simone

simone

Neonaciai valdžioje
Dulkys, vakar pareiškęs, jog neskiepytieji gali negauti medicinos paslaugų, jei tą padarys iš tiesų, privalės būti užtampytas po teismus, nes teisę į medicinos paslaugas garantuoja ne tik mūsų Konstitucija, kurią chunta išmetė į šiukšlyną, bet ir tarptautinės sutartys.
Kad mus, Lietuvos piliečius, landsberginių gauja laiko žemesnės rūšies padarais, nei tie patys nelegalai, jau matosi plika akimi.
Kai neva serganti kovyduku nelegalė pabėgo iš gydymo įstaigos ir nežinia kur valkiojosi, jai nekainavo nieko – tiesiog sugrąžino ir perkėlė kitur, nesiimdami jokių sankcijų.
O mes dar pamename, kad žiemą nenešiojusiems kaukių ar „nelegaliai” kirtusiems rajonų sienas buvo keliamos bylos dėl „pavojingo užkrato platinimo”.
Dabar daktaras Dulkys Mengelė žygiuoja dar toliau – nesusibadžiusiems ekperimentiniu brudu jau žada neleisti naudotis medicinos paslaugomis, kai tuo tarpu nelegalai aprūpinami tokiomis paslaugomis be jokių išlygų.
Mums, Lietuvos piliečiams, mokantiems pinigus vos ne už orą, uždaromos durys į poliklinikas ir ligonines, o štai nelegalai, būdami mūsų išlaikytiniais, jau stovi aukščiau, nei mes.
Vakarykštis moteriausybės posėdis kaip niekad primena nacistinės Vokietijos taip vadinamus Niurnbergo įstatymus.
Įstatymus, nuo 1933 metų iki 1943 liepos vis bloginusius žydų padėtį ir galų gale įteisinusius „kitokių”, „pavojingų” asmenų sunaikinimą.
Kuo skiriasi Dulkio kalbos, nuo nacių Niurnbergo Įstatymų?
Kad nekabina kažkokių ženklų ant drabužių?
Bet ar nekabins?
Nekabins, bet tik tuo atveju, jei mes nepaklūsime šitiems neonaciams.
O nepaklūsti galime kiekvienas. Jei tik mums mūsų sveikata ir gyvybė svarbesnė nei kažkokia kavinė, paskola ar kelionė.
Dulkio nacizmas –
Facebook komentarai
});}(jQuery));