Nausėdos iš dyko buvimo pratęsė Grybauskaitės tradiciją dalyvauti fotosesijose su vaikais

fdn_9005

fdn_9005

Prezidentas ir pirmoji ponia lankėsi pilietiškumo ir patriotiškumo stovykloje

Pirmadienio popietę Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė lankėsi vaikų ir jaunuolių pilietiškumo ir patriotiškumo stovykloje „Mes – Lietuvai“.

Stovyklą jau ne pirmus metus organizuoja Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga, kurios garbės nare yra Diana Nausėdienė. Šiais metais vieta stovyklai pasirinkta Lietuvos istorijos lopšiu vadinamoje Kernavėje atsižvelgiant į šių metų stovyklos temą „Kuo mums svarbi Lietuvos karybos istorija per 100 metų: įvykiai ir žmonės“. Šiemet vienas pagrindinių stovyklos akcentų – rezistencijos laikotarpis.

Pirmoji ponia dėkojo birutietėms už jų susitelkimą sudarant galimybes stovykloje dalyvauti Lietuvos karių šeimų vaikams.

„Lietuvos karių šeimos – ypatingas mūsų valstybės turtas. O Jūs esate tos moterys, tos motinos, kurios kasdien rūpinatės kariais, jų šeimomis. Savo darbais, savo asmeniniu pavyzdžiu Jūs primenate jaunimui vieną svarbiausių pareigų žmogaus gyvenime – pareigą ginti Tėvynę. Nuoširdžiai dėkoju Jums už skleidžiamą šviesą“, – sakė D. Nausėdienė.

„Kario profesiją sunku pavadinti profesija, tai – gyvenimo būdas ir visa apimantis įsipareigojimas. Jūsų šeimose meilė Tėvynei nėra tušti žodžiai, o šioje stovykloje tik išplėsite žinias apie Lietuvą, jos turtingą istoriją, sužinosite, kad mylėti savo šalį nėra darbas. Tai – ir džiaugsmas, pilnatvės jausmas“, – sveikindamas stovyklos dalyvius sakė Prezidentas, palinkėjęs niekada nepamiršti savo didvyrių ir būti jų vertiems.

fdn 9082

Prezidentas ir pirmoji ponia bendravo su moksleiviais, kartu žaidė sportinius žaidimus ir atliko įvairias užduotis.

Šalies vadovas džiaugėsi, kad jaunoji karta ne tik supažindinama su svarbiausiais istoriniais įvykiais, Lietuvą kūrusiomis asmenybėmis, bet ir edukacinė veikla derinama kartu su aktyviais sporto, laisvalaikio bei kariniais užsiėmimais, žygiais.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: IEVA ELENBERGIENĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO KANCELIARIJA
Facebook komentarai
});}(jQuery));