Norintiems keliauti jūra – keltai iš Klaipėdos

Norintiems keliauti jūra – keltai iš Klaipėdos

 

 

Keliauti smagu, keliauti sveika. Su tuo turbūt sutiks kone kiekvienas, kuriam teko lankytis svečiose šalyse ir parsivežti įspūdžių kupiną bagažą. O smagiausia, kai kelionės suplanuojamos ekspromtu arba ieškoma būdų, kaip paįvairinti įprastus, jau nusistovėjusius būdus leisti atostogas ar laisvalaikį. Kelionių organizatoriai ir įvairios agentūros siūlo galybę paketų su „viskas įskaičiuota“ ir poilsinių išvykų į saulėtus kraštus, tačiau rinkoje galima rasti kur kas mažiau idėjų trumpesnėms, savaitgalio ar keleto dienų išvykoms arba tiems, kuriems karštis ir gulėjimas paplūdimyje pabosta jau po pirmos dienos. Tokiu atveju į pagalbą atkeliauja keltai iš Klaipėdos. Tai saugi, patogi ir poilsiautojų jau pamėgta transporto priemonė. Kaip keliauti keltais ir kokias kryptis pasirinkti? 

Keltai iš Klaipėdos: kokie privalumai? 

 https://www.krantas.lt/keltu-bilietai/kiti-marsrutai/keltai-is-klaipedos

Žmonės, kuriems dar niekada neteko keliauti keltais arba tie, kurie jais plaukė labai trumpai, pusvalandžio ar valandos maršrutais, dažnai kyla abejonių. Kad visas jas išsklaidytume, papasakosime, kokiu principu keliaujama vandeniu. Jei palygintume pagrindinius keliavimo būdus, skrydžiai lėktuvu neabejotinai yra kur kas greitesnis būdas keliauti ir rekomenduojamas tais atvejais, kuomet galutinį tašką reikia pasiekti dar tą pačią dieną, į užsienio šalis vykstama verslo reikalais. Visgi jeigu keliaujate atostogauti ir norite išbandyti ką nors naujo, persvarą tiek prieš lėktuvus, tiek prieš automobilius ar autobusus turi keltai iš Klaipėdos. 

Keltai paperka komfortu, galimybe keliauti erdviai ir turėti vietą nakvynei. Juk visi žinome, kaip nesmagu miegoti automobilyje ar autobuse, ypač jei keliauti tenka su nepažįstamais žmonėmis ar vaikais, kurie nuolat kelia triukšmą. Taigi, keltai iš Klaipėdos suteikia galimybę atsipalaiduoti, patogiai pailsėti ir aplink save turėti pakankamai erdvės. Be to, keliaujant tinkamu oru, jūs galite išeiti į denį ir stebėti nuostabius jūros vaizdus bei grožėtis aplinka. 

Keltai taip pat pripažinti ganėtinai saugiu būdu keliauti. Juk esant žiemai ir slidžiam keliui ar didelei liūčiai, pavojus kelyje paauga keliskart, tokiais atvejais gali tekti kuriam laikui sustabdyti maršrutą, o kiekvienas sustojimas reikalauja daug laiko, ištęsia važiavimą. 

Bene pagrindinė priežastis, kodėl keltai iš Klaipėdos yra toks patogus būdas keliauti, yra ta, jog juose galima laikyti savo automobilius. Tai reiškia, kad neturite jokių bagažo apribojimų – savo transporto priemonėse galite susikrauti visus norimus daiktus, o nuvykus į šalį jums nereikia leisti pinigų automobilio nuomai ir kurui. 

Keltai iš Klaipėdos: kur keliauti? 

Keltais iš Klaipėdos galima keliauti į kaimynines šalis, kurias taip pat skalauja Baltijos jūra. Tai Vokietija, Švedija, Latvija. Iš Latvijos galite nusikelti ir toliau: į Suomiją ar Estiją. Taigi, norint ilgesnių ir turiningesnių atostogų, galima susiplanuoti labai neblogą maršrutą po visas išvardintas šalis. Kuo jos ypatingos? 

Latvija. Taip, Latviją galime nesunkiai aplankyti automobiliu, tačiau iš čia pasiekiami tokie miestai kaip Talinas ar Stokholmas. Beje, kaimyninėje Latvijoje tikrai yra ką pamatyti. Vasarą verta aplankyti  gražiausias Latvijos pilis ar nuostabųjį pajūrį, žiemą pasigrožėti šventiškai pasipuošusiu Rygos senamiesčiu, o ištroškusiems adrenalino rekomenduojame Karostą – karinį miestelį, kuriame veikia vienintelis toks Europoje nusikaltėlių kalėjimas. 

Vokietija. Jei norite pažinti tikrai įvairialypę Vokietiją iš visų jos pusių, aplankykite Frankfurtą, Miuncheną ir Hamburgą. Miestus pasieksite automobiliu, kurį galėsite į šalį atsigabenti keltu. Be to, keltai iš Klaipėdos į Vokietiją kelia ir į kitus puikius šalies miestus, tokius kaip Kylis, kuriame gausu lankytinų objektų ir pramogų. 

Švedija. Švedijoje gražu ir įdomu viskas: nuo kalnų, ežerų ir sodų, iki miestų miestelių su savo istorijomis, švaria gamta bei maloniais žmonėmis. Pasirinkite keltą iš Klaipėdos į Karslhamną arba vykite per Rygą į Stokholmą ir įsitikinkite patys!

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));