Nida Vasiliauskaitė : „Moteriausybė tyčia skatina pandemiją. Bet kodėl?”

duonos

Mad or bad?

Kad ir kokie neaukšto intelekto būtų dabar sprendimus priimantys politikai, kad ir kaip stokotų konkrečių dalykinių kompetencijų ar bendrų gebėjimų analizuoti informaciją ir daryti adekvačiais išvadas, nei vienas jų – net su mediciniškai diagnozuota silpnaprotyste ar iš trečio karto negebėjęs išlaikyti advokato padėjėjos egzamino – nėra, negali būti TOKS kvailas, kad nesuprastų: JEI (a) skiepai nesaugo nuo viruso platinimo, galimybės užkrėsti ar užsikrėsti (nesaugo oficialiai, o negirdėjau, kad kuris iš šių veikėjų abejotų oficialia gamintojų versija ar turėtų savo atskirą) ir (b) skiepyti laisvai grūsis mugėse, universitetuose, koncertuose, ir net, gavę pozityvų testą, neprivalės izoliuotis, TAI jie ir užkrėtinės, o užsikrėtimų daugės.

Dar kartą: NEGALI NESUPRASTI, nes tiek suprastų bet kuris, kiekvienas žmogus ir ežys, nebent yra seilių tekėjimo per lūpas nuo progresavusio Alzheimerio būklėje ir nebeskiria kėdės nuo megztinio, o moteriausybei ir jos ekspertams, vis dėlto, taip nėra.

Tad galima tik vienintelė išvada: jie tą daro specialiai, tyčia. To ir siekia.

Bet kodėl?? – Negali patikėti mieliau „kvailumo” hipotezės besilaikantys piliečiai.

Vienintelis galimas atsakymas: todėl, kad taip gaus galimybę toliau kelti paniką, gąsdinti mirtimis, kaltinti „antivakserius” ir imtis prieš juos dar didesnių represijų.

Bet kodėl??

Vienintelis galimas atsakymas: taip tikisi likviduoti, inteligentėliams plojant, visus, kas turi proto, sąžinės ir drąsos, o inteligentėliams ir likusiems primesti nepajudinamą totalitarinį savo režimą, kontroliuojantį kiekvieną populiacijos gestą ir netgi mintį – atmokantį baudos ar privilegijų „taškais”.

Vieninteliai tikri silpnapročiai – ne biurokratai, ne žiniasklaidos pitbuliai ir ne riboto protelio moteriausybė su savo „duomenų mokslininkais”, o būtent šie diplomuoti premijuoti nuoširdukai, krūpčiojantys nuo žodžio „riaušės” ar vaizdo „kartuvės”, kikenantys ir įsižeidžiantys, kai girdi „laisvė”.

Vakar turėjau būti LRT „Lietuva kalba”, bet atsisakiau – nesutinku testuotis.
Pažiūrėjau – nereikėję būtų ten eiti net ir be testų.
Jau vien laidos klausimėlis – taip, taip, tas pat ad nauseam pažįstamas jorkšyridės „Ar sutinkate, kad neskiepyti apmokėtų gydymą savo lėšomis?” – daugiau nei pakankamas. Pats faktas, kad drįstama, kaip niekur nieko – ne, čia ne „nuomonės” ar ‘sutikimo” klausimas, čia stumiamas politinis nusikaltimas. Nei vienas „sutinkantis” nesutinka „nes taip jam atrodo” – sutinka, nes minta trololo ir yra vyniojamas aplink pištą. Arba pats nori, pagal instrukciją, vynioti kitus.
Bet ok, jei kartais kas skaito mane ir nuoširdžiai tas argumentas daro įspūdį, bet laiko save mąstančiu, išsilavinusiu, ne tik vaccinated, tai prašom, pasistengsiu.
Bendra šito PR pagaminto trololo forma yra tokia: mediciniės paslaugos nemokamai teiktinos tiktai tiems, kurie įrodys „padarę viską”, kad tų paslaugų neprireiktų. Tokia nuostata kol kas nesivadovauja jokia, jokios šalies sveikatos paslaugų sistema – niekur. Todėl, kad jos įtvirtinimas numato: „tegul susimoka” visi, kas susirgo širdies, kraujagyslių ar kitomis ligomis dėl anstvorio, nes nesveikai maitinosi, mėgo saldumynus ir nesportavo; visi, kas sportavo, ir gavo traumą; visi, kas susirgo nuo įtampos ir streso (galėjo pakeisti darbą, daugiau investuoti į psichologą…); visi, kas susižeidė avarijoje (reikėjo tądien važiuoti kitu keliu arba greičiau sureaguoti, arba pirma pažvelgti atgal, o ne į priekį), įskaitant mažus neatsargius vaikus (reikėjo mamytės klausyti, būti atidesniam bėgant per gatvę); visi, kas per sunkiai kėlė, per ilgai bėgo, piktnaudžiavo alkoholiu ar cigaretėmis, dažnai valgė McDonalde, naktį prietemoj skaitė, klausė garsios muzikos, reguliariai profilaktiškai nesitikrino nuo visų įmanomų ligų, keliavo po egzotiškus kraštus, važiavo viešu transportu, prieš tai neįsitikinęs, kad neįlipo niekas su gripu ar tuberkulioze, bučiavosi su latentinį herpesą turinčiu partneriu ar „neatsakingai” lankėsi vietose, kur kas nors galėjo nešioti kokį užkratą. T.y. praktiškai – VISI. Įskaitant netgi sergančius paveldimomis genetinėmis ligomis – tada būtų galima apmokęstinti jų tėvus, kad „neatsakingai”, žinodami (arba privalėdami žinoti) riziką vaikų susilaukė. Kalbai einant apie pinigus, visada būtų galima įrodyti, jog „kaltas pats”, nes „padarė ne viską”. Tad ša, inteligente! How dare you (o tau juk patinka Greta, tau, ne man).

„Neskiepytų pandemija”?

Ok, tik du niuansai:

(a) Jeigu oficiali statistika nemeluoja, neskiepytų šiuo metu Lietuvoje tėra dvidešimt keli procentai. Iš jų didžioji dalis – vaikai (o apie vaikų pandemiją nesigirdi). Tad grupė, kurią, esą, kerta „pandemija”, tesudaro kokią dešimt ar dar mažiau procentų bendros populiacijos. Mažoka, kaip pandemijai.

(b) Tai ta pati grupė, kurios aistringai, košmariškai nekenčia tie, kuriems pandemija negresia („neskiepytų pandemija, neskiepytų”!) – tie, kurie visais kanalais linki šiai grupei dingti socialiai, politiškai, ekonomiškai, fiziškai.

Tai, pala, ko nesidžiaugiate? Jums net nereikia nieko daryti – gamta padeda Iš kur tas graudulingas rūpestėlis? ?

Facebook komentarai
});}(jQuery));