Nedelsiant išviešinti visus buvusių KGB-istų, rezervistų ir kitų užsienio tarnybų koloborantų sąrašus Lietuvoje.

KGB_TOPAS

KGB_TOPAS

Viešas kreipimasis į LR Prezidentą, LR Seimo pirmininkę, LR Seimo narius, buvusius prezidentus V. Adamkų ir D. Grybauskaitę, p. V. Landsbergį, politines partijas, politikus, žurnalistus ir visus neabejingus LR Respublikos piliečius.
Šiandien, kai precendo neturinti Rusijos valdžios agresija ir tūkstančių žmonių gyvybių reikalaujantis karas prieš laisvą Ukrainos valstybę, vyksta Europos viduryje, kai pamintos pamatinės žmonių teisės ir valstybių tarptautiniai įsipareigojimai, kai agresoriaus batai mindo permirkusią gynėjų kraujų Ukrainos žemę, kai reali grėsmė kyla ne tik mūsų valstybei, bet ir visai Europai, mums būtina susitelkti, susivienyti ir labai aiškiai suvokti priešą ir jo kėslus. Ukrainoje šiandien aiškėja tūkstančiai agresoriaus agentų, kurie kelis dešimtmečius gyvenę kaip Ukrainos piliečiai, prasidėjus Rusijos intervencijai buvo „aktyvuoti” ir pradėjo veikti prieš Ukrainos valstybę, ir jos piliečius. Šie diversantai – tai įslaptinti KGB agentai, informatoriai ir kiti visokio plauko valstybės išdavikai. Šiuo sunkiu ir kritiškai pavojingu Lietuvos valstybei momentu mes privalome suvokti, kad tokių, įslaptintų Rusijos agentų buvimas mūsų valstybėje, karo atveju yra pragaištingas. Kaip sakė Putinas „buvusių KGB-istų nebūna”. Todėl šiandien, galiojant nepaprastajai padėčiai ir realiai grėsmei mūsų valstybei yra PRIVALU:
1. Nedelsiant išviešinti visus buvusių KGB-istų, rezervistų ir kitų užsienio tarnybų koloborantų sąrašus Lietuvoje.
2. Viešai paskelbti juos, jų artimiausius gimines ir kitus susijusius asmenis, esančius valstybės, karo, diplomatinėse ar kitose atsakingose tarnybose.
3. Nedelsiant nušalinti juos nuo esamų atsakingų pareigų, apribojant jų galimybes veikti prieš Lietuvos Respubliką.
Bet kas, šiuo kritiniu mūsų valstybei laikotarpiu pasisakntys prieš KGB-istų sąrašų išviešinimą, už jų palikimą atsakingose pareigose ar kitaip veikiantys prieš Valstybę, privalo nedelsiant būti viešai įvardijami ir pasmerkiami, apribojant jų galimybes veikti prieš Lietuvos Valstybę.
Slava Ukraini !!!
Facebook komentarai
});}(jQuery));