Niekada nesu sutikęs doro policininko, kuris padėtų

mentai

mentai

 

 

Mes apmokame ir pareigūnų klaidas

O kada pareigūnai apsimokės už savo klaidas. Klausimas  ne tik  S.Skverneliui

 mentai

Vakar š.m. gegužės šeštą d. apie  septintą vakaro kelyje  Kretinga-Plungė baltos spalvos  BMW  su vidiniais žiburėliais atsiradęs iš galo pradėjo mane stabdyti.

Sustojus nustebau, kai pasakė ,kad kirtau ašinę liniją kažką  lenkdamas ,nors kitų automobilių prieš mane ir už manęs tuo metu nebuvo pareigūnai tvirtino ,kad aš pažeidžiau KET. Tik vienas iš priekio.

Paprašius parodyti įrašą-pasakė, kad jo nėra. Ant protokolų parašiau, kad aš niekur neskubu ir nieko nelenkia ir nebuvo ką lenkti.

Taigi, prasidėjo eilinis išsidirbinėjimas keliuose vėl. Jei vienas važiuoji –niekam nepasiskųsi, kada prieš policiją žmogus laimėjo? Atsiliepkite ,kam tai pavyko. Išsiunčiau žinutę generaliniam-jo ,kaip visada nėra-jį Keičia BObinas.

Bauda bus solidi, po to teisių paėmimas-kas po to žino tik jie visagaliai.

Šiaip ko  gero dori piliečiai (nori r bausti daug kartų, nereiškia ,kad policija baudžia kaltuosius ir už nuodėmės) susimąsto, kokioje beteisėj visuomenėj mes gyvename ir ne veltui –emigruojame. Niekada nesu sutikęs doro policininko, kuris padėtų… O nukentėjęs esu po lygiai :nuo policininkų ir nuo vagių. Aišku, tarp policininkų yra daug gerų vyrų ir moterų, bet pastaruoju metu matau-degradacij1. Ne įstatymai čia kalti ponai Skverneli ir Pernavai- kalta šiuo atveju vadovybė-leidžianti neaišku kaip sukomplektuotus ekipažus į kelius, įvykius. Kaip suprasti-kelyje yra daug kartų pranešti, kad  sutikai “kilerį”, kuriam nesvarbi jo paties gyvybė-perduodi numerius, viską-tyrimo  nėra.

O čia tuščiame kelyje. lenkiu vėją…

Jie gali įtikinti? kad lenkiu vėja…kirsdamas ašinę.

Dėl ko taip ilgas šis rašinys. Ogi dėl to ,kad ir eismo dalyvio kaltę reikia įrodyti-kokiame kilometre ,kaip –turi būti fiksuota medžiaga, jei ne iš krūmų iššokai- prašau fiksuok pažeidėją. Bet bausk ir tuos , kurie tikrai galėjo pražudyti ne tik save, bet ir tave.

Tokių atvejų buvo per mano vairavimo stažą daug- net nesinorėtų kartais prisiminti-šiurpas eina -o nenubaustas nei vienas. Per paskutinius tris metus fiksavau per pagalbos tel.ir raštu  apie dešimt tokių tragiškai galėjusių pasibaigti-nevieno tyrimo, nei vieno atsakymo, nei vieno kalto. Ką tai reiškia – kad žuvis pūna nuo galvos.

Tad jau visiškai čia pat rimti rinkimai-pagalvokime, kodėl iki to turėjome prieiti, kad lengviau iš Lietuvos pabėgti, nei rasti čia tiesą.

Ir šį kartą aš nesitikiu jos rasti – eilinis persekiojimo kelyje aktas, kuris kuriam laikui sutrikdo pilietinės visuomenės narį, o kiek per dieną būna tokių atvejų_galime atsakyti kiekvienas.

Už darnų eismą –normalioje valstybėje tautiečiai. Nesitaikstykime su blogiu.

P.B.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));