Naujojo liberalų lyderio V.Gailiaus idelogija : noras užsidirbti yra nusikaltimas

Gailius

Gailius

Naujojo liberalų lyderio V.Gailiaus idelogija : noras užsidirbti yra nusikaltimas

Aurimas Drižius

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius, kuris yra rimčiausias kandidatas užimti Libaralų sąjūdžio pirmininko postą, nustatė, kad visos įmonės, kurios kūrė elektroninės sveikatos sistemos projektą, „siekė užsidirbti”.

Liberalas Gailius mano, kad siekis užsidirbti yra nusikaltimas.

Gailius

Jeigu taip mano liberalu save pristatantis ekskomisaras, kuris susikūrė savo legendą, kad neva kovojo su kažkokiomis mitinėmmis „gaujomis”, tai kitas ekskomisaras Skvernelis galėtų kriminalizuoti siekį užsidirbti.

Tada vis vaikščiotų lygūs ir vienodai nuskurę, kaip Šiaurės Korėjoje, nes jau dabar Lietuvoje sakoma, kad siekis užsidirbti yra nusikalstamas. Beje, „valstiečiai” jau sėkmingai įgyvendina tą karinio komunizmo modelį – bene vis šalies gyventojai registruojasi gauti pašalpas iš valstybės už šildymą. Nes nebeišgali susimokėti už dvigubai pabrangusias dujas, kurias mums gabena legendinė „Independence”.

Ir visi tai priima normaliai, niekas nesijuokia ir nesukioja piršto prie smilkinio. Lietuvoje net komikai nustoja juoktis iš tokių Gailiaus nesąmonių. Nes nebejuokinga. Greitai ir noras kritikuoti bus kriminalizuotas.

Gailius nutarė, kad visi trys elektroninės sveikatos sistemos projekto, etapai buvo įgyvendinti netinkamai – sistema iki šiol nepasiekė tikslų ir neteikia kokybiškų paslaugų. E. sveikatos projektą pastaraisiais metais įgyvendina Registrų centras, kurio valdymas neseniai perduotas Susisiekimo ministerijai.

Pasak Antikorupcijos komisijos vadovo Vitalijaus Gailiaus, buvę Sveikatos ministerijos pareigūnai, pradedant „darbiečių“ deleguotu ministru Žilvinu Padaiga (2004-2006 metais buvo ministras ir 2004-2008 metais – Seimo narys), sukūrė tokią sistemą, kuri galbūt leido pelnytis tiems patiems asmenims.

„Jie ir įsteigė juridinius asmenis, kurie iš esmės ir diegė tą sistemą sveikatos priežiūros įstaigose, vykdė mokymus ir iki šiol tą sistemą diegia. Kalbame apie tuos pačius politinio pasitikėjimo pareigūnus, kurie buvo atsakingi už projekto rengimą – ministras, sekretoriai Haroldas Baubinas, Saulius Janonis, buvęs ministerijos sveikatos projektų vadovas ir technologijų skyriaus specialistas Evaldas Dobravolskas“, – komisijai ketvirtadienį patvirtinus elektroninės sveikatos sistemos diegimo tyrimo išvadas, BNS teigė V. Gailius.

 

Tai puiku, nes Gailius pagaliau atsivėrė ir parodė, kokia jo tikroji prigimtis – ekskomisaro tikslas – visus sekti ir sodinti. Nes net noras užsidirbti yra nusikaltimas.

Ačiū Gailiui už jo įžvalgas. Tačiau kuo čia dėtas Liberalų sąjūdis?

Gailius galėtų vadovauti bolševikų partijai – juk ten taip pat noras užsidirbti (spekuliuoti) buvo įrašytas į Baudžiamąjį kodeksą

Facebook komentarai
});}(jQuery));