Naują trenerį paskyrusi „Neptūno“ komanda važinės naujais BMW automobiliais

bmw1

bmw1

bmw1Naują trenerį paskyrusi „Neptūno“ komanda važinės naujais BMW automobiliais

Klaipėdos krepšinio klube „Neptūnas“ džiugios permainos – sėkmingai pasirašytos net dvi bendradarbiavimo sutartys. Naujuoju „Neptūno“ treneriu paskelbtas Dainius Adomaitis, iki šiol sėkmingai treniravęs Utenos „Juventus“ klubą. Taip pat vienu pagrindinių „Neptūno“ partnerių tapo „Krasta Auto Klaipėda“, kuri sėkmingo bendradarbiavimo pradžiai krepšinio klubui įteikė naujų 7-os serijos BMW automobilių raktelius.

 

 

 

„Labai džiaugiamės dviejų metų bendradarbiavimo sutartimi su patyrusiu ir profesionaliu treneriu Dainiumi Adomaičiu. Jaunas, bet daug patirties sukaupęs treneris savo karjeroje jau ne kartą įrodė, kad yra lyderis ir sugeba komandą vesti pergalės link. Manome, kad D. Adomaitis mūsų klubui įneš naujų perspektyvų ir, žinoma, padės pasiekti aukščiausius tikslus. Naujasis klubo treneris kaip ir krepšininkai nuo šiol važinės naujais BMW automobiliais. Tai pirmas toks abipusio bendradarbiavimo projektas su automobiliu atstovu, todėl džiaugiamės, kad nors ir esame iš labai skirtingų sričių, su „Krasta Auto Klaipėda“ mus vienija bendros vertybės – aukščiausia kokybė, patikimumas, universalumas ir be abejonės komandiškumas, siekiant bendro tikslo“, – sako krepšinio klubo „Neptūnas“ direktorius Osvaldas Kurauskas.

 

„Esu labai dėkingas už parodytą „Neptūno“ klubo pasitikėjimą ir įvertinimą. Be abejonės man ir komandai keliami aukščiausi tikslai, todėl nekantrauju pradėti darbą su komanda ir optimaliai pasiruošti ateinančiam sezonui. Esu įsitikinęs, kad su „Neptūno“ krepšininkais tikrai galime ir pateisinsime klubo ir fanų keliamus lūkesčius“, – teigia naujasis „Neptūno“ treneris Dainius Adomaitis.

 

Naujais 7-os serijos BMW automobiliais komandos treneris Dainius Adomaitis ir klubo krepšininkai keliaus ne tik į treniruotes, bet ir į išvykas su artimaisiais bei draugais laisvu laiku nuo treniruočių. Patogioms ir saugioms sportininkų kelionėms, „Krasta Auto Klaipėda“ pasirūpino specialiomis BMW automobilių komplektacijos.

 

„Nauji 7-os serijos BMW automobiliai išsiskiria savo erdvumu ir aukštu komforto lygiu, todėl aukštaūgiai krepšininkai net ir ilgoje kelionėje jaustis puikiai. Visi BMW automobiliai yra su įdiegta išmaniąja keturių varančiųjų ratų sistema „x-Drive“ ir  LED tipo priekiniais žibintais, kurie išvykas padarys ne tik patogias, bet ir saugias. Tikimės, kad šis, abejoms pusėms naudingas, projektas padės klubui siekti įspūdingų pergalių ir taps ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia“, – teigia BMW įgaliotosios atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ generalinis direktorius Oleg Martyniuk.

 

„BMW 730d x-Drive“ versijos 2,9 l 190 kW/258 AG galios variklis su aštuonių pavarų automatinė greičių dėže įsibėgėja iki 100 km per 5,8  sekundės. 7 serijos BMW automobiliai yra vieni efektyviausių savo segmente – BMW „TwinPower Turbo“ šešių cilindrų dyzelinis variklis su „Cammon rail“ tiesioginio įpurškimo sistema 100 km sunaudoja 6 litrus degalų. Visiems automobiliams suteikiama dviejų metų garantija be ridos apribojimo.

 

„Krasta Auto“ jau daugiau nei dešimt metų remia Lietuvos tautinį olimpinį komitetą. Taip pat oficialus BMW ir MINI automobilių atstovas Lietuvoje nuo praėjusių metų lapkričio bendradarbiauja su Lietuvos plaukimo federaciją.

 

UAB „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir MINI atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima naujų ir naudotų BMW ir MINI automobilių, motociklų prekyba bei teikia visas techninio aptarnavimo paslaugas ir turi oficialias atstovybes bei techninio aptarnavimo servisų tinklą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: ŽILVINAS BRUŽAS, INTEGRITY PR

Facebook komentarai
});}(jQuery));