Iš ko ir kaip gaminami čiužiniai?

189

189

 

 

Ar jūsų čiužinys viduje slepia paslaptį? Jei nematėte viso čiužinio komponentų suskirstymo gramais vienam kvadratiniam metrui, tiek naudojamų spyruoklių specifikos, tai gali būti! Galbūt skaitėte daug teigiamų atsiliepimų ar matėte prabangius aprašymus, bet be pateiktos informacijos jūsų naujasis čiužinys gali būti sudarytas iš bet ko.

Kas daro čiužinį kokybišku?

 

Jums tinkamos kokybės čiužinys nereiškia, kad jis turi būti brangiausias. Galbūt jums nereikės prabangių sluoksnių ir jums gali neprireikti kelių tūkstančių spyruoklių. Kas iš tikrųjų yra laikoma „gerai sukonstruotu“ čiužiniu? Kokybiškas čiužinys susideda iš 3 pagrindinių dalių: palaikymo (paprastai teikia kokybiškas spyruoklinis blokas), čiužinio apmušalų ir komfortui, ir palaikymui, taip pat iš čiužinio detalių, kad užbaigtų jūsų nuostabią naują lovą, kad ji būtų tvarkinga.

Kaip vyksta tinkamo čiužinio atramos pasirinkimas?

 

Prieš svarstydami, kokių pluoštų reikia čiužiniui, turite nustatyti tinkamą jūsų kūno svorio atramą. Čia 99% žmonių klysta. Atramą siūlo spyruoklių įtempimai. Tai priklauso nuo jūsų kūno svorio ir nesuteikia bendro čiužinio „jausmo“. Daugelis čiužinių pardavėjų tai supranta visiškai neteisingai, todėl jums būna siūlomas nepatogus čiužinys. Gaminant  čiužinį reikia stengtis pasiekti gerą laipsniško palaikymo pusiausvyrą. Tai reiškia, kad tarp jūsų, apmušalų ir spyruoklių turi būti ryšys. Kai gulite ant čiužinio, spyruoklinis blokas turi turėti judėjimo elementą, kuris prisitaiko prie jūsų posūkių. Šis judėjimas yra trupmeninis ir jūs net neturėtumėte apie tai žinoti, bet, jei norite, jis turėtų vykti užkulisiuose. Jei jis net šiek tiek nejuda, čiužinyje yra kažkas ne taip, arba apmušalų sluoksniai yra per tvirti spyruokliniam blokui arba spyruoklė per tvirta apmušalui.

Kodėl svarbūs apmušalų sluoksniai?

416
416

Apmušalų sluoksniai yra bene svarbiausia čiužinio pojūčio ir komforto dalis. Tačiau pirkėjai praleidžia šias svarbias detales. Apmušalų sluoksniai arba pluoštai turi būti subalansuoti vienas su kitu. Atraminis sluoksnis yra medžiaga, kuri visada naudojama tiesiai ant paties spyruoklinio bloko. Yra daugybė pagalbinių medžiagų, iš šokiruojančių perdirbtų medžiagų, žinomų kaip polietileno pagalvėlės ir saturno pagalvėlės, gausiai naudojamos ant pigių čiužinių, iki aukštos kokybės čiužinių surištos vilnos ir medvilnės ir kt. Šis atraminis elementas taip pat žinomas kaip „izoliacinis sluoksnis“, izoliuojantis spyruokles nuo medžiagų, kurios ilgainiui pateks į viršų. Paprastai jungiamąjį sluoksnį sudaro ašutai, linai arba tvirtesnių pluoštų mišinys. Pigesniuose čiužiniuose šis tiltelio sluoksnis greičiausiai bus tvirtesnis poliesteris. Kitas sluoksnis skirtas patogumui. Tai lengviausias konstrukcijos aspektas, sudarytas iš minkštų medžiagų. Tai apmušalų sluoksnis, kuris turi „šiek tiek“ amortizuoti jus, kol susijungia atraminiai ir amortizuojantys elementai. Šis sluoksnis čiužiniui suteikia patogumo jausmą.

Iš ko gaminami hibridiniai čiužiniai?

 

Pamatysite, kad daugelis čiužinių šiandien yra su įprastomis spyruoklinėmis atraminėmis konstrukcijomis, kartu su viršutiniais atminties putų arba latekso sluoksniais, kad būtų patogiau. Hibridiniai čiužiniai skiriasi storiu (nuo 1–2 cm. putplasčio ir iki 17 cm. bendro storio). Tvirtumo lygiai svyruoja nuo tvirto iki pliušinio. Kaip ir bet kurio vidinio spyruoklinio čiužinio, ritės tipas, storis ir matuoklis taip pat skiriasi. Hibridai puikiai malšina nugaros skausmus ir šiek tiek prisitaiko prie kūno, tačiau miegantysis jaučiasi taip, lyg jis ar ji vis dar miega „ant“ lovos, o ne „joje“ – tai kai kuriems žmonėms labiau patinka. Šio tipo čiužinių judėjimo izoliacija, triukšmo lygis ir priežiūra yra žemi. Jei ieškote kokybiškų hibridinių ar net jums pritaikytų čiužinių, juos rasite „Relax čiužiniuose“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));