skip to Main Content

Narcisizmas –okupacinės valdžios išsigimimo bruožas

CTO2B34P8DUQS1lMepvswAAAAASUVORK5CYII=

Michelangelo Merisi da Caravaggio paveikslas „Narcizas“

Narcisizmas (pagal senovės graikų mitologijos herojų Narcizą, kuris įsimylėjo save išvydęs atspindį vandenyje; arba autoerotizmas) – asmens charakterio savybė, kuriai būdingas savo reikšmės pervertinimas ir didelis noras, kad juo būtų žavimasi

Dar pradžioje taip vadinamos šalies nepriklausomybės „atstatymo“  vyksme,kai buvo kremliaus viršenybė-vietinė valdžia bijodama prarasti valdžią ir įtaką įvairiai mutavosi-taikėsi vis prie kitokių reikalavimų  primetamų…iš kitų civilizuotesnių? Šalių.Svarbiausia buvo transformuotis ir išlikti.

Taip buvo visiškai izoliuoti kovotijai-neprileisti prie jokių valdžios ištakų,net ir visuomeninėse organizacijose LKP laikydavo savo implantus…(kitaip sakant perversmininkus,įtakos agentus,dezinformatorius ir kt.)

Tai sena praktika valstybių užvaldyme.Valdžioje lieka tie ,kurie šeimininkui labiau tarnauja.

Bat kaip dauguma postkomunistinių valdžios struktūrų besitransformuodami-ir jau turėdami pakankamai gerą uždarbį iš biudžeto tapo narcizais,net  neslėpdami to,kad jie myli tik save…dar savo sebrus,artimuosius.

Tauta tapo durniaus vietoje,nes valdžios struktūros susikurusios sau įstatyminę bazę-atleido save nuo pareigų,darbo-liko  tik pramogos ir savęs parodymai-neva,mes esame ir čia.

Viens tokių narcisizmo iššūkių vėl ateina iš policijos.Per žinias rodė,kaip jie gerai atrodo su nauja už milijonus pirktoje uniformoje,ir kaip jie rinkosi batus…

Aišku,tauta rengia policija.Neseniai ji buvo basa ,alkana,be kuro-dabar be noro dirbti.Viešieji ryšiai,savęs aukštinimas iškeėlimas –pagaliau rodymas ,ką veikia generalinis komisaras-palieka ir patvirtina įvaizdį,kad policija neturi ką veikti…po reformos.Šeip aišku policijos nenoras dirbti iš vadopvų pusės buvo ir anksčiau,bet kai atsiranda atranka ir kitokių ten nelieka-tai jau tragedija darbdaviui-tautai.

Nors visi organai įsivaizduoja ,kad jie dirba viršininkui-prezidentui,seimui,generaliniam,o iš tikro darbdavys tauta-ar ji suteikia tai ,ko jie vis nepagrįstai nori…Nepagrįstai nori –nebedirbti.

Kitos institucijos,turinčios tiesiogiai dirbti tautai –atlieka panašius veiksmus-jaučiasi prieš darbdavį-tautą viršininkais.

IR tai vyksta popiežiaus vizito į Lietuvą-pas tautą metu,jie(valdžios fariziejai)  nori taip save sureikšminti,kad jau ne ateistai,o „atsiverrteliai“,bet nei tauta ,nei bažnyčia to dar nepatvirtino,kad išgriovus TSRS valdžioje jų neliko.

Šventasis Jonas Paulius antrasis padarė didelį triūsą griaudamas šėtono karalystę,bet  matė,kad  jis vienas be tautų to pilnai pasiekti  negalės,todėl ,kaip ir dabartinis popiežius akcentuoja tai,kad svarbiausia būti su kenčiančiais.

Taigi,kankiniais tautas daro  bloga fariziejiška valdžia,o bažnyčios tikslas buvo ir nus –būti  su  galinčiais ir norinčioais padėti viens kitam be jokio atlygio ir jokios nuodėmės.

To nepasakysi apie postsovietines valdžias ir jų nepagarbą  nuskriaustiesiems ir  kovotojams už tiesą.

 

J.V.K.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));