Nausėda: pasirodo, Jakeliūnas nevaldo ne tik galvos, bet ir liežuvio – galime susitikti ir teisme (DELFI Dėmesio centre, 2019-04-01)

Stasys Jakeliūnas

Nausėda: pasirodo, Jakeliūnas nevaldo ne tik galvos, bet ir liežuvio – galime susitikti ir teisme (DELFI Dėmesio centre, 2019-04-01)

Galime, Gitanai, įrodymų dėl ryšių su MG Baltic ir D. Mockumi turiu, pats žinai. Galime pasibylinėti ir dėl kitų, svarbesnių dalykų – SEB banko vaidmens sukeliant krizę Lietuvoje ir nuskurdinant tuos, kurie elgėsi atsakingai – ėmė būsto paskolas valiuta, kuria gavo pajamas. Ypatingai tais ” super geraisiais” 2006-2007 metais. Dar prisimeni VILIBOR indeksą ir ką su juo išdarinėjo tavasis SEB ir kiti bankai 2008-2009 metais? Juk žinai, kokios baudos buvo skirtos Barclays, Citi, Deutsche ir kt. bankams, kurių įrodytas manipuliavimas analogišku LIBOR indesku siekė nuo kelių šimtųjų iki kelių dešimtųjų procento dalių. VILIBOR gi šuoliavo kartais – iki 10 proc.! Ir kokia tavo buvusio ir kitų bankų atsakomybė? Kol kas jokios. Tad iki pasimatymo teisme. Tiesa, nežinau kaip bus, jei netyčia imsi ir laimėsi tuos rinkimus. Kieno pusėje tuomet būsi – nukentėjusių žmonių ar bankų? Klausimas, be abejo, retorinis.
P.S. Taip, pripažįstu, esi ne tik stambiojo verslo ir bankų, bet ir E. Jakilaičio kandidatas. Jis su tavimi šiandien DELFI elgėsi lygiai taip pat švelniai ir romantiškai, kaip ir jau daug metų MG Baltic TV. Dėl VTK – juk kaip profesionalus ir sąžiningas (??) ekonomistas žinai, kad ji žlugo dėl to, kad SEB ir kiti atitraukė iš Lietuvos lėšas į Švediją, taip sukeldami NT kainų griūtį, masinius bankrotus ir nedarbą. Tai buvo net ne krizė, o ekonominė katastrofa, išginusi iš tėvynės apie 100 000 jos piliečių. Aplankei juos Anglijos fabrikuose ir statybose? Paaiškinai apie Lietuvos krizės priežastis

Facebook komentarai
});}(jQuery));