„Norfai” uždrausti laisvą spaudą liepė ponas „negaliu kalbėti” (ieškinys prieš „Norfa” jau teisme)

dundulis

dundulis

Norfai uždrausti laisvą spaudą liepė „negaliu kalbėti”
„Norfo” atstovas spaudai (žurnalistams) Darius Ryliškis šiandien mano paklaustas, kas Norfai liepė išmesti tuos spaudos leidinius, kurie neliaupsina landsbergių dinastijos (Laisvas laikraštis ir Respublika), atsakė, kad tai padarė „negaliu kalbėti”. ir padėjo ragelį.
todėl raginu visus ‘Laisvo laikraščio” skaitytojus ir prenumeratorius boikotuoti šį prekybos tinklą, nieko iš jo nepirkt. Nes ši mafija jau peržengė visas raudonas ribas
Beje, šiandien teismui bus pateiktas ieškinys prieš Norfą dėl spaudos persekiojimo. nors žinau, kad teismai yra šios kriminalinės Lietuvos respublikos sudėtinė dalis, tačiau reikia pereiti šį barjerą prieš ES teismus.
Labai įdomu bus panagrinėti, kaip „Norfos” savininkas Dundulis, atrodo, yra „pakabintas” Lietuvos mafijinės teisėsaugos, kuriai dirba ir Lietuvos kriminalinė politinė sistema.
Visi puikiai prisimena, kaip eksprezidentas Rolandas Paksas tvarkė „Norfos” parduotuvės Prienuose atidarymo reikalus, prieš tai su Dundulio tarpininku „Lietuvos ryto” savininku Gedvydu Vainausku sutaręs, kad šiam reikalui užteks „penkiolikos tūkstančių eurų”.  Kodėl šioje byloje nebuvo apklaustas Dundulis nei liudininku, nei įtariamuoju. Ir ar Dundulio interesais veikiantis Vainauskas nepatarė šiam išmesti iš šio tinklo visus konkurentus. Plačiau apie tai – naujame „Laisvo laikraščio” numeryje
Facebook komentarai
});}(jQuery));