Neringa Venckienė : „G.Nausėdos žodžiai ir darbai”

duchas

duchas

G. NAUSĖDOS VEIKSMAI 2020-09-03:
Valdovų rūmuose įvyko Respublikos Prezidento Gitanos Nausėdos ir 11-os partijų (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų partijos, Liberalų sąjūdžio, „Laisvės ir teisingumo“, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos, Darbo partijos, Laisvės partijos, Lietuvos žaliųjų partijos ir Krikščionių sąjungos) atstovų susitikimas. G. Nausėda nepakvietė kitų 6-ių Seimo rinkimuose dalyvaujančių partijų.
G. NAUSĖDOS ŽODŽIAI 2021-06-08:
„Todėl šiandien kviečiu visus politikus atsigręžti į tautą ir išgirsti, kas jai rūpi ir skauda. Tai bus sunku padaryti, skirstant Lietuvos žmones į „savus“ ir „svetimus“, „progresyviuosius“ ir „kaimietukus“. Kalbėdamiesi, o ne keiksnodami ir grūmodami, žengtume platų žingsnį į stiprią, gebančią keistis pilietinę visuomenę.”
TAIP IR NORISI PAKLAUSTI PREZIDENTO G. NAUSĖDOS, AR 2020-09-03 TŲ 6 PARTIJŲ, KURIŲ NEPAKVIETĖTE Į VALDOVŲ RŪMUS, ŽMONES ir JŲ RINKĖJUS LAIKĖTE „SVETIMAIS KAIMIEČIAIS”?
Facebook komentarai
});}(jQuery));