Nijolė Sadūnaitė: „Senelių Kedžių nuteisimas yra valdžios atsakymas į mūsų klausimą apie Deimantę Kedytę”

N. Sadūnaitė: kaip ir atsakymas šioks toks

 
Paskelbta: 2018-02-20 15:28 Autorius: ekspertai.eu
Nijolė Sadūnaitė buvo dvasinė Deimantės Kedytės mokytoja.
Nijolė Sadūnaitė buvo dvasinė Deimantės Kedytės mokytoja.

Nors beveik žinodami atsakymą, tačiau mėgdami gauti informacija iš pirmų lūpų, ekspertai.eu susisiekė su su Nijole Sadūnaite, norėdami pasitikslinti, ar valdžia jai pateikė atsakymą į klausimą apie valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. pagrobtą vaiką.

N. Sadūnaitė valdžios apie tai klausė š. m. sausio 13 d. sakant kalbą Seime, Laisvės gynėjų dienos proga.

Laisvės premijos lauretės teigimu, dviejų senolių nuteisimas prieš pat vasario 16-ąją (Kauno apylinkės teismas dėl mažametės tvirkinimo nuteisė Garliavos gyventoją Laimutę Kedienę (vaiko senelę) ir jos kaimynę Olgą Girdauskienę) ir buvo „kaip ir atsakymas šioks toks“.

N. Sadūnaitė taip pat informavo, kad vasario 17 dieną (kaip žinoma, kiekvieną mėnesio 17 dieną neabejingi piliečiai renkasi priešais Prezidentūrą paminėti Deimantės Kedytės pagrobimo valstybės vardu dienos, klausdami, ar dar gyvas vaikas) atvykusi policija visų susirinkusių žmonių reikalavo pasų ir visus juos nuskanavo, ko anksčiau niekada nebūdavo.

Tai, pasak N. Sadūnaitės, taip pat gana aiškus papildomas valdžios atsakymas į jos sausio 13-ąją dieną pateiktą viešą klausimą ir reikalavimą.

Ekspertai.eu primena, kad N. Sadūnaitė prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalvo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės varduprievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Kaip žinoma, prezidentė iš karto po N. Sadūnaitės kalbos jai į ausį pašnibždėjo, kad nežino ir niekada nežinojusi kur yra vaikas, premjeras S. Skvernelis tą pačią dieną pasakė, kad N. Sadūnaitė viską savo kalboje melavo, o Seimo pirmininkas V. Pranckietis vis dar iš viso nieko nepasakė.

Po tokių valdžios „atsakymų“, kyla vis daugiau įtarimų, kad atsitikusi didelė nelaimė, o nusikaltimo autoriai smarkiai išsigandę tiesiog nedrįsta pasakyti tiesos.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad apie šią istoriją jau yra informuoti Vokietijos Bundestago nariai, kurie pažadėjo pagalbą.

PAPILDYTA

pilieciu%20rastas

Facebook komentarai
});}(jQuery));