vengrijoje veikiančių Vokietijos įmonių atstovais. Užtikrinau juos, kad jie gali tikėtis mūsų paramos. Kartais galime turėti nesutarimų, bet ne tiek daug, kiek jie turi su savo šalies vyriausybe.”

Šiandien G7 vaizdo skambučio metu dalyvauja Zelenskis. Visiems turėtų palengvėti išgirdus, kad Jungtinės Karalystės atstovė Liz Truss neketina pasakyti nieko ekstremalesnio nei (prieš Armagedoną) įprasta, kaip praneša gov.uk

„Šiandienos vaizdo skambutis, kuriame taip pat dalyvaus Prezidentas V. Zelenskis, yra pirmasis visų G7 vadovų susitikimas nuo tada, kai Ukrainoje prasidėjo Ukrainos kontrpuolimas.

Ministras Pirmininkas pasinaudos šiuo skambučiu, kad paragintų kolegas lyderius laikytis kurso. Ji pažymės, kad Ukrainos kariniai laimėjimai tapo įmanomi dėl tarptautinės paramos, kurią ji gauna – ne tik karinės pagalbos, bet ir humanitarinės pagalbos bei Vakarų sankcijų poveikio.

Ministrė Pirmininkė taip pat ragina skubiai surengti NATO vadovų susitikimą ir užtikrinti, kad sąjungininkai išliktų vieningi ir ryžtingai priešintųsi V. Putino elgesiui.”

„Tikimasi, kad kreipdamasis į kolegas G7 ministrų vadovus Ministras Pirmininkas pasakys:

„Didžiulė tarptautinė parama Ukrainos kovai akivaizdžiai prieštarauja Rusijos izoliacijai tarptautinėje arenoje.

Dėl savo drąsos žiauriausių smurto aktų akivaizdoje Ukrainos žmonės pelnė visuotinį susižavėjimą.

Niekas nenori taikos labiau nei Ukraina. O mes savo ruožtu neturime nė trupučio svyruoti savo pasiryžime padėti jiems ją iškovoti.”

Vakar ji taip pat kalbėjosi su Zelenskiu. (Bet man įdomu, gal karalius jai daro didesnę įtaką, jei iš čia kyla ne tokia kraštutinė, labiau biurokratinė retorika).

Posted by: Sumuštas šiaurietis | 2022 m. spalio 11 d. 10:21 utc | 7

visos problemos prasidėjo nuo neokonų valdant Bušui.
Posted by: TempoNick | 2022 m. spalio 11 d. 10:18 utc | 5

Clintonas išplėtė NATO.

Įrašė: too scents | Oct 11 2022 10:22 utc | 8

Tie b*džiai Whitehall’e mus visus pražudys.

Posted by: Republicofscotland | 2022 m. spalio 11 d. 10:25 utc | 9

Vėl klausiu analizuoti kaip Ukraina vis dar skraido savo naikintuvais.
Btw u vis sakydavo kad kontrpuolimas bus sumažintas it’s track u have been įrodė kad klydo šiuo klausimu.
S300 raketų naudojimas antžeminiams smūgiams rodo, kad jie turi sunkumų su amunicija, bet iš kitos pusės jie kovoja jau 7 mėnesius ir kovoja prieš visą Nato arsenalą, o s300 raketos yra senos atsargos, todėl galima pagrįstai teigti, kad tai protingas prisitaikymas.

Posted by: A.z | 2022 m. spalio 11 d. 10:33 val.

@3;

Cluster-B mentalitetas Vakaruose yra atlyginamas ir skatinamas.

Nedidelis Europos pusiasalis, sudarytas iš lingvistiškai tarpusavyje nesuprantamų genčių, kovojančių kaip katės maiše dėl ribotų išteklių, skatino nulinės sumos mentaliteto vystymąsi.

Pastaruoju metu Vakarų internetas buvo „ginkluotas”, kad potencialiai problemiškus subjektus paverstų narciziškais, nuo dopamino priklausomais asmenimis, siekiančiais statuso ir dėmesio. (Histrioniškas asmenybės tipas)

„Pagailėk lazdos, sugadink vaiką”. Ši liaudies išmintis yra tiksli. Išlepinti, išlepinti vaikai tampa tironiškais, turinčiais teisę ir narciziškais suaugusiaisiais.

Psichologai pataria taip elgtis su B grupės asmenimis:

Pirmiausia, jei įmanoma, atsisakykite kontaktų. Visiškai pašalinkite save iš jų buvimo ir įtakos.

Jei tai neįmanoma, naudokite „Pilkosios uolos” metodą. Bendraukite su jais tik griežtai sutartiniais pagrindais, nesuteikite jiems „kuro” (dramos), kurio jie trokšta, emocingai reaguodami į jų provokacijas. Tačiau nebūkite ir švelnus. Griežtai, bet ramiai laikykitės ribų.

Negalite apeliuoti į jų teisingumo, sąžiningumo, užuojautos, sąžiningumo, empatijos, racionalumo ir t. t. jausmą, nes jie neturi kognityvinės įrangos tokiems gebėjimams išvystyti.

Jie yra labai vaikiški ir primityvūs psichiškai.

Iš esmės jie nesugeba savirefleksijos, bet piktinasi tais, kurie ją geba.

Jie moka imituoti suaugusiųjų elgesį, kad galėtų manipuliuoti kitais.

Fašizmas gali būti suprantamas kaip visiška klasterio ir valstybės valdžios kontrolė tokiu mastu, kad jie gali veikti nebaudžiamai.

Jiems būdingas gyvuliškas instinktas jungtis į sąjungą su kitais panašiais į juos.

Daugumą žmonių jie laiko kvailais ir silpnais, nusipelniusiais jų rūstybės. Gerumą jie painioja su silpnumu.

Didžiausias iššūkis „Dangaus mandatui” – neleisti šiems padarams įgyti valdžios ir neskatinti šių gyventojų bruožų.

Svarbiausia užduotis racionaliai mąstantiems asmenims Pentagone – laikyti šias būtybes atokiau nuo didelių raudonų mygtukų.

Įrašė: moaobserver | Oct 11 2022 10:33 utc | 11

@ Powerandpeople | 2022 m. spalio 11 d. 9:50 utc | 1
„Pirmiausia šios valstybės turi suprasti, kad abipusis saugumas yra vienintelis kelias į ekonominį stabilumą.”

Europos oligarchams ekonominis stabilumas nelabai rūpi.

amerikos oligarchai visai nesuinteresuoti europos ekonominiu stabilumu … Iš tiesų nestabilumas, šaltis ir badas (kitur) yra pelningi.

Posted by: „Europos Sąjungos ekonomika ir ekonominis stabilumas: Vydra | 2022 m. spalio 11 d. 10:34 utc | 12

Mūsų šaltinis praneša, kad Ukrainos priešlėktuvinė gynyba perkrauta.
Per daug ir tuo pačiu metu skrenda.
Taip pat šaltinis nurodo, kad realiai trūksta priešlėktuvinės gynybos raketų netoliese esančiuose sandėliuose. Jei anksčiau būdavo viena pakuotė dienai ar trims, ir apšaudymas vykdavo pagal grafiką, tai dabar apšaudymas vyksta nuolat, o jam prasidėjus tenka nuolat važiuoti sunkvežimiais „atsargai”, taip įtempiant logistiką. Net patys žmonės per savaitę pavargsta nuo tokio tempo.
Kita problema – raketų kokybė. Daugelis jų buvo laikomos netinkamomis sąlygomis.

Iš tikrųjų priešlėktuvinė gynyba nesunkiai numuša kamikadzes dronus, juos kartais sunku aptikti, tačiau raketos ir bepiločio orlaivio kaina yra neproporcinga.

X serijos raketų, jei jos yra patobulintos, beveik neįmanoma sugauti. Senos modifikacijos vis dar galimos.

Kalibrus taip pat sunku apskaičiuoti ir numušti. Kartais, norint numušti vieną kalibrą, reikia išleisti visą priešlėktuvinės gynybos paketą, ir tai iš 4 raketų.

Tiesą sakant, bepiločiai lėktuvai sėkmingai numušami 40 %, seno pavyzdžio raketos – 25 %, tačiau naujausių, ten sėkmės tikimybė yra tik 7-9 %. Numušti „Kinzhal” nerealu, o kai jie atskrenda, priešlėktuvinės gynybos ir radiolokacinės stotys jų niekada nematė jutikliuose ir ekranuose.

Legitymny TG kanalas
Posted by: „Kišenvagiai” Posted by: „Kišenvagiai” Posted by: Paulg | 2022 m. spalio 11 d. 10:41 utc | 13

NYT tikrai yra juokinga niekingų debilų banda; jei „kietakakčiai” pasiektų savo, NYT nustotų egzistuoti.
Posted by: Sunny Runny Burger | 2022 m. spalio 11 d. 10:45 utc | 14

@A.z

Tam ir skirti s-300. Rusija būtent dėl šios priežasties šaukė, kad Nato nukreipia oro gynybos sistemas į žmones.
Jie pagamino daugiau nei 3000 s-300 sistemų, manyčiau, kad jie turi dešimtis tūkstančių raketų, kurias gali panaudoti.

Posted by: OohCanada | 2022 m. spalio 11 d. 10:46 utc | 15

Dar vienas aštrus gabalas, b, prasiskverbiantis pro tirštą tamsų nesibaigiančios apgaulės rūką. Ačiū.

Re: Jei mūsų teritorijoje bus daugiau bandymų surengti teroristinius išpuolius, Rusijos atsakas bus griežtas ir proporcingas Rusijos Federacijai keliamoms grėsmėms. Niekam dėl to neturėtų kilti jokių abejonių.

Tikėkimės, kad palaipsniui tokios abejonės išgaruoja, kaip rūkas virš ežero ryto saulėje.

Daugelis kritikavo ligšiolinį RF SMO požiūrį kaip pernelyg nedrąsų, neaiškų, lėtą, galiausiai brangiau kainuojantį krauju ir lėšomis ir galbūt galintį sukelti branduolinę katastrofą. Galbūt taip ir yra.

Tačiau taip pat galbūt tai istoriškai precedento neturintis karo vedimo būdas, kai moraliniai ir kultūriniai aspektai pabrėžiami labiau nei kinetiniai ir taktiniai. Galiausiai Putino strategija visam pasauliui gali tapti giliu, nors ir gana žiauriu pamokymu, atskleidžiančiu šimtmečius trukusias apgaules ir iliuzijas, kartu pateikiančiu šiuolaikinį ir naujausią pavyzdį, kaip kurti ir valdyti gerą valstybę, galinčią kelti savo tautų gerovę ir susidoroti su tikrai istorinio pobūdžio egzistencinėmis grėsmėmis.

Tokioms pamokoms išmokti reikia laiko. Jos kruopščiai rengiamos jau dešimtmečius, o skubotas šoko ir baimės išprovokavimas viską sugadintų. Nors vakarykštis RF atsakas buvo šokiruojantis, jis taip pat buvo stulbinamai tikslus ir rodė tokį valdymo ir kontrolės lygį, kokio mes Vakaruose jau nebesitikime iš savo vyriausybių ar vadovų.

Viena pamoka po kitos…

Posted by: Skorpionas | 2022 m. spalio 11 d. 10:47 val.

Artėja žiema. Ir, visa Ukrainos energetinė infrastruktūra išvedama viena po kitos. Ar besąlygiška kapituliacija ant dokų?

Posted by: Paulg | 2022 m. spalio 11 d. 10:51 utc | 17

Gera žinoti, kad Elonas Muskas stoja neonacių pusėn. Daug ką pasako apie žmogų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));