skip to Main Content
reklys

Neištirta pedofilijos byla toliau ryja aukas (2)

Nors pedofilijos bylos budėtojams yra pateikti kaltinimai pagal visą eilę BK straipsnių, tačiau visa šią pedofilijos bylą bandoma pridengti ir visuomenei įteigti, kad neva „violetiniai“ nužudė Vaidą Milinį (buvusio Kauno apygardos teismo pirmininko Alberto Milinio įsūnį). 

 

V.Milinis buvo rastas nužudytas 2010 m. gruodžio viduryje. Kadangi policija nesugebėjo ištirti šio nusikaltimo,  kažkodėl nuspręsta šį nužudymą nurašyti ant „violetinių“. Nors niekas iš Klonio gatvės apie V.Milinio egzistavimą nežinojo iki tol, kol spauda pranešė apie jo mirtį. Pasklido gandai apie tai, kad neva V.Milinis galėjo būti trečiasis pedofilijas Aidas, kurį savo parodymuose neva nurodydavo Drąsiaus Kedžio dukra. 

Tiesa, atrodo, kad policija net nebandė aiškintis kitų V.Milinio nužudymo versijų – pvz., jo audringo gyvenimo ir pomėgio švaistytis pistoletu Kauno gatvėse. Apie tokį V.Milinio pomėgį LL papasakojo kaunietis Algimantas Rėklys:

 

2004 m.kovo 25 d. lengvuoju automobiliu K. Petrausko gatve savo 11-metį sūnų Mantą vežiau į KKA baseiną, esantį Perkūno alėjoje. Kur baigiasi gatvė, į dešinę suka jau irgi pagrindinė Parodos gatvė, o tiesiai yra šalutinė Perkūno alėja. Čia nėra šviesoforo, todėl retsykiais susidaro nedideli kamščiai. Kai privažiavau sankryžą, joje jau stovėjo mokomasis automobilis, o už vairo sėdėjo jauna mergina. Esant galimybei, ji kelis kartus neišdrįso įvažiuoti į Perkūno alėją. Iš dešinės pusės mane motoroleriu, kurio numeris 155KD,  pralenkė jaunuolis ir sustojo tarp mano automobilio ir mokomojo. Mergina vis nedrįso pradėti važiuoti. Aš kelis kartus paspaudžiau garso signalą. Jaunuolis atsisuko, pradėjo mane plūsti paskutiniais žodžiais, išsitraukė pistoletą, rankoje pasuko delne plokštuma, parodydamas kas tai yra ir kelis kartus sušuko: ,,Aš tave nukalsiu”. Mokomasis automobilis pervažiavo sankryžą, jaunuolis iš paskos ir trečias aš. Jaunuolis sustojo, vėl išsitraukė pistoletą ir pakartojo savo grasinimą: ,,Aš tave nukalsiu”. Važiuodamas rankoje laikiau mobilųjį telefoną ir nesusiorientavau, ką daryti. Mano sūnus labai išsigando: „Tik tu, tėtuk, neprasidėk su tokiu, tokie gali bet ką padaryti“. Pravažiavau pro šalį, o jaunuolis sekė mane ir sustojo Perkūno alėjoje prie įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę. Praleidęs tiesiai važiuojantį automobilį įvažiavau į aikštelę ir paskambinau į policiją, o jaunuolis nuvažiavo toliau. Jis atrodė labai išbalansuotas, agresyvus, lyg naudojęs narkotikus. Greitai man paskambino iš Žaliakalnio policijos komisariato ir liepė atvažiuoti. Nuvažiavęs į policiją sužinojau kas buvo tas jaunuolis – tai Apygardos teismo pirmininko Alberto Milinio sūnus Vaidas Milinis. Teisė ginklo laikymui jam nebuvo išduota. Policininkai pasakė, kad ginklo pas jį nerado.

Maždaug po kelių savaičių, už kelių metrų prie mano garažo stovėjo gražus automobilis. Keli V. Milinio bendraamžiai jaunuoliai išlipę demonstravo pasitikėjimą savimi, kokie jie gražūs ir laimingi.      

 

reklys       

Nuotr. : Algimantas Rėklys – jam po skandalingų liudijimų apie V.Milinį Kauno teisėjai paskyrė psichiatrinę ekspertizę. Kaunietis pasiprašė politinio prieglobsčio Vokietijoje

 

Reklyss

Aš tuomet dirbau UAB ,,Jalga“ direktorium. Mes atlikome įvairius elektros darbus: projektavome, montavome, prižiūrėjome įvairių organizacijų elektros ūkius, taip pat ir Kauno m. savivaldybės. Po šių įvykių praėjus maždaug dviem dienoms, mane išsikvietė Bendrojo skyriaus vedėjas I. Levandavičius. Jis kalbėjo apie įvykius, susijusius su V. Miliniu. Apie tai, koks įtakingas A. Milinis, kad jį įpareigojęs susitarti su manimi, kitaip jam gresia prarasti darbą. A. Milinis norįs atsiskaityti su manimi už patirtą moralinę žalą, nesvarbu kokia pinigų suma. Man Policija neatsakys, pareiškimus numarins. Tačiau kito pokalbio metu kalba buvo jau kitu tonu. Labai operatyviai, per keletą dienų buvo surinkta medžiaga apie mano darbo objektus, sutartis. Man pasakė, kurie pagrindiniai užsakovai nutrauks su mumis sutartis, kas liks iš mano įmonės. Kai mane iškvietė antrą ar trečia kartą, aš buvau miesto centre netoli savivaldybės. Atėjęs prie kabineto durų, išgirdau, kad kalba apie mane. Pasitraukiau į laiptinę. Iš kabineto išėjo Mero patarėjas teisės klausimais ir keletas kitų asmenų, kaip supratau mūsų teisėsaugos institucijų atstovai. Pokalbio metu prie keturių akių man paaiškino, kaip man gali baigtis, jeigu  ieškosiu teisybės. A. Milinis nusprendė, kad jam pigiau „patvarkyti“ mane, negu susimokėti sutartus 20 t. Lt už Vaido Milinio grasinimą nužudyti (pagal LR BK str.145str. 1 d.), įžeidimą viešoje vietoje (pagal LR BK 155 str. 1 d.), ginklo laikymą, neturint tam leidimo (LR BK 253str 1d.). Teko patirti, kad A. Milinis yra labai kerštingas, iš jo akių išskaičiau patalogiškus kompleksus mėgautis savo visagalybe. O po dvejų metų prasidėjo ilga kriminalinė istorija – aš praradau tuos darbo objektus, kuriuos man ir  minėjo. Mane apvogė, reketavo, grasino, bet nei Prokuratūra, nei Policija nereagavo į mano pareiškimus pradėti ikiteisminį tyrimą, nedarė akistatų, nieko netyrė. Visi atsakymai – nėra pagrindo pradėti ikiteisminį tyrimą. Žinau, kad yra planas privesti mane prie savižudybės. Praėjus dvejiems metams po tam tikrų įvykių, buvau nuvežtas į Centro policijos nuovadą. Čia, man girdint, viršininko pavaduotojas nurodė „suklijuoti“ man baudžiamąją bylą. Sužalota mano sveikata, mano turtą perėmė pagal numatytą schemą, sužlugdė verslą, aš nerealizavau savo gražių mokslinių ekologiniu planų. Tačiau visa teisėsaugos sistema neįžiūrėjo jokių teisės normų pažeidimo. Kaip pasakė vienas profesorius, šie veiksmai – tai jau ne mano asmeninė problema, o visos Lietuvos problema. Procesas tęsiasi, ,,ponai prisiekusieji tarnauti teisingumui”. Viltis mirs, jei vėl sugebėsite ,,išdurti “ tautą per ateinančius Seimo rinkimus. O dabar drebėkite  – tauta kyla ir jums reikės atsakyti už visą savo patologišką nusikalstamą gyvenimą“.

 

 

Toliau cituojama vadinamos pedofilijos bylos medžiaga:

 

 

Apklausta liudytoja 2011-07-18 Neringa Venckienė (dabar kaltinamoji) parodė, kad 2011 m. apie balandžio, gegužės mėnesius tikslios datos nepamena pas ją į darbo kabinetą atėjo Albertas Milinis su žmona Marija ir paprašė, kad ji parodytų jų sūnaus Vaido Milinio nuotrauką brolio dukrai Deimantei Kedytei. Ji sutiko ir nuotrauką parnešė namo. Deimantės paklausė, kas čia toks ir jai parodė nuotraukas (Vaido Milinio). Paklausė jos ar ji to asmens nepažįsta. Mergaitė pasakė, kad nuotraukose esančio asmens (Vaido Milinio) nepažįsta. Kitą dieną ji tas nuotraukas gražino Albertui Miliniui. Susipažinusi su apklausos metu jai pateiktomis nuotraukomis, dauguma iš jų buvo tos pačios, kurias buvo nunešusi Deimantei parodyti. Jai nuotraukos buvo pateiktos jau apklausos pradžioje nurodytomis aplinkybėmis. Kadangi ji pedofilo vardu Aidas nėra mačiusi, o apie jo išvaizdą žinojo tik iš mergaitės parodymų, tai fotorobotas buvo sudarytas tik iš to, kokį asmenį ji matė važiuojant lifte Kauno apygardos teisme. Tas asmuo buvo už Vaidą Milinį vyresnis, šviesiais plaukais. Kadangi ji nenorėjo traumuoti mergaitės, tai tiesiogiai rodydama jai nuotraukas neklausė ar čia Aidas. Mergaitė pažiūrėjusi Vaido Milinio nuotraukas pasakė jai, kad j o nepažįsta, (t. 10 b.I. 10-12)

Liudytojas Jonas Alekna 2012-04-17 apklausos metu parodė, kad 2011-09-06 d. apie 14.30 val. jis į Kauno rajoną, Karmėlavos šen., Ramučių kaimą, K.Bielinio gatvę Nr. 34 automobiliu namo parvežė Mariją Milinienę. Grįždami prie namų jie pastebėjo, kad netoli Milinių namų, Bielinio gatvėje, t.y. už jiems priklausančio namo stovi automobilis valstybiniu numeriu BD.L 146, tamsiai mėlynos spalvos, „Mitsubishi Carisma“. Automobilyje tikrai sėdėjo du vyrai, jų atpažinti ar apibūdinti negalėtų. Akivaizdžiai matėsi, kad jie stebi Milinių namus, kiemą bei gatvę. Kodėl tie vyrai taip elgėsi negali pasakyti, bet buvo tikrai akivaizdu, kad jie stebi visą aplinką apie Milinių namus. Dar buvo keletas atvejų kada buvo sekami ne tik Milinių namai, bet ir jam yra žinoma tai, kad buvo sekama Marijos Milinienės darbovietė, kuri randasi Kauno „Akropolyje4′, o be to dar kol buvo gyvas Vaidas Milinis jis jam yra sakęs, kad yra sekamas ir grožio salonas, kur jis dirbo, t.y. „Ametistėjos“ salonas, kuris randasi Kauno mieste, Savanorių prospekte „Maximos“ prekybos centre. Taip pat ne kartą yra pastebėjęs, kad yra sekamas ir jų automobilis, kuriuo važiuoja Milinienė. 2012-04-13 d. apie 12 val.10 min. Kaune, Pramonės prospekte, parduotuvės „Prisma“ automobilių stovėjimo aikštelėje Milinienė susitiko su nukentėjusia Guoda Ūsiene. Jos aikštelėje abi apie kažką kalbėjosi ir tuo pat metu jis pastebėjo, kad tuo pat metu kaip jos pradėjo pokalbį , gretimoje eilėje sustojo automobilis sidabrinės spalvos, kurio valstybinis numeris yra BNR 394, „Mazda“ markės. Automobilyje sėdėjo jaunas vyriškis, kuris viso pokalbio metu stebėjo moteris, buvo atsidaręs savo dureles, rūkė ir stebėjo jas visą jų su G. Ūsienę pokalbio laiką. Moterims išsiskyrus ir einant kiekvienai prie savo automobilio tas vyras greitai numetė ant žemės tik ką užsidegtą cigaretę net nebaigęs jos rūkyti, pas jį į automobilį tikrai niekas neįsėdo, užsidarė savo automobilio dureles ir užsivedė savo automobilį. Matė kaip tas vyras nuvažiavo paskui G. Ūsienės automobilį, suprato, kad jis galimai sekė G. Ūsienę. Be to jis nori atsakingai pareikšti, kad jis girdėjo dar 2011 metų spalio mėnesį kaip liudytojas Vitalijus Keršis Marijai Milinienei pasakojo apie tai kokie buvo Klonio gatvėje sukurti planai dėl D.Kedytės paėmimo sutrukdymo. Tas jų pokalbis vyko Milinienės automobilyje, o jis jį tą dieną vairavo ir girdėjo jų pokalbį. Vitalijus Keršis sakė M.Milinienei kokie buvo sukurti planai, kad neatiduoti mažametės Deimantės Kedytės motinai Laimutei Stankūnaitei. V. Keršis pasakojo, kad dar 2010 metais gegužės mėnesį po Kėdainių teisme teisėjo Varsackio priimtos nutarties gražinti D.Kedytę jos mamai, Kėdžių namuose buvo aptarinėjami visi galimi variantai apie tai kaip reikia veikti, jeigu policija bandys jėga paimti mergaitę. V.Keršis sakė, kad pradžioje įvairiausi planai buvo aptarinėjami Klonio gatvėje, o po to visų tų planų aptarimas vyko Kėdžių namų virtuvėje. Keršis pasakojo, kad tame pasitarime dalyvavo jis, dalyvavo V.Kedys, L.Kedienė, A.Skučienė ir N.Venckienė.

(t 12 b.l. 52-54)

Specialusis liudytojas (dabar kaltinamasis)Vitalijus Keršis 2011-09-02 apklausos metu parodė, kad jo elektroninio pašto adresas yra kersis777@gmail.com. Šio elektroninio pašto slaptažodį žinojo žurnalistė Asta Kuznecovaite, kuri dirba “New Mediją News”, bet aš laišką „ Karštam komentarui44, konkrečiai Giedrei Gorienei išsiuntė pats asmeniškai, išsiuntė jai ne kaip žurnalistei, o kaip gerai jam pažįstamam asmeniui, spausdinti jo neprašė. Iš kur šį laišką gavo laisvas laikraštis jis nežino. Į generalinę prokuratūrą tokio turinio laiško jis taip pat nesiuntė. Jo elektroninio pašto slaptažodį dar žinojo Jūratė Noreikaitė , kuri gyvena Siaurės prospekte, jai yra apie 33 metai, telefonas jos yra 8676 61702. Jis gerai apgalvojęs apie to laiško išsiuntimą, atsiminė, kad tikrai jis pats jį išsiuntė G.Gorienei. Jis laišką rado savo elektroniniame pašte, kiek žino jis kažkieno buvo atsiųstas jam, kieno nežino ir po to dar pamatė, kad tas laiškas iš jo elektroninio pašto yra be jo žinios išsiųstas į kelias vietas, konkrečiai į kokias jau dabar nepamena. Jam apie Vaido Milinio nužudymą pasakė Audronė Skučienė. Jinai jam pasakė, kad nužudytas apygardos teismo pirmininko Milinio sūnus ir kad jis gali būti susiję su pedofilijos byla. Jinai sakydavo, kad tai yra Kauno apygardos teismo pirmininko Milinio sūnus, sakė, kad jis yra lyg ir Milinio posūnis. Jinai pasakė, kad V.Milinis turėjo raudoną automobilį, ar Honda ar Hyundai, tiksliai nepamena ir jinai jam sakė, kad tas automobilis dabar jau yra parduotas už 500 litų nežinia kam Jinai sakė jam lyg ir to automobilio numerius. Jinai jam paaiškino, kad apie tai jai paskambino ir pranešė ar Vaido Milinio kaimynai, ar jo tėvų Milinių kaimynai. Po to jis pasidomėjo apie tą nužudymą žiniasldaidoje plačiau. Visa tai buvo Audronė Skučienė jam sakiusi iki tol kol dar žiniasklaidoje nebuvo pasirodęs straipsnis apie V.Milinio mirtį. Jis suprato, kad A.Skučienė jiems meluoja, kad jai skambino kažkokie Milinių kaimynai, suprato, kad jinai turi tokius duomenis ir adresus, nes ji turi kažką pažįstamo teisėsaugoje. Taip pat Audronė Skučienė yra jam apie Vaidą Milinį sakiusi dar iki jo mirties, būtent apie Vaido Milinio automobilį. Atsimena tai pagal savo gimtadienį, A.Skučienė jam pasakojo apie Vaidą Milinį netrukus po jo gimtadienio ar gal net ir prieš pat gimtadienį. Atsimena, kad jo gimtadienis praėjo būtent Garliavoje, Klonio gatvėje, budint prie Kėdžių namų. A.Skučienė visada akcentavo, kad Vaidas Milinis yra Aidas, trečiasis pedofilas. Taip sakydama Audronė Skučienė visada demonstravo pirštų kombinaciją, rodydavo jam du pirštus ir sakydavo tokius žodžius, kad Vaidas yra trečiasis pedofilas Aidas, o mergaitė galėjo dėl vienos raidės suklysti. Ji akcentuodavo, kad tai yra ryšys su Kauno apygardos teismo pirmininku Albertu Miliniu. Kaip jau minėjo Audronė Skučienė prašė jų ir reikalavo sekti asmenis, tame tarpe ir Vaidą Milinį, prašė ir reikalavo rinkti visus duomenis apie asmenis ir priekaištaudavo jiems dėl to, kad jie sėdi ir nieko neveikia. Audronė Skučienė mūsų kelių jaunuolių prašė, kad jie pasektų tam tikrus žmones, prašė, kad jie pasektų Vaidą Milinį bei kitus galimai pedofilijos dalyvius. Jinai konkrečiai to yra prašiusi jo. Jis to jos prašymo nevykdė. Gali būti, kad Audronė Skučienė pasekti prašė ir kitų jaunuolių, bet to tiksliai jis nežino. Vaido Milinio gyvenamoji vieta jam nėra žinoma, bet apie jo apytikslią gyvenamą vietą jis sužinojo iš A.Skučienės. Jis jokių duomenų apie V.Milinį pats asmeniškai nerinko, o viską ką apie jį žino, jis gavo ant lapo popieriaus surašyto pačios Audronės Skučienės ranka. Tuo momentu kada jam Audronė Skučienė padavė lapą popieriaus, ant kurio buvo duomenys apie Vaidą Milinį, jie buvo Neringos Venckienės namo svetainėje, kuri yra sujungta su virtuve. Jie, t.y. jis, A.Skučienė ir N.Venckienė buvo svetainėje. Jis su A.Skučiene sėdėjo prie stalo, o N.Venckienė tuo metu jiems darė kavą. A.Skučienė tuo metu jam pasakojo apie Vaidą Milinį Jo tėvą Albertą Milinį bei kitus asmenis ir tuo pat metu rašė ant popieriaus lapo duomenis, kurio originalą jis turi, pateiks kopiją. Neringa

Venckienė visą laiką klausėsi pokalbio ir nuolat įsiterpdavo papildydama bei pataisydama Audronę Skučienę. Iš to matėsi, kad N.Venckienė gerai valdo informaciją , susijusią su šiais asmenimis. Tada A.Skučienė surašiusi viską ant popieriaus lapo jį jam atidavė ir pasakė, kad jis su savo pažįstamais ir jų šeimą palaikančiais žmonėmis turėtų pagal jos pateiktus duomenis, pasekti tiek Vaidą Milinį, tiek jo tėvą Albertą Milinį, bei kitus lape nurodytus žmones. Jinai net reikalavo, kad jie pasektųjų kaimynus, kur jie važinėja, ką veikia, su kuo bendrauja, ką veikia jų kiti šeimos nariai, kuo jie užsiima, aplamai viską apie tuos asmenis. Tą dieną ir tuo pat metu tiek N.Venckienė, tiek A.Skučienė jam pasakė, kad Vaidas Milinis yra trečiasis pedofilas Aidas, nes čia viskas yra susiję ir kad Vaidas Milinis turėjo raudoną automobilį ir jis tuo automobiliu veždavo Kedžio dukrą D.Kedytę pas J.Furmanavičių. Visa ta kalba buvo tikrai iki jo gimtadienio 2010-11-03 , bet tokios kalbos vyko dar ir vėliau. Jis tą A.Skučienės surašytą lapą išsinešė rankose, atsimena gerai ir tai, kad tuo metu N.Venckienės namus jau saugojo apsauga. Kiek jis žino, namas visą laiką buvo filmuojamas, gavus tos medžiagos kopijas būtų matyti, kad jis iš N.Venckienės namų išsineša tą A.Skučienės surašytą lapą. Jis konkrečiai visus duomenis apie Vaidą Milinį gavo iš Audronės Skučienės 2010 m. rudenį, gal spalio-lapkričio mėnesiais. Kalbos apie Vaidą Milinį iš Audronės Skučienės pusės prasidėjo tikrai dar iki Vaido Milinio mirties, tai buvo 2010 metų ruduo ar spalio ar lapkričio mėnesiais Apie Vaidą Milinį kaip teisėjo sūnų A.Skučienė pradėjo kalbėti kaip minėjo 2010 m. spalį ar lapkritį dar Vaidui Miliniui esant gyvam.

Jam net teko iš Audronės Skučienės išgirsti eilę prikaištų dėl to, kad jie neseka ir neieško trečiojo asmens pedofilo vardu Aidas. Jam atrodo tai, kad A. Skučienė bet kokiu būdu siekia dėmesio, jai dėmesio reikia, nes ji ruošiasi eiti į politiką. Jis apšmeižti ar įžeisti Vaido Milinio tikrai nenorėjo, nenorėjo apšmeižti ir jo šeimos, duomenis tam straipsniui jis gavo iš A.Skučienės ir buvo tikrai įsitikinęs, kad tie A.Skučienės pateikti duomenys tikrai yra tiesa. Jis parodymus duoda laisva valia, niekieno neįkalbėtas, niekieno neįtakotas. Jis tikrai nėra susipykęs nei su Audrone Skučiene, nei su Neringa Venckiene, apkalbėti jų jokio tikslo tikrai neturi, kadangi dar praeitą savaitę jis pats telefonu SMS žinutėmis bendravo su N.Venckiene. N.Venckienė jam padėjo surašyti apeliacinį bei kasacinį skundus dėl prokuroro J.Lauciaus įžeidimo, santykiai yra tikrai geri tiek su N.Venckiene, tiek su A.Skučiene. Jo elektroniniame pašte yra išlikęs susirašinėjimas su N.Venckiene bei jos rašytas kasacinis skundas, (t. 8 b.I. 130-133).

Spec. liudytojas (dabar kaItinamasis)Vitalijus Keršis 2011-10-10 papildomos apklausos metu

parodė, kad jis patvirtina savo ankščiau duotus parodymus ir nori papildyti, kad jis Klonio gatvėje , Garliavoje atsirado 2009-05-15 d. naktį. Jis ten atsirado po teisėjo Versacko priimtos nutarties, kuria buvo nutarta mergaitę atiduoti L.Stankūnaitei. Jį ten iš Marijampolės atvežė draugai, kadangi iki tol jis domėjosi ta pedofilijos byla, skaitė straipsnius, jis nėra susijęs su jokiu saugumu, nėra susijęs su jokiomis grupuotėmis ar teisėsaugos struktūra. Jis tikėjo ta pedofilijos byla ir todėl atsirado Klonio gatvėje. Dabar jis netiki, kad ta pedofilija buvo, netiki ta šeima, nes iš tos šeimos buvo labai daug melo. Iš jam pateikto rašto, kuris yra surašytas A.Skučienės dalyvaujant N.Venckienei gali pakomentuoti tai, kad Stankūnaitė, Naruševičienė, kiek suprato tai buvo Narusevičienės uošvių butas, suprato, kad Stankūnaitė ir Ūsas gyveno vos ne kaimynystėje ir kad Vaidas Milinis gyveno per kelis namus nuo jų, šalia jų netoli ir reiškia, kad jie turėjo būti visi tarpusavyje pažįstami, turėjo bendrauti visi tarpusavyje. Visa tai jai sakė A.Skučienė. N.Venckienė beveik visada kiekviename punkte papildydavo A.Skučienę, vadindama ją Audrone. Papildydama A.Skučienę, N.Venckienė visada-kreipdavosi tiesiogiai į jį ir beveik visus punktus jinai papildė, o jei Skučienė suklysdavo tai N.Venckienė ją pataisydavo. Antrame punkte nurodyta, kad Kraujutaitienės ofisas yra Kęstučio gatvėje 66-7, o Bašinsko butas yra Kęstučio gt. 68 name ir kad čia yra tas pats Bašinskas pas kurį baliavojo, o po to netoli tos sodybos buvo rastas Ūso lavonas, aiškino, kad Kraujutaitienė kartu baliavojo tada Bašinsko sodyboje, nes kai buvo rastas negyvas Ūsas, ji įvykio vietoje atsirado per 15 minučių. Tai jam aiškino abi ,tiek Venckienė, tiek Skučienė. Trečias punktas kalba apie tai, kad Bašinsko sodyba yra netoli teisėjo Furmanavičiaus tėviškės, kad jie visi turėjo tarpusavyje bendrauti 100 procentų Jie visi yra pažįstami. N.Venckienė jam pasakė, kad Nomeda tai yra vadybininkė, kuri dirba restorane „Žemyn upe“ ir kad jinai ėjo paskui karstą, o žodžiu jam pasakė Venckienė kad jinai ėjo priekyje karsto su nuotrauka, atrodo teisėjo Furmanavičiaus. Venckienė ir Skučienė sakė, kad Nomeda paimdavo vaikus iš globos namų, apipirkdavo, apdovanodavo juos, o po Furmanavičiaus ir Ūso mirties ir po pedofilijos bylos paviešinimo jinai nustojo imti vaikus iš vaikų namų, jos sakė, kad vaikus jinai teikdavo pedofilams, tai buvo pasakyta su didele pašaipa. Jam N.Venckienė sakė, kad kavinė esanti po apygardos teismu ir „Žemyn upe“ priklauso tiems patiems savininkams. Po to buvo kalba apie „Baltas bures“, kad ten dirba Ūsaitė, ir kad ji gali būti Ūso giminė, o policija nepateikia tos Ūsaitės genealoginio medžio. Sakė, kad teisme dirba kažkokia teisėja, kurios pavardės neatsimena, sakė, kad teisėjos giminės prisidirbo su kontrabanda vaikų į užsienį, prisidirbo dėl narkotikų vežimo į užsienį ir tada tos teisėjos broliai turėjo parduoti motinos paliktas baudas, susimokėti kyšius ir tada bėgo į užsienį, pavardės negali atsiminti. Sakė, kad Kraujutaitienės giminės verčiasi kontrabanda, nes turi pervežimų firmą ir gabena į užsienį narkotikus, nes kitaip iš kur pas Kraujutaitienė tiek turto, namas, pinigai. N.Venckienė sakė, kad kažkada anksti ryte jinai prieš aštuonias ryto atėjo į teismą ir koridoriuje sutiko Kraujutaitienę, sakė, kad ką tokį ankstų rytą jinai gali veikti teisme, matomai kažkam iš teisėjų atnešė kyšį. Ketvirtame punkte kalbama apie Furmanavičiaus butą ir, kad Vasiliauskas gyvena priešais Furmanavičių, t,.y Furmanavičiaus kaimynas. Vasiliauskas buvo Ūso ir Stankūnaitės advokatas ir sakė, kad tas Vasiliauskas yra pederastas, santykiauja su vyrais ir kad reikia pasekti tą advokatą Vasiliauską , pasekti ką veikia, kur važiuoja, su kuo susitinka. Penktas puntas kalba apie tai, kad Konstitucinio teismo teisėjas Abromavičius, teisėjas Furmanavičius ir teismo pirmininkas Albertas Milinis yra bendramoksliai, gerai pažįstami, kartu atostogavo Jūrmaloje ir kad ten buvo kažkoks įvykęs pedofilinis incidentas su mažamečiais vaikais, bet tas incidentas buvo greitai užgesintas. Jie visi pasinaudojo savo ryšiais ir tai užglaistė. Jos abi kartu pasakė, kad šitie trys teisėjai yra papuolę į pedofilinį incidentą ir kad reikia pasiaiškinti kas ten įvyko. Tai turėjo išsiaiškinti jie su jų abiejų pagalba. Greta A.Milinio pavardės nurodyto skaičiaus 500 yra Vaido Milinio automobilio pardavimo kaina pagal jas ir tada jos abi papasakojo, kad Vaidas Milinis turėjo raudoną automobilį „Honda“ ar „Hyundai” ir prasidėjus pedofilijos skandalui tas automobilis buvo skubiai parduotas už 500 litų. Jos nurodė ir automobilio valstybinį numerį, jos nurodė kad gali būti trys raidės III arba trys raidės JJJ ir skaičius turi būti ar 500 ar 555. Tai sakė man Skučienė ir pasakė, kad namuose savo papkėje jinai turi tikslius Vaido Milinio automobilio numerius ir markę, o apie spalvą, kad buvo raudona ji pasakė iš karto. Jinai jam sakė, kad turi toje papkėje daug informacijos apie visus asmenis, kurie susiję su pedofilijos byla. Tada jam konkrečiai buvo pasakyta, kad Vaidas Milinis yra trečias pedofilas Aidas ir kad jis su savo raudonu automobiliu veždavo mergaitę Furmanavičiui bei Ūsui. Tiek Skučienė, tiek Venckienė abi gerai žinojo, kad Vaidas Milinis yra Alberto Milinio posūnis, o ne tikras sūnus. Pabaigus rašyti tą raštą jos abi jam sakė, kad reikia tuos visus asmenis pasekti, pasidomėti ką jie veikia, kur važiuoja, su kuo bendrauja ir netgi ką veikia jų kaimynai, gal atsiras koks kaimynas, kuris galės ką nors pasakyti, sakė nufilmuoti , jei kas bus įdomaus, ar koks kaimynas ką nors paliudys. Filmuoti buvo liepta su Venckų kamera, kuri, kiek suprato, Venckaus buvo pirkta Amerikoje, kamera buvo duota jiems ankščiau. Paduodant tą raštą jam buvo pasakyta sekti Milinių šeimą vienam, o po to buvo gatvėje Skučienės ne kartą pasakė sekti ir nemiegoti prie tvoros, sakė, kad sėdi metus laiko čia ir nieko gero nedaro, reikia sekti tuos visus asmenis, tai buvo pasakyta gatvėje ne jam vienam. Taip pat apie Vaidą Milinį jis buvo girdėjęs jau ankščiau iš Skučienės ir Venckienės tas raštas buvojau ne pirmas, o kiek pamena gali būti, kad trečias ir jau jis žinojo daug ankščiau, kad Vaidas Milinis yra Aidas. Jos jam abi yra sakiusios, kad Vaidas yra šviesiaplaukis, jaunas vaikinas ir sakydavo, kad jis teisėjo Milinio posūnis, kitą kartą sakydavo, kad įsūnis, sakė, kad Albertas Milinis dirba tame pat teisme, kur ir Neringa Venckienė. Jos tikrai tvirtindavo, kad Vaidas tai yra Aidas, jos tai tvirtino visą laiką tvirtai, buvo įsitikinusios, jis jomis patikėjo tada. Sekti jam asmeniškai buvo liepta ir Skučienės ir pačios Venckienės jos namuose. Kada Skučienė Klonio gatvėje sakydavo, kad Vaidas Milinis yra trečias pedofilas tai sakydavo girdint visiems pagrindiniams Klonio gatvėje gyvenantiems ir būnantiems asmenims. Gatvėje žmonės po Vaido Milinio žūties kalbėjo, kad Vaidas Milinis yra pedofilas Aidas. Po Vaido žūties buvo kalbama, kad Vaidas yra tikrai Aidas, trečias pedofilas, buvo kalbama, kad rastas nušautas miške, kad jis yra A.Milinio posūnis, kad jis nušautas miške, kalbėjo, kad jis buvo nereikalingas ir pedofilų klanas j j nušovė, taip kalbėjo Skučienė. Sekti liepė jos jiems abi, tiek Skučienė, tiek Venckienė, jautėsi iš jų net spaudimas, kad važiuokite, sekite visus tuos asmenis. Klonio gatvėje buvo kalba apie tai, kad reikia naktį prie prokuratūros nunešti ir padėti vainiką, tai buvo gatvėje jų visų bendra diskusija ir Edmundas, kur j visi vadino Edmunu, pavardės nežino , gyvena Garliavoje prie bažnyčios daugiabutyje 2 ar 3 aukštų, pasakė, kad tokiam reikalui žino kas pagamins ar nemokamai ar su didele nuolaida, tai buvo 2010 metų galimai lapkritis ar gruodis, atsimena tai kad buvo pašalę, bet sniego nebuvo. Buvo kalba apie tai, kad reikia imtis kažkokių radikalesnių priemonių. Ta kalba vyko automobilyje, automobilyje buvo dar 2 vyrai, kuriuos pažįsta gerai Edmukas, o jie tada buvo nuvykę prie Karkazų kaimo. Kas yra tos radikalesnės priemonės nebuvo įvardinta. Jis kiek žino, jį bei kitus Klonio gatvės veikėjus taip pat sekė, rinko įvairią informaciją, buvo filmuojami, sužinojo tai maždaug 2011 m, pavasarį. Juos kaip įtaria sekė Kęstutis Urbonas, kuris vadovauja kažkokiai bendrijai, kuri vadinasi „ Gera bendrija44 ar kažkaip panašiai. Ta bendrija užsiima konkrečiai tarpininkavimu, susijungiant įvairioms bendrijoms. Tinklalapyje jis rašo straipsnius, kurio pavadinimas yra „Tiesiai, šviesiai44. Jis nešiodavosi su savim diktofoną, jis įrašinėdavo pokalbius telefonu, užsiiminėjo tiesiog slaptu sekimu. Kiek žino, Darius Kaminskas ir Gediminas, kurio pavardės nežino, buvo nuvažiavę ne kartą žaliu autobusiuku iki Ūso namų ir ten stebėdavo Ūso namus tiek esant jam dar gyvam, tiek po jo mirties. Jie autobusiuke žaisdavo kortomis ir stebėdavo namą, tai buvo 2009 m. vasarą, bet jam nėra žinoma kieno paliepimu ar buvo koks paliepimas nežino, tas Gediminas buvo gerai informuotas tiek apie nusikaltėlių gyvenimą, tiek apie verslininkų gyvenimą bei apie teisėsaugos veiksmus. Darius Kaminskas, kaip suprato, yra Skučienės kaimynas ir paskutiniu metu jų santykiai buvo geri. Žino, kad Skučienės paliepimu žaliu autobusiuku kažkas buvo nuvykę prie šarvojimo salės, kur buvo pašarvotas Ūsas, o kitą dieną po straipsnio pasirodymo, kad Kedžio šalininkai sukiojasi apie šarvojimo salę, Skučienė rėkė, kad ko ten reikėjo iš vis važiuoti, nors jinai pati liepė ten nuvykti. Kiek jam žinoma, kad Gediminas dar turėjo kažkokį mikrofoną, kuris gali nuo 150-200 m. gaudyti žmonių pokalbius ir slapta sekti, sakė kad tas mikrofonas yra naudojamas medžioklei. Kiek žino, jis niekur negavo laido, kad pajungti tą mikrofoną į diktofoną. Jis kiek žino nepasinaudojo ta įranga. 2009 m. gegužę , po teisėjo Varsacko priimtos nutarties atiduoti mergaitę Stankūnaitei, į Klonio gatvę atėjo vyras, kurio apibūdinti negali ir pakvietė jį nueiti iki jo automobilio, kuris stovėjo Artojų gatvėje. Tas vyras buvo apie 35-40 m. amžiaus, o jo automobilio spalva buvo rudos spalvos. Jis pakvietė jį, jis nuėjo su juo kartu, nueidamas perspėjo žmones, kad eina su tuo vyru iki Artojų gatvės. Tas vyras atidarė savo automobilio bagažinę ir parodė joje ten sudėtus įvairius ginklus, ten buvo nupjauti dvimazdžiai šautuvai, buvo revolveriai, buvo pistoletai, karabinas, buvo šovinių bei matelinių lazdų. Tas vyras jam pasiūlė paimti tuos ginklus ir pasakė, kad jų jiems reikės kada šturmuos. Jis atsisakė imti ginklus ir paskaitė tai už provokaciją. Jis žino, kad ginklai buvo siūlomi ir kitiems asmenims, bet konkrečiai kam negali dabar pasakyti. Žino, kad M.Kuprevičiui kažkokie jaunuoliai taip pat sakė, kad jie čia visur turi prislėpę-ginklų. Apie ginklus jis papasakojo Kėdžių šeimai, Skučienei, o jos pasakė, kad tai buvo provokacija. Jos visur įvardindavo kad tai saugumo darbas, pedofilų klanas. Kiek jam yra žinoma, pati pirmoji kamera atsirado Klonio gatvėje tada, kai atvyko kažkoks jaunas vyras ir pasakė, kad galima pastatyti kamerą ir ji transliuos viską į Internetą ir tada bet kas galės matyti kas vyksta Klonio gatvėje. Tas jaunuolis visa tai derino su Tadu Skuču. Ta kemerą buvo pastatyta Klonio gatvėje, raudonų plytų name, tik įvažiavus į Klonio gatvę, pats pirmas namas toje gatvėje po kaire puse. Vėliau atsirado kamera beveik tiesiai prieš Kėdžių namą. Po jo apklausos ir straipsnio, pasirodžiusio „Karštame komentare44 jam tiesiogiai kaip ir nebuvo grasinta, bet jis gavo tam tikrų užuominų, kad su juo gali būti susidorota, kas konkrečiai rašė dar nežino, o jo buvę bendražygiai,konkrečiai Renaldas Ščiglinskas sakė, kad jis turi pasielgti vyriškai, prisiimti visą atsakomybę sau ir turi eiti iki galo ir turi pridengti šioje byloje N.Venckienę bei A.Skučienę. Tai buvo jo parašyta Klonio gatvės dienoraštyje ir kiek žino dabar jis renka apie jį kažkokią informaciją, nori jį apšmeižti ir padaryti jį vagimi. Žino, kad jis renka prieš jį liudytojus, žino, kad įkalbės liudytojus duoti melagingus parodymus ir, kad jam nesvarbu, kad bus meluojama ir sakė, kad jeigu reiks pridengti Venckienę tai jis ir kiti pririnks daug liudytojų, kurie meluos tyrėjams ir tai buvo sakyta ne kartą. Jam yra žinoma kad su Smart automobiliu važinėja Renaldas Ščiglinskas. Žino, kad jis dirba muitinės tarpininku kažkur Kaune, firma vadinasi Custum Colcalting. Gali pasakyti, kad Klonio gatvėje buvo apšmeižtas Arūnas Klimas, kurio mobilus telefonas yra 8605 51344. Jis buvo apšmeižtas kaip vagis, nes kilo tarp jo ir Skučienės konfliktas dėl to, kad jis pinigus aukotus Amerikos piliečių, perdavė ne Skučienei, o tiesiai N.Venckienei į rankas. Jis buvo apkaltintas kaip vagis, kaip pedofilas, kaip saugumietis. Buvo apšmeižtas ir Juozukas, kuris vėliau pasikorė, atseit pasikorė, nes kiele žino jo mirtis buvo smurtinė, nes buvo kažkokių sužalojimų galvoje ir buvo naudojamas kažkieno jo mobilus telefonas. Žino, kad Juozukas ieškojo fotoaparato, nes norėjo kažką užfiksuoti, tai žino Rėklaitis. Jis kalba tikrai visą tiesą, neturi jokio tikslo nieko meluoti ir sutinka būti patikrintas melo detektoriumi.(t. 8 b.l 156-159).

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));