Neringa Venckienė : PRIVALOME ATSILAIKYTI

Neringa Venckienė

PRIVALOME ATSILAIKYTI
“Žmogus, kuris bent kažką suvokia ir nori būti laisvas, jis turi atsilaikyti prieš šitą teroristinę žiniasklaidos propagandą, priešintis pavergimo mechanizmams, ir jo atrama bus vienokie ar kitokie autoritetai. Jeigu tu neatsilaikai prieš šitą komercinės žiniasklaidos, prekių pasaulio terorą – viskas, tu iš karto patenki į vergo karalystę“, – rašė filosofas Arvydas Šliogeris.
Beveik neskaitau didžiausių Lietuvos žiniasklaidos melagių: „Lietuvos rytas“, „15 min“. Faktiškai visiškai nežiūriu „LRT“. Ką ten skaityti? Ką žiūrėti? Kas kelintą dieną išsipagiriojančios šlapiu klynu Vainausko parankinės? Ar dvasios ubagų iš „LRT“, „15 min“?
Šita ištikimų melui „skalikų“ kompanija net nesugeba išsilaikyti pati. Jai išlaikyti reikalingi mokesčių mokėtojų pinigai. Didelė dalis šitiems propagandistams teks ir iš 5 milijardų dėl koronaviruso paskolintų lėšų. Argi nejuokinga? Daugiau valstybės lėšų jiems, kad mums kasdien plautų smegenis.
O tiems žurnalistams, kurie kelia į viešumą korupcijos problemas, valstybės institucijų ir pareigūnų nusikaltimus, ne tik kad nėra finansavimo, bet jie dar ir nuteisiami. Prisiminkime A.Drižių.
Šiandien atsitiktinai Facebook-e pastebėjau, kad „Delfi“ (Aistė Meidutė) meluoja dėl Deimantės ir jos paieškos Jungtinėse Tautose. „Delfi“, kaip ir „Lietuvos rytas“, „15 min“, „LRT“, taip pat įsijungė į mūsų kvailinimą. Ir dar ne bet kur – skyriuje „Delfi melo detektorius”. Ar tai nėra debilumas?
Iš tiesų advokatas Stanislovas Tomas yra kreipęsis į Jungtinių Tautų Priverstinio dingimo komitetą.
Jungtinių Tautų sprendimas dėl Deimantės paieškos egzistuoja. Galite pasitikrinti Jungtinių Tautų svetainėje, paspaudus ant Priverstinio dingimo komiteto 16 sesijos (16th session of the Committee on Enforced Disappearances, 8-18 April 2019). Pačioje puslapio apačioje yra du dokumentai pavadinimu „Individual complaints and Urgent Actions”. Abiejuose dokumentuose yra įrašytas Deimantės vardas.
Dėkingi Stanislovui Tomui, kuris neva pagal „15min” nėra advokatas, už jo pastangas surasti Deimantę, vadovaujantis Lietuvoje galiojančiu tarptautiniu dokumentu.
Lietuva yra ratifikavusi tarptautinę konvenciją dėl asmenų apsaugos nuo priverstinio dingimo, kuri įsigaliojo 2013-09-13. Šios konvencijos 1 straipsnyje nurodyta, kad niekas neturi tapti priverstinio dingimo auka (1 dalis); jokios išimtinės aplinkybės, net jei tai būtų karo padėtis ar karo grėsmė, vidaus politinis nestabilumas ar bet kokia kitokia nepaprastoji padėtis, negali pateisinti priverstinio dingimo (2 dalis). Konvencijos 2 straipsnis nurodo, kad šioje Konvencijoje „priverstinis dingimas“ – suėmimas, sulaikymas, pagrobimas ar kitoks laisvės atėmimas, vykdomi valstybės atstovų arba asmenų ar asmenų grupių, veikiančių valstybės leidimu, palaikymu ar pritarimu, kai atsisakoma pripažinti laisvės atėmimą ar slepiamas dingusio asmens likimas ar buvimo vieta, ir dėl to toks asmuo nebeginamas įstatymų.
Įsivaizduokite valstybę, kuri pasirašiusi konvenciją, jos nevykdo? Ar tai nėra valstybės pareigūnų daromas nusikaltimas?
Kodėl nėra apie Deimantę jokių žinių?
Juk iš karto po 2012 m. gegužės 17 d. „Lietuvos rytas“ raportavo apie imbierinius sausainius kepančią Deimantei L. Stankūnaitę, rodė jas abi ant pievos…
Kur Deimantė dabar? Kokia jos sveikata?
Ar gali būti psichiškai sveika, neprievartaujama meluoti mergaitė, jeigu byloje ji parodė, kad neva mano mama, Deimantės močiutė L. Kedienė, ją apklojo žolėmis automobilyje ir nuvežė į mišką. Įsivaizduojate? Vairavo automobilį močiutė, kuri nevairuoja? O miške laukė kita moteris, kuri ją gąsdino su šautuvu, kad ji meluotų ir pasakotų apie pedofilus?
Ar tokie gali būti sveiko vaiko parodymai? Ar viskas gerai su ja?
Tik pamačius ją, tuo galima būtų įsitikinti.
Kartais atrodo, kad mes esame tokie bejėgiai…
Kaip bebūtų, mes privalome stengtis atsilaikyti prieš visą šitą melą, prieš šmeižtą, prieš propagandą…
Turime ieškoti tiesos, ją viešinti.
Privalome atsilaikyti ir netapti vergais.

Facebook komentarai
});}(jQuery));