Nei policija, nei teismai neapgynė Lietuvos Respublikos

resize 700x500 ds 1145

resize 700x500 ds 1145

Nendrė Černiauskienė bendrino prisiminimą.

Prieš DU metus. Atėjome palaikyti policijos tiriant Laisvės partijos PATEKIMĄ į rinkimų maratoną ir Seimą – pažeidžiant įstatymus.
Pagal galiojusį įstatymą PAREIŠKINIAI dokumentai nepriimami po x dienos, 17 valandos.
Tai, kad Laisvės partija nepristatė dokumentų laiku – viešai, o vėliau ir policijai raštu liudijo Antanas Kandrotas (celofanas), Naglis Puteikis ir Sakalas Gorodeckis . Nesulaukus tyrimo pabaigos išaiškinimo Tauras Jakelaitis ir Nendrė Černiauskienė kreipėsi į prokuratūrą – prašydami pateikti aiškų atsakymą. Prokuratūra tylėjo. Tada kreipėmės į teismus. Teismo atsakymas – jie NEGALI ĮPAREIGOTI PROKURATŪROS ATSAKYTI į mūsų paklausimą.
Tuo metu, 2020 – ėjome palaikyti POLICIJOS. Jų sprendime. Prognozavau, kad jei policija netalkins savo tautai DABAR – greitu laiku ji važinės su LGBT atributika – vėlevėlėm ir vienaragio ženkliukais. Prognozuoju, kad leftistai mes visas pajėgas – ir kovo 5 d., savivaldos rinkimuose Vilniuje gali laimėti vienaragiai. Jų šūkis „Vilnius – vienaragių sostinė” įsivyraus visose srityse.
Vietoj ukrų vėliavų suplėvesuos marga*ūdžiai. Visų pirma – POLICIJOS DEPARTAMENTE ir ant policijos automobilių ??
Tuomet, 2020, buvo trapi paralelė tarp tautos ir policijos. Po 2021.08.10 suimituotų riaušių prie Seimo, tylint VISAI policijai apie tai – kas davė nurodymus provokuoti ir daužyti, šiandien palaikymo iš TAUTOS policijai nebebus. Pasitikėjimas sugriautas.
O gal taip ir reikia užsiklijavusiems burnas. Už tylą uniformuotus išdulkins ???
Visi prieš visus.
???
Video – 2020 m. įrašas. Trapi paralelė tarp tautos ir policijos… Ką prognozavom, kas įvyko…
redakcijos komentaras : teismai kabina medalius Grybauskaitei, nors turėtų vertinti jos nusikaltimus:
Facebook komentarai
});}(jQuery));