Netrukus N. Venckienei turėtų būti pateiktas keturiasdešimtas kaltinimas – dėl kurstymo žudyt

ekspertai.eu

Buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venskienė gerai apgalvojo savo pabėgimo planą, todėl Lietuvos teisėsaugai jau ilgą laiką niekaip nepavyksta jos sučiupti, pranešė „Info TV“.

Šiuo metu moteris įtariama padariusi 39 nusikalstamas veikas – 5 nusikalstamos veikos priskiriamos prie apysunkių nusikaltimų, 30 nusikalstamų veikų priskiriamos prie nesunkių nusikalstamų veikų. Apie tai skelbėme publikacijoje „Buvusią Seimo narę N. Venckienę prokurorai įtaria padarius 39 nusikalstamas veikas“.

Dabar prokurorai ruošia dar rimtesnius įtarimus, negu buvo iki šiol. Manoma, kad N. Venckienei bus pateikti įtarimai ir dėl kurstymo žudyti.

Lietuvos prokurorai ir žiniakslaida viliasi, kad tokie įtarimai pagaliau paskatintų ir bejėgiškoje situacijoje esančius Jungtinių Valstijų pareigūnus rimčiau užsiimti bėglės paieška, ko nebuvo iki šiol.

Taip pat pranešama, kad Jungtinėse Valstijose laisvai besijaučianti daugybę nusikaltimų įtariama padarius N. Venckienė net įsteigė savo vardo taurę. Šią taurę Indianos valstijos pliaže vykusiose plaukimo varžybose laimėjo Marius Jankūnas (nuotraukoje aukščiau).

 

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));