Naujieji „Volkswagen“ „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“: įkraunamas hibridas ir atskiras R modelis

25_06_2020_New_Arteon_3

25_06_2020_New_Arteon_3

Naujieji „Volkswagen“ „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“: įkraunamas hibridas ir atskiras R modelis

„Volkswagen“ pristatė atnaujintą avangardinį „Arteon“, o pirmą kartą jis bus siūlomas ir sportišku Europoje ir Lietuvoje populiariu „Shooting Brake“ universalo kėbulu. Atnaujintas modelis pasižymi 100% skaitmenine patirtimi, kurią siūlo naujasis „Digital Cockpit Pro“ ir atnaujinta variklių gama. Pirmą kartą bus galima įsigyti iš tinklo įkraunamą hibridą bei „Volkswagen Arteon R“. Išankstiniai užsakymai Baltijos šalyse prasidės jau šią vasarą, o pirmieji automobiliai klientus pasieks metų pabaigoje.

„Arteon eHybrid“. Pirmą kartą „Arteon“ bus galima įsigyti su iš tinklo įkraunama pavara, kuri išvysto 160 kW/218 AG galią. Vien tik elektra įveikiamo atstumo pakaks be emisijų atlikti daugumą kasdienių kelionių. Abu „Arteon“ modeliai bus pirmieji iš tinklo įkraunami hibridai savo, vidutinio dydžio premium, automobilių segmente.

„Arteon R“ – naujas sportinis polėkis. Progresyvumas ir įkvėpimas yra dominuojančios pirmųjų R serijai priklausančių „Arteon“ automobilių savybės. Turbininis keturių cilindrų „EA888 evo4“ variklis maksimalią 235 kW/320 AG galią išvysto tarp 5350 ir 6500 apsisukimų per minutę. Maksimalus 420 nM sukimo momentas išvystomas jau prie 2000 apsisukimų per minutę. Į visus varančiuosius ratus galią nukreipia 7 pavarų dvigubos sankabos DSG greičių dėžė. Nauja selektyvaus sukimo momento nukreipimo sistema („R Performance Torque Vectoring“) paskirsto kintančią galią tarp dviejų ašių ir abiejų galinių ratų. Priklausomai nuo situacijos, net 100% galios gali būti nukreipiama į vieną ratą – tai leidžia gerokai pagerinti automobilio valdymą. Galia paskirstoma atsižvelgiant į ratų pasukimo kampą, akceleratoriaus pedalo poziciją, šoninį greitėjimą, posūkio kampą ir greitį.

Dėl 20 colių lengvojo lydinio ratlankių, 18 colių stabdžių diskų su mėlynomis apkabomis ir juodų kėbulo akcentų, automobilis atrodo ypač dinamiškai ir prabangiai. Be to, mėlynas R mygtukas ant vairo vairuotojui leidžia iškart įjungti patį dinamiškiausią, „Race“, režimą.

Šeši modernūs TDI ir TSI varikliai – našumas ir mažos emisijos. „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“ iš viso bus galima pasirinkti su trimis turbobenzininiais (TSI), trimis turbodyzeliniais (TDI) varikliais ir viena iš tinklo kraunama hibridine („eHybrid“) jėgaine. TSI varikliai išvystys 140 kW/190 AG, 206 kW/280 AG ir, R-TSI atveju, 235 kW/320 AG. TSI varikliai naudos B ciklo degimo procesą, kuris leidžia pasiekti ypač aukštą degimo santykį, pagerinti našumą 10 procentų bei sumažinti emisijas ir greičiau pasiekti maksimalų sukimo momentą – 320 nM tarp 1500 ir 4500 apsisukimų per minutę. „eHybrid“ pavara apjungia 115 kW/156 AG benzininį TSI variklį ir 85 kW/115 AG elektrinį motorą. TDI varikliai išvystys 110 kW/150 AG arba 147kW/200 AG. „Arteon TDI“ dvigubo dozavimo sistema – dviejų katalizatorių su atskiru „AdBlue“ įpurškimu – azoto oksido emisijas padėjo sumažinti 80 procentų. Visi varikliai pasižymi dideliu našumu, mažomis emisijomis ir aukštu sukimo momentu.

25 06 2020 New Arteon 6

„Travel Assist“ – iki 210 km/val. veikiantys vairuotojo asistentai „Lane Assist“, „Autonomous Emergency Braking“ ir „Front Assist“ su pėsčiųjų stebėjimo sistema bus montuojami į „Arteon“. Be to, buvo patobulinta galinio vaizdo kamera, kuri nuo šiol perteiks 170o vaizdą ir turės specialų, iš viršaus kablį matyti leidžiantį, priekabos režimą. Papildomai komplektuojama „Active Lighting System“ sujungia dvigubus LED žibintus su projektoriaus lęšiais. Papildomi dinaminiai žibintai nukreipia šviesos lauką pagal vairo pasukimo kampą. Be to, pasitelkdamas priekinę kamerą ir navigacijos sistemos duomenis, šis asistentas posūkį apšviečia dar prieš vairuotojui pasukant vairą. Priekinio žibinto šviesos banga sufokusuojama taip, kad šviesa nelūžtų ir optimaliai apšviestų posūkį.

Avangardinis interjeras ir eksterjeras. Atnaujintą „Arteon“ bus galima atpažinti iš aštresnių dizaino elementų. Pirmą kartą bus galima pasirinkti LED dienos šviesas, kurios bus integruotos ne tik po žibintais, bet ir priekinių grotelių centre.

Išskirtinis automobilio interjeras. „Arteon“ saloną užvaldė skaitmenizavimas. „Volkswagen“ pakeitė visą priekinę panelę – prietaisų skydelį, paviršius, oro angas, apdailas. Nauja ir visa valdymo konsolė – pramogų sistema ir klimato kontrolės valdymas bei viršutinės durelių apdailos. Išskirtinis automobilio salonas dabar dar geriau atspinti jo pozicionavimą. Salone naudojamos naujos medžiagos: oda, medis, metalas ir audiniai. Automobilio panelės viršus išsiskirs dirbtinės odos apmušalais, o intarpai – natūralaus medžio („Regal Eucalyptus“) ar metalo („Hatched“, „Aluminium Black Carbon“) apdaila.

Naujas prietaisų skydelis. 100 procentų skaitmeninis. Visa modelio linija sulaukė nuodugnaus techninio atnaujinimo ir bus standartiškai komplektuojama su „Digital Cockpit Pro“. Valdymą palengvins lietimui jautrūs klimato kontrolės slankikliai ir naujas daugiafunkcinis vairas su lietimui jautriais valdikliais. Papildomai galima pasirinkti bevielę „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ integraciją bei 700W galios, specialiai „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“ sukurtą, „harman/kardon“ garso sistemą. Papildomai taip pat galima pasirinkti ir 30 skirtingų salono apšvietimo spalvų galimybę. Į „Arteon“ montuojama naujausia MIB3 pramogų sistema.

MQB matmenys. Atnaujintas „Arteon“ gaminamas naudojant MQB platformą. Dėl to 2840 mm ratų bazė leidžia ypač gerai išnaudoti erdvę. Abi versijos bus vienodo 4866 mm ilgio ir 1871 mm pločio užlenktais veidrodėliais ir pasižymės 1587 mm tarpu tarp ratų. „Shooting Brake“ bus 19 mm aukštesnis (1447 mm) nei „Gran Turismo“ (1428 mm). Nulenkus sėdynes „Shooting Brake“ bagažinės talpa sieks 1632, o „fastback“ – 1557 litrus.

Nuoroda į vaizdo įrašą: https://youtu.be/RYDULcX-n6k

Daugiau nuotraukų rasite čia: https://we.tl/t-3AEsx5pFNr

Apie „Volkswagen”:

„Volkswagen“ yra vienas sėkmingiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Šio prekės ženklo automobiliai gaminami 14-oje šalių, o parduodami daugiau negu 150-yje rinkų visame pasaulyje. „Volkswagen“ 2019-aisiais pardavė rekordinį 6,3 mln. automobilių (+0,5 proc.) kiekį. Lietuvoje „Volkswagen“ pernai pardavė 3797 automobilius ir užima 15,5 proc. rinkos. „Volkswagen“ vizija – „Moving people and driving them forwards“. Strategija „TRANSFORM 2025+“ yra pavyzdinė pasaulinė iniciatyva, kuria gamintojas siekia tapti masinės automobilių gamybos segmento inovacijų, technologijų ir kokybės lyderiu. Naujausias mūsų tikslas – su naujos ID. šeimos automobiliais užtikrinti mobilumą be emisijų prieinamą visiems. 2019-ųjų rugsėjį pristatėme pirmąjį ID. automobilį – ID.3, kuris yra pirmasis emisijomis neutralus elektromobilis. Pirmieji elektriniai ID.3 automobiliai klientams bus pristatyti 2020 m. vasarą.

Facebook komentarai
});}(jQuery));