Naujame „VS-Fitness“ dirbs ir legendinis šalies vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas J.Petkevičius

IMG_9561

IMG_9561

Naujame „VS-Fitness“ dirbs ir legendinis šalies vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas J.Petkevičius (nuotraukų galerija)

Kaune prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ lankytojams duris atvėrė sporto ir sveikatingumo centras „VS-Fitness“ su uždarais lauko teniso bei skvošo kortais, erdviomis naujausia sportine įranga aprūpintomis grupinių užsiėmimų salėmis, moderniausiais jėgos ir kardiotreniruokliais bei reabilitacijos centru. Atidarymo šventėje dalyvavo ir žinomi Lietuvos sportininkai.

IMG 9561

 

Daugiausia lankytojų dėmesio sulaukė legendinis šalies vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius. Nuo šiol J. Petkevičius kartu su dukra, profesionalia grupinių treniruočių instruktore bei atestuota kineziterapijos specialiste, Migle Achramavičiene dirbs naujajame sporto ir sveikatingumo centre „VS-Fitness“. 

 

Didžiausio sporto ir sveikatingume centro Baltijos šalyse atidarymo šventėje parodomąją treniruotę demonstravo  Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narės, lengvaatletis Mindaugas Bilius, Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse laimėjęs sidabro ir aukso medalius, renginio svečiams papasakojo, kaip ruošiasi rungtynėms.

 

Su lankytojais susitiko  sunkiaatlečiai Žygimantas Staniulis ir Aurimas Didžbalis, Europos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius.

 

„Pagaliau ne tik sportuojantiems kauniečiams, bet ir Kaune gyvenantiems profesionaliems sportininkams galime pasiūlyti visas sportui ir reabilitacijai reikalingas paslaugas“,  – sako „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė. Anot jos, „VS-Fitness“ yra pirmasis sporto ir sveikatingumo kompleksas Lietuvoje, kuriame veiks ir modernus fizinės reabilitacijos centras bei bus teikiama pagalba žmonėms su negalia ir sveikstantiems po operacijų ar traumų.

 

 „VS-Fitness“ sporto ir sveikatingumo centro vadovė Dalia Trainytė sako, kad jau parduota daugiau nei 1000 metinių abonementų. Į didžiausio Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centro įrengimą investuota apie 6 milijonai eurų.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MILDA VAŠKELYTĖ, UAB „PUBLICUM“

Facebook komentarai
});}(jQuery));