NATO rengiasi veržtis į Ukrainą ir Krymą, pasauliui amen ?

tankai

tankai

AR NATO BLEFUOJA, AR STIPRINA PAJĖGAS, KAD PAREMTŲ UKRAINOS PUOLIMĄ?
7 Kovo 2023 by Larry Johnson

Vyksta daug įdomios karinės veiklos, susijusios su NATO pajėgomis ir įranga, kuri nesulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio.

Pradėkime nuo naujausių JAV oro pajėgų vadavietės veiksmų, kuriais nuo lėktuvų pašalinami uodegos numeriai ir informacija apie dalinius.

https://www.military.com/daily-news/2023/03/01/air-mobility-command-removes-tail-numbers-and-unit-info-planes-alarming-watchdogs.html?ESRC=eb_230302.nl

Oro pajėgų vadavietė nurodė savo degalų papildymo ir krovininiams lėktuvams užtušuoti daugumą identifikacinės informacijos, užrašytos ant orlaivių, motyvuodama nacionalinio saugumo sumetimais. . .

„Dėl operatyvinio saugumo sumetimų negalime pateikti konkrečių duomenų, nors mūsų orlaiviai išlaikys ženklinimą, kaip to reikalauja įstatymai”, – pateiktame pareiškime sakė Stewartas.

Apie dažymo schemų pakeitimą, apie kurį pirmasis pranešė „Aviation Week”, pranešta praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po to, kai oro pajėgų vadas generolas Maikas Minihanas (Mike Minihan) išsiuntė tarnybinę atmintinę savo kariams, kurioje nurodė jiems ruoštis karui su Kinija ir įspėjo, kad jis gali kilti jau 2025 metais.

Tačiau, nepaisant AMC nurodyto pateisinimo dėl nacionalinio saugumo sumetimų, naujasis žingsnis, kuriuo siekiama paslėpti kai kuriuos lėktuvų identifikacinius duomenis, kelia nerimą ir glumina vyriausybės stebėtojus bei skaidrumo šalininkus.

Galite lažintis, kad tai kelia nerimą. Iš seno draugo, tikro Spec Ops kario, gavau tokį laišką. Laikau jį specialiųjų operacijų E. F. Huttonu – kai jis kalba, geriau velniškai klausykitės. Jis rašė:

Šis žingsnis nereikalingas, nes Antrojo pasaulinio karo metais ir po jo buvo naudojami apgaulingi skrydžiai, taip pat suklastoti uodegos numeriai, kurie, jei būtų ištirti, turėtų užnugarį. Pavyzdžiui, mūsų senas XXX lėktuvas turėjo kelis uodegos numerius, kuriuos galėjome pakeisti / pakeisti plaukų džiovintuvu (karščiu lipnios raidės), ir visi jie buvo su užnugariu. Tad kodėl Baideno oro pajėgos (an. oro pajėgos) nusprendė, kad dabar yra tinkamas laikas pašalinti identifikuojančią informaciją iš administratoriaus transporto lėktuvų? Tai lėktuvai, kuriais į Ukrainą gabenamos atsargos, grynieji pinigai į Iraną, ginklai Talibanui ir t. t. Ką veikia Bideno administracija, kad jai kelia nerimą tai, jog mūsų lėktuvai gali būti identifikuoti? Tokie dalykai man kelia pasibjaurėjimą.

Kai kurie iš tų lėktuvų ne tik skraidina atsargas, bet ir gabena JAV karius į Rytų Europą, įskaitant JAV lengvosios pėstininkų divizijos elementus į Lenkiją. Šie JAV kariai dislokuojami Lenkijos pasienyje su Ukraina, o jų buvimą pateisinančios karinės pratybos nėra planuojamos.

Stephenas Bryenas (Stivenas Brajenas) laikraštyje „Asia Times” rašo, kad:

Didžiuliai įrangos kiekiai arba jau atvyko į Lenkiją, kur yra paruošti perkelti į Ukrainos teritoriją, arba yra pakeliui. Be to, NATO sparčiai stiprina savo pajėgas. Šį šeštadienį į Aleksandrupolio uostą Graikijoje įplaukė su JAV vėliava plaukiojantis transporto priemonių vilkikas „Liberty Pride”, gabenantis NATO pajėgoms skirtą karinę įrangą. . . .

Kiek kitų JAV laivų šiuo metu yra vandenyne arba atplaukia į kitus uostus, kol kas nežinoma. Tačiau žinoma tai, kad NATO ruošiasi persipylimui, kai tik prasidės Ukrainos puolimas.

Tikėtina, kad pagrindinis Ukrainos pavasario puolimo akcentas bus Krymo ir Rusijos pajėgų puolimas pietuose. Tikslas – atkirsti jas (Chersono sritis iki Zaporožės) ir sistemingai sunaikinti, o po to smarkiai veržtis į Krymą.

JAV šiam puolimui tiekia didžiulį kiekį karinės technikos. Į ją įeina ir tiltų įranga, galinti palaikyti vokiečių kilmės tankus „Leopard II”, kurie sveria daugiau kaip 62 tonas (maždaug tiek pat, kiek fantominiai tankai M1 Abrams, kurie bus pristatyti tik kitais metais, jei apskritai bus pristatyti).

Dar yra ši didžiulės JAV karinės įrangos, sukrautos Lenkijos Gdynės uosto dokuose, nuotrauka. Kai kas spėja, kad ši įranga skirta Ukrainai. Neįvardytas šaltinis, kuriuo remiasi „Zerohedge”, teigia, kad tai tankai ir transporto priemonės:

Lenkijos uoste „ruošiasi persidislokuoti į Jungtinių Valstijų žemyninę dalį po tarnybos operacijoje „Atlanto ryžtas” (angl. Atlantic Resolve)”.

Norėčiau pažymėti, kad nė viena įranga nėra nudažyta spalvine schema, tinkama veikti Ukrainoje. Taip pat neaišku, kada buvo padaryta ši nuotrauka / vaizdo įrašas. Tačiau pagrindinės JAV šarvuotosios divizijos elementai pastarąjį mėnesį aktyviai veikė Lenkijoje:

3-iosios šarvuotosios brigados kovinė grupė „Greywolf”, 1-oji kavalerijos divizija, perdavė įgaliojimus vykdyti JAV kariuomenės operacijas, remiančias operaciją „Atlantic Resolve”, 2-ajai šarvuotosios brigados kovinei grupei „Black Jack”, 1-oji kavalerijos divizija. Divizija, per įgaliojimų perdavimo ceremoniją Drawsko-Pomorskie poligone, Lenkijoje, šeštadienį.

Per pastaruosius septynis mėnesius 3-ioji ABCT dalyvavo tarptautinėse pratybose Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Graikijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje. Brigada „Greywolf” taip pat treniravosi strategiškai svarbiose vietose Baltijos šalyse ir NATO kovinėje grupėje Lenkijoje.

„Paprasčiausiai, jūs padarėte pokytį savo sąjungininkams ir NATO aljansui ir padarėte viską, ko jūsų prašė jūsų šalis”, – sakė pulkininkas Johnas Gilliamas, 3-iosios ABCT vadas, 1-osios kavalerijos vadas. Div. „Negaliu didžiuotis visu jūsų sunkiu darbu, ir jūs užsitarnavote pelnytą poilsį su savo šeimomis, kurios nekantriai laukia jūsų sugrįžtant į Fort Hudą.”

Ar tai blefas, ar Jungtinės Valstijos ir jų NATO sąjungininkės ruošiasi paremti Ukrainos bandymą susigrąžinti Krymą? Mano nuomone, tai yra labai klaidingas NATO apskaičiavimas. Jei apie tai girdime, galite būti tikri, kad Rusijos karinė žvalgyba seka įrangos ir karių judėjimą. Man įdomu, kas, jūsų manymu, vyksta?

 

Is NATO Bluffing Or Is IT Beefing Up Forces to Back a Ukrainian Offensive?

Facebook komentarai
});}(jQuery));