Už bandymą išgelbėti vaiką prokuratūra siūlo Neringai Venckienei 2,5 metų kalėjimo (pildoma)

jakucio

jakucio

„Metų prokuroras” virsta „Metų klounu”
D. Jakutis prašo man skirti 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.
„Metų prokuroras” D. Jakutis, nuslėpęs video įrašą nuo JAV, ir kurio 200 lapų raštą Jungtinės Amerikos Valstijos nepatenkino, atmesdamos 35 kaltinimus, nežino pagrindinės bausmių skyrimo taisyklės, numatytos Baudžiamojo kodekso 55 straipsnyje, kad asmeniui, pirmą kartą teisiamam už neatsargų arba nesunkų ar apysunkį tyčinį nusikaltimą, teismas paprastai skiria su areštu arba terminuotu laisvės atėmimu nesusijusias bausmes.
May be an image of 1 asmuo ir stovi
Net ir asmenys, nesusipažinę su baudžiamojo proceso vingrybėmis, yra girdėję apie teismų praktiką, kurios esmė yra ta, kad panašios situacijos teismuose yra vertinamos panašiai ir Skuode, ir Zarasuose, ir netgi Garliavoje, jeigu joje veiktų teismas. Šalia teismų praktikos yra ir prokurorinė praktika, formuojama ir vienodinama Generalinės prokuratūros, o tos praktikos esmė irgi panaši: prokurorai ir Kelmėje, ir Šalčininkuose turi siūlyti individualizuotas bausmes pagal įstatymą ir teismų bei prokurorinę praktiką. Tačiau kada prokuroras prašo teismo skirti nepagrįstai griežtą bausmę pirmą kartą teisiamam asmeniui, nors teisinė veikos kvalifikacija, sunkinančių/lengvinančių aplinkybių santykis nė iš tolo tokios bausmės “netraukia”, nenorom prisimeni švendrės lapą, vieno teisingumo ministro ypatingas savybes atpažinti važiuojantį asmenį su šalmu, to asmens su šalmu netikėtą paskendimą griovio baloj ir žvejo Jono (ne)sėkmingą gydymą Žiegždriuose.
Redakcijos komentaras :
Merasirgusauskas

Nuotr. : Policininkas ir sambo čempionas Mindaugas Gušauskas, panaudojęs kovos veiksmus ir išnarinęs pareigas einančiai teisėjai Neringai Venckienei ranką, sulaukė jos antausio – antausį policininkas įvertino 2000 eurų žala (būtent tokią sumą jis teisme prašo priteisti iš N.Venckienės). Tiesa, teisme paaiškėjo, kad Gušausko sužalojimas nesusijęs su Garliavos šturmu, kuriame didvyris ir buvo apdovanotas antausiu.

Likę mažaverčiai 4 kaltinimai iš sukurptų vos ne 60 -ties! Galutiniame variante JAV LR prokuratūra pateikė 39! JAV teismas iš jų atmetė net 35. Liko menkaverčiai keturi kaltinimai iš akylai slėpto video įrašo, kuris per klaidą papuolė tiesiai į N.Venckienės rankas. (įkeliu nuorodą). Kuo teisingumo mafija ilgiau išsidirbinėja su pedofilijos byla-žudike, tuo daugiau jie patys klimsta savo ,,mėšle‘.
Policininkas Mindaugas Gušauskas, kuris laužė rankas neliečiamybę turinčiai teisėjai, išplėšiant klykiančią mergaitę, teisme prisiekinėjo Dievu sakyti tiesą, tačiau melavo. Jo melą puikiai demaskuoja šioje nuotraukoje pateikta Valstybinės teismo medicinos tarnybos specialisto išvada.
isvada
Apie tokius niekšus sunku ką ir rašyti. Argi normalioje Valstybėje galėtų dirbti tokie banditai policijoje ir ar tokie kaltinimų kurpėjai, kaip R.Jakutis galėtų dirbti prokuratūroje? Ar protu galima suvokti, kad jis pripažintas net 2020 metų geriausiu prokuroru!?
Štai ką apie Darių Jakutį savo puslapyje rašo Lietuvos Respublikos Prokuratūra:
„Apygardos prokuratūros metų prokuroro“ nominaciją laimėjo Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis. Prokuroras organizuoja ir vadovauja didelės apimtiems ir sudėtingiems ikiteisminiams tyrimams dėl nusikaltimų žmogaus gyvybei ir sveikatai, taip pat nusikaltimų elektroninių duomenų ir informacinių sistemų saugumui.
D. Jakutis vadovavo ikiteisminiam tyrimui ir šiuo metu palaiko valstybinį kaltinimą baudžiamojoje byloje, kurioje buvusi teisėja ir politikė kaltinama dėl galimo trukdymo teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai, dėl galimo teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo, dėl, įtariama, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo bei dėl galimo pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.
Vadovaudamas ikiteisminiam tyrimui dėl galimų seksualinio pobūdžio nusikaltimų, prokuroras teisme pas ikiteisminio tyrimo teisėjus, dalyvaujant psichologams, apklausė daugiau kaip 150 nepilnamečių nukentėjusių asmenų.
Ikiteisminio tyrimo institucijų pareigūnai ir kolegos išskiria prokuroro D. Jakučio darbštumą, stropumą, nuostabius organizacinius gebėjimus, geranorišką ir profesionalią pagalbą.“
Po tokių vertinimų,- griūk negyvas! Tai parodo, kokioje duobėje randasi visos LR teisingumo ir valdžios mafijinės struktūros.
Nors…, pas mus tokie ir dirba, nes Valstybė rūpinasi kaimyninių šalių, o ne savo šalies piliečių problemomis. Narkotikų, cigarečių kontrabandos prekyba, reketas, nekaltų žmonių įkalinimas bei kiti daromi nusikaltimai atliekami būtent policijos pareigūnų rankomis, talkinant nebaudžiamai prokuratūrai.
video: pagal kuriuos kaltinama N.Venckienė
Facebook komentarai
});}(jQuery));