Nijolės istorija : „Šita vakcina mane visiškai sužalojo”

simonyte eile prie skiepu alkas lt koliazas e1618388941975
Sveiki, dalinuosi savo patirtim:
Antra pfizer skiepą turėjau birželio mėnesį ir iki šiol nuo jo gydausi. Antrą dieną po skiepo pradėjo darytis silpna, daužytis širdis. Po kelių dienų kviečiau greitąją, nes užėjo didelis silpnumas, praktiškai alpau, pradėjo spausti krūtinės ląstą, tirpti galūnės….na ką, greitoji nuvežė i Lazdynu ligoninę, kurioje pralaukiau apie 5 valandas, kol patekau pas gydytoją …padare kraujo tyrimą dėl krešulių, kurių nerado ir išleido namo. Po savaites važiavau i komandiruotę, na ir tada prasidėjo – pradėjo darytis silpna, spaudė krūtinės ląstą, trūko oro, širdis daužėsi, visiškai nutirpo rankos ir kojos, tirpo veidas, galvojau kad man širdies smūgis…turėjau sustot, paskambinau tėvams kurie gyveno netoli, atsigėriau vandens, Validolio ( jau juo buvau apsirūpinus dėl prieš tai buvusiu silpnumų) …na ir kol tėtis atvažiavo jau jaučiausi žymiai geriau…po to praktiškai visa mėnesį praleidau lovoj, laikas nuo laiko šitie epizodai vis pasikartojo, naktim negalėjau normaliai miegoti, alia nustatė kad tai panikos priepuoliai ( kuriu anksčiau neturėjau), bet ir bendrai visas kūnas pasidarė labai silpnas, dažnai sukosi galva, užeidinėjo tiesiog silpnumas, krūtinės ląstos skausmai, pykinimas, sunkumas susikoncentruoti.
Padare man daug visokiu tyrimu, kurie nieko neparodė, išskyrus stuburo slanksteliu problemas, kurios pas mane jau ir anksčiau buvo.

 

 

Neurologe išraše vaistu nuo skausmų, raminamųjų ir situacija kažkiek pagerėjo po tam tikro laiko. Vėliau man pakeitė vaistus i maitinančius smegenis, nuo galvos svaigimo Betaserc ir Phezam, panaudojus juos kažkur trečią mėnesį pasijutau +- žmogumi. Jau galėjau kažkur išeiti pasivaikščioti, ar i parduotuvę nepergyvendama kad tuoj nualpsiu. Vaistam pasibaigus kažkur po mėnesio vėl turėjau didelį panikos priepuoli, kurio metu kviečiau greitąją ir po to prasidėjo tarpšonkaulinio nervo uždegimas, šį uždegimą esu turėjus ir anksčiau, bet niekad nebuvo taip blogai. Be skausmu taip pat grizo ir silpnumas, pykinimas, kartais užeina stiprus galvos skausmai, kad negaliu pakilt iš lovos. Sunkumas susikoncentruoti dingęs ir nebuvo. Taigi ir toliau tampausi po gydytojus, masinos jau puse metu negaliu normaliai vairuoti, nebent salia manęs yra žmogus, kuris galės perimti vairą man pasidarius bloga.
Iš esmes galiu dirbti tik dėl to, kad mano darbas yra iš namų, prie kompiuterio, taigi didžiąja laiko dali galiu dirbti iš lovos ir neturiu pavairuoti iki ofiso. Jeigu mano darbas reikalautu buvimo ofise, tai negalėčiau dirbti visai. Šita vakcina mane visiškai sužalojo.
Trečiąja doze tikrai nesiskiepysiu. Bandau iš savo šeimos gydytojos gauti išrašą, kad man negalima skiepytis. Jau karta pas ja buvau dėl šio klausimo, tai davė siuntimą pas neurologe, kad jis vos ne nustatytu ar man nuo skiepo galėjo taip pasidaryti, nes ala aš pas ja esu tokia vienintele paciente, kuriai taip pasidarė nuo skiepo. Nesuprantu, pilnas internetas tokiu atsiliepimu, o čia dar reikia jaustis kaip kokiai durnelei, tarsi aš išsigalvoju šituos dalykus. Niekas nenori prisiimti atsakomybes.
Facebook komentarai
});}(jQuery));