Prof. G.Chomentauskas : „Proto karantino gi dar niekas nepaskelbė.”

cvhoe

cvhoe

Neįtikėtina: valstybinio transliuotojo eteryje į miltus buvo sumalta koronaviruso mega afera
Paskelbta: 2020-05-11 23:05 Autorius: ekspertai.eu

Valstybinio transliuotojo gegužės 11 d. laida „LRT forumas“.

cvhoe

Tai ką išsakė Lietuvos psichologas, psichoterapeutas, socialinių mokslų daktaras Gintaras Chomentauskas, visiškai neatitiko kiekvieną dieną bukai skleidžiamos tautinės valdžios ir jos užsakomosios žiniasklaidos propagandos.

Nereikėtų stebėtis, jei šis žmogus greitu laiku būtų vadinamas marginalu ar tiesiog tarnaujančiu Kremliaus interesams… Taip pat nereikėtų stebėtis, jei laidos vedėjas Raigardas Musnickas taip pat būtų apkaltintas neteisingai vedęs šią laidą…

Daktaras Gintaras Chomentauskas LRT eteryje išreiškia abejones dėl pandemijos tikrumo fakto ir pateikia tam argumentų.

Panašu, kad išgirdus kiek kitokią nuomonę laidos dalyviai nelabai to tikėjosi, perkrypę žvilgsniai ir veido mimikos tai tobūlai išduoda.

„Gaisro arba nebuvo, arba senai baigėsi, turime tūkstantį atvejų ant 3 milijonų gyventojų. Tai tarsi į paukščiuką šaudytume iš patrankos. Proto karantino gi dar niekas nepaskelbė.”
Dr. Gintaras Chomentauskas

O apie laidoje dalyvavusių specialistų ir žinovų dažnai kvailiau negu kvailus argumentus bei jų ištysusius veidus, kalbėti net ir neverta.

Malonaus žiūrėjimo.

Mega afera ne todėl, kad nėra koronaviruso, niekas neneigia jo buvimo. Mega afera todėl, kad valdžia daro neadekvačius žingsnius, kartais, atrodytų, net psichopatiškus. O kai valdžiai užduodami klausimus, atsakymai dsažniausiai skamba bukai ir be jokio loginio paaiškinimo.

O pažiūrėjus, kokias mega aferos šiuo metu įgyvendinamos prisiskolintiems milijardams įsisavinti, po truputėli galima pradėti orientuotis, kur čia šuniukas pakastas.

Susiję:

Vyriausybė pagaliau pateikė atsakymus apie milijardinę paramą verslui, tačiau aiškiau netapo, klausimų padaugėjo

Facebook komentarai
});}(jQuery));