Neringos Venckienės byloje vyks uždaras teismo posėdis

nc

nc

VISKAS DAROMA SLAPTAI, KAD VISUOMENĖ KUO MAŽIAU ŽINOTŲ TIESĄ.
Alvydas Veberis
Panevėžio apygardos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) Jolita Gudelienė informuoja, kad gruodžio 15 d. Venckienės byloje vyks uždaras posėdis, kuriame planuojama apklausti nukentėjusiąją L. Stankūnaitę. Todėl į posėdį bus įleisti tik proceso dalyviai.
Korumpuoti teisingumo vykdytojai ant tiek prisidirbę, kad iki šiol dar vis slepiamas vaizdo įrašas pagal kurį apkaltinta auka, o visi nusikaltėliai paaukštinti pareigose. Įrašas per nacionalinę LRT ir kitas televizijas iki šiol neparodytas.
Kita rezonansinė korumpuotų teisėjų byla irgi vilkinama. Išskirta nuo teisėjų luomo advokato Rusecko byla, kuri atiduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui (baudžiamųjų bylų teisėjas Bagdonavičius) kurios posėdžiai pagal iš anksto numatytą grafiką nevyks nei gruodžio 16 d., nei sausio 5 d. dėl šalyje paskelbto karantino.
Pasirodo vieniems karantinas galioja, kitiems ne. Ot, tai geras ,,nepriklausomų” teisėjų darbas! Kaip tam „Sevilijos kirpėjas“ teatre
,,Figaro šen, figaro ten”. Kam dirbti? Alga juk nuo karantino nemažėja. Bylų nagrinėjimas teismuose tempiamas kuo ilgiau, kad išteisinti nusikaltėlius arba įbauginti nelojalius valdžiai piliečius. ,,Guma” tempiama dešimtmečiais, o visas darbas nueina ,,šuniui ant uodegos”. Užtat visi (advokatai, tyrėjai, prokurorai, teisėjai) turi darbo. Daugumos kišenės pasipildo ,,šlamančiais”. Juk už tokį ,,darbą” moka visi Lietuvos piliečiai.
Facebook komentarai
});}(jQuery));