Naujasis „Fiat Tipo“ išrinktas praktiškiausiu Europos automobiliu

tipo

tipo

Naujasis „Fiat Tipo“ išrinktas praktiškiausiu Europos automobiliu

 

Italijoje jau pasirodžiusiam, o greitu metu ir kitose Europos rinkose debiutuosiančiam naujajam „Fiat Tipo“ tarptautinė auto žurnalistų vertinimo komisija skyrė praktiškiausio automobilio apdovanojimą „Autobest 2016“. „Fiat Tipo“ pirmą vietą iškovojo už savęs palikdamas keturis kitus finalininkus: naujuosius „Opel Astra“ ir „Hyundai Tuscon“, „Honda CRV“ bei „Mazda CX-3“.

 

 tipo

 

„Autobest“ vertinimo komisijos nuomone, „Fiat Tipo“ yra išskirtinis modelis, o tokios šio automobilio ypatybės kaip išvaizda, varikliai, suvokiama vertė, komfortas, universalumas ir geras kainos bei kokybės santykis yra itin aktualios Europos pirkėjui.

 

„Autobest“ vertinimo komisiją sudarė 26 ekspertai, atstovaujantys leidinius iš 26 Europos šalių. Vertinimo komisija „Fiat Tipo“ sedanui iš viso skyrė 1492 taškus trylikoje skirtingų vertinimo kategorijų – išvaizdos, komforto, ekonomiškumo, valdymo, kainos, aptarnavimo tinklo, atsarginių dalių tiekimo, universalumo, liekamosios vertės ir kitų. Apibendrinus, tam, kad laimėtų, automobilis turėjo pasirodyti kaip racionaliausias pasirinkimas daugelyje šių kategorijų.

 

Pirmo atnaujintoje „Fiat“ modelių gamoje sedano gautas įvertinimas atspindi „Fiat“ automobilių filosofiją, kuri suderina išskirtinę stilistiką, geras automobilio valdymo ir funkcionalumo charakteristikas bei pranašiausią kainos ir vertės santykį. Naujasis sedanas aprūpintas tuo, ką klientai Europos rinkoje labiausia vertina, ir išsiskiria paprasta bei lengvai perprantama kainodara.

 

Be to, „Fiat Tipo“ tapo trečiuoju koncerno modeliu, iškovojusiu šį prestižinį „Autobest“ įvertinimą. Pirmas apdovanojimas 2003-aisiais buvo skirtas „Fiat Panda“, o antrąjį 2008-aisiais pelnė „Fiat Linea“. Oficiali „Autobest“ apdovanojimų ceremonija įvyks kitų metų vasarį Milane.

 

Sedanas „Fiat Tipo“ išsiskiria didele bagažinės talpa, siekiančia 520 litrų, ir nedideliais kėbulo matmenimis (ilgis – 4,54 m, plotis – 1,79 m, aukštis – 1,49 m). Automobilio ratų bazės ilgis siekia 2,64 m, todėl keleiviams užtikrinama komfortiška erdvė. Teigiamą įspūdį sustiprina tiek automobilio išorėje, tiek jo viduje išreikštas itališko dizaino pojūtis, kuris šiam modeliui suteikia dar daugiau išskirtinumo savo segmente.

 

Panaudota „Fiat Tipo“ pakabos komplektacija – nepriklausoma „McPherson“ pakaba priekyje ir sujungta torsioninė pakaba gale – užtikrina itin tikslų valdymą ir sukibimą su kelio danga bei patogų važiavimą. Be to, dėl sumažėjusio bendro važiuoklės svorio automobilis išsiskiria ir ekonomiškesnėmis degalų sąnaudomis.

 

Naujasis „Fiat“ modelis komplektuojamas pasirinktinai su vienu iš dviejų „MultiJet II“ turbodyzelinių arba dviejų benzininių variklių, kurių galia siekia 95-120 AG. Šie varikliai bus efektyvūs – kaip skelbta anksčiau, vieno iš dyzelinių automobilių degalų sąnaudos nesieks nė 4 l/100 kilometrų.

 

„Fiat Tipo“ yra aprūpintas daugybe pravarčių sprendimų, tarp kurių – platus standartinės įrangos sąrašas ir „Uconnect“ sistema su 5 colių įstrižainės jutikliniu ekranu, „Bluetooth“ laisvų rankų įranga, garso perdavimu, teksto įgarsinimu ir balso atpažinimu, garso ir USB jungtimis, multifunkciniu vairu. Kaip papildoma įranga automobilyje gali būti sumontuota galinio vaizdo kamera ir naujoji navigacijos sistema „TomTom 3D Touch“.

 

Gruodį debiutavęs gimtojoje Italijos rinkoje, artimiausiu metu „Fiat Tipo“ pasirodys kitose 39-iose Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos valstybėse. „Autobrava“ jau priima išankstinius „Fiat Tipo“ užsakymus, o pardavimo salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje modelis pasirodys antrą 2016 m. ketvirtį.

 

Naujasis „Fiat“ sedanas buvo kuriamas „FCA Style Center“ Italijoje ir „Tofaş“ tyrimų centre Turkijoje. Naujasis modelis gaminamas vienoje geriausių pasaulyje automobilių gamykloje – „Tofaş“ gamykloje Bursoje, Turkijoje, kuri buvo apdovanota „World Class Manufacturing“ aukso medaliu.

 

„Fiat Tipo“, kuris šį pavasarį buvo pristatytas kaip „Fiat Ægea“ projektas, pavadinimas daugelyje rinkų žinomas nuo seno. „Fiat“ koncernas to paties pavadinimo hečbeką gamino 1988-1995 m. laikotarpiu, kuris už universalumą, talpumą ir kompaktiškumą 1989-asiais pelnė Metų automobilio titulą. Todėl naujasis „Fiat Tipo“ sėkmingai tęsia šią kelių dešimtmečių tradiciją toliau automobilių pirkėjams siūlydamas geriausią kainos ir vertės santykį.

 

Bendrovė „Autobrava“ yra įgaliotoji „Fiat“ ir „Alfa Romeo“ atstovė Baltijos šalyse, taip pat atstovauja „Jeep“ prekės ženklą Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat“, „Fiat Professional“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ automobiliais, šių bei „Chrysler“ ir „Dodge“ automobilių remontu, prekyba atsarginėmis dalimis ir aksesuarais. „Autobrava“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“.

Facebook komentarai
});}(jQuery));