Neblaivus STT pareigūnas mirtinai sužalojo moterį, STT bylą numarino ?

               

Neblaivus STT pareigūnas mirtinai sužalojo moterį, STT bylą numarino ?

 

Klaipėdietis Antanas Misevičius pasakoja, kad jo žmona Irena Misevičienė buvo liudininkė autoįvykio, kai Klaipėdos STT skyriaus pareigūnais prisistatęs Audi ekipažas Klaipėdoje mirtinai sužalojo per sankryžą savo automobiliu važiavusią tauragiškę jauną moterį. Žmogus net nurodo automobilio Audi valstybinį numerį – AVY 883, melsvos spalvos, tačiau policijos duomenys rodo, kad toks automobilis į autoįvykį nebuvo patekęs.

 

Pats A.Misevičius LL sakė esąs įsitikinęs, kad toks autoįvykis buvo. Jis kreipėsi į  Klaipėdos Kelių policijos biurą, iš kurio gavo astakymą, kad pažymėta, „ kad automobilis, kurio valstybinis numerio ženklas AVY 883 yra ne „AUDI“ markės automobilis. Eismo įvykių registre ir registruojamų įvykių policijos įstaigose registre nėra duomenų apie tai, kad automobilis, kurio valstybinis numerio ženklas AVY 883 būtų dalyvavęs eismo įvykiuose. 

Patikrinus Eismo įvykių registre duomenis apie eismo įvykius Klaipėdos m., kuriuose žuvo jauna moteris iš Tauragės, važiavusi per sankryžą savo automobiliu, laikotarpyje nuo 2008-01-01 iki 2014-03-15, nerasta duomenų, kad toks eismo įvykis būtų įvykęs. 

Tačiau žmogus nenuleidžia rankų, ir kreipėsi į valstybinę teismo medicinos tarnybą:  

 

  VALSTYBINĖ TEISMO MEDICINOS TARNYBA PRIE LIETUVOS

                 TEISINGUMO MINISTERIJOS KLAIPĖDOS SKYRIAUS VADOVUI

                                   LIEPOJOS G. 41A, LT- 92288 KLAIPĖDA

IEŠKOVO ANTANO MISEVIČIAUS,

A.K. 34808101176,  GYV. ŠTURMANŲ 7A, KLAIPĖDOJE

 ATSTOVAS KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMO

CIVILINĖJE BYLOJE NR. 2-11739-676/2015

ADV. RIMANTAS STRONČIKAS, EL. PAŠTAS: rstroncis@gmail.com,

TEL. NR. 8-689-57-047

                                                       PRAŠYMAS

             Dėl informacijos pateikimo- 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 d., Klaipėda

  Klaipėdos miesto apylinkės teismo civilinėje byloje dėl paveldėjimo teisės ginčijimo atstovauju ieškovą Antaną Misevičių.  Ieškovas ieškinyje teismui ( gautas teisme 2015-08-26 ) nurodė, jog „  galėjo būti, kad žmona Irena Misevičienė ( mirė 2014-03-15 ), tapo žiauraus įvykio liudytoja, kai Klaipėdos STT skyriaus pareigūnais prisistatęs automobilio ekipažas tikrino pro jo namo kiemo vartelius užsukančius žmones, tame tarpe ir advokatą  Arūną Gincą, jog tai buvo įvykio išvakarėse, kai šios galimai tarnybinės mašinos neblaivus pareigūnas, sėdėdamas už vairo Klaipėdoje, H. Manto gatvėje, 2006 metais,  mirtinai sužalojo per sankryžą savo automobiliu važiavusią tauragiškę jauną moterį“… Automobilio valstybinis numeris – AVY 883, melsvos spalvos.  Mano klientas nurodo, kad informacija apie tikslią įvykio datą gali būti reikšminga sprendžiant civilinę bylą pagal jo ieškinį.   Manome, kad galimai 2006 metais, po minėtos autoavarijos, nukentėjusioji moteris pirmiausiai pateko į Klaipėdos universitetinę ligoninę, greitosios pagalbos ( reanimacijos skyrių ) , kad nukentėjusiajai Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie Lietuvos teisingumo ministerijos Klaipėdos skyriaus buvo atliekama teismo medicinos ekspertizė.  

 Vadovaudamasis Lietuvos Advokatūros įstatymo 44 straipsniu, prašyčiau pateikti informaciją apie prašyme nurodytos, nukentėjusiosios autoįvykyje, 2006 metais, moters Teismo medicinos ekspertizės  atlikimo Klaipėdos skyriuje tikslią datą, bei kitus duomenis susijusius su šiuo įvykiu.

  Prašau atsakymą siųsti kliento Antano Misevičiaus adresu – Šturmanų 7A, Klaipėda. 

                              Pagarbiai,                 

                                  Antano Misevičiaus atstovas advokatas Rimantas Strončikas

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));