Namuose su supuvusia policijos daviklių sistema įkalintas Laurynas Baltrūnas atskleidė suklastoto absurdiško tyrimo prieš jį ir jo šeimą detales

laurynas-baltrunas-oblius-su-zmona-daiva-5aabbd8828e84

laurynas-baltrunas-oblius-su-zmona-daiva-5aabbd8828e84

Namuose su supuvusia policijos daviklių sistema įkalintas Laurynas Baltrūnas atskleidė suklastoto absurdiško tyrimo prieš jį ir jo šeimą detales

Kristina Sulikienė

 

laurynas baltrunas oblius su zmona daiva 5aabbd8828e84

Net keista matyti, jog sisteminė žiniasklaida bando bent 1 proc. žalos atmokėti, dėl to, ką padarė prieš Baltrūnų šeimą, kai vadino Lauryną Baltrūną žudiku, aiškino, jog jis pagrobė ir supjaustė kažkokį Kumpį, kurio nei kraujo, nei mažasis pirštelis nėra rastas.

Kitą kartą suklastodami nužudymą, policininkai galėtų bent „aukos“ kraujo prilaistyti, bet kadangi reikia suklastoti taip, kad visi suvoktų, jog čia klastotė – nė to nepadarė. Apgailėtina.

Rasa Karmazaitė – abėjotina, ar kada atsiprašys, tiesiog ši komjaunimo tiesos „ypatingų įvykių“ žvaigdutė – nutilo.

Padėtį bando taisyti kita sisteminė žiniasklaidos priemonė, kurią irgi labai stipriai valdo konservatorių klanas.

Laurynui Baltrūnui ir jo žmonai Daivai Baltrūnienei suteikta puiki galimybė išsakyti savo nuomonę, nors, akivaizdu, rašyti tiesą žiniasklaida, kad ir kokia būtų supuvusi ir paperkama, privalo nuolat.

Ir Buridano asilui, kuris neturi jokio aukšto intelekto, buvo aišku, jog KGB LTU agentūra įsuko visos šeimos ir visos šios šeimos aplinkos sunaikinimo mechanizmą.

KGB pagrindinė instrukcija buvo kovoti prieš nacionalistus, prieš telkiančius žmones, ir kirsti per šeimą.

Dabar gi, paleidus Lauryną Baltrūną iš kalėjimo, jo name sumontuota kažkokia supuvusi daviklių sistema, ir jis, nors nieko nepažeidė, jau esą tapo 94 kartus pažeidėju.

Šiluvoje per švč. Mergelės Marijos atlaidus savo akimis mačiau, kokių blizgančių audinių prisipirko Policijos departamentas. Tikrai netikiu, jog PD pernai, pasinaudoję Ievutės byla ir prasiplovę naujoms mašinoms didesnę sumą negu Lietuvos kariuomenės metinis biudžetas, neturi pinigų moderniems davikliams, skirtiems „pririšti“ apykoję turintį asmenį prie pastato.

Laurynas Baltrūnas šiandienos interviu išdėsto, jog jis mano, kad tai padaryta tyčia, kad jį būtų galima bet kada išvežti atgal į kalėjimą, arba teisininkų žargonu tariant- „sanatoriją“.

Daiva Baltrūnienė ir Laurynas Baltrūnas nuotraukose švyti. Šeima kartu.

Jie viską atlaikys.

O tiems, kas kurpia šitą nesąmonę, tiesiog linkiu to paties: nes ta diena ateis – sistema, būna, kad naikina pati save iš vidaus.

Ir į jūsų kabinetus ateis kaukėti agentai su lagaminėliais, ir jūs sėsit į kalėjimus. Tik su tikrasi tyrimais. Ir jau netrukus. 

Baltrūnų šeimai reikia ne tik moralinio, bet ir finansinio palaikymo, todėl visų prašau, kas organizuojasi kokią vasaros stovyklą, ar seminarą – kreiptis į šią šeimą. Jų sodyba yra pritaikyta tokiems dalykams: stovyklavimui, ir vasaros pratyboms, stovykloms.  Jeigu nedrąsu kreiptis tiesiai į Baltrūnus – galima kreiptis į Aukštadvario seniūniją, kuri tarpininkaus. 

Nemanau, jog policija gali sugriauti bet kurį gyvenimą, į kurį nusitaiko. Gal tai kaip tik šita baisi antireklama yra puiki reklama. O aš savo ruožtu pasiūlysiu šią sodybą savo pažįstamiems sportininkams, politikams. Juk politinės partijos , sporto organizacijos vasaroms ieško jaukių vietų stovyklavimui. 

Reikia padėti korumpuotos teisėsaugos persekiojamai šeimai. 

Kas, jeigu ne mes. Ir beje – išverstaskūriams „baikeriams“: nepamiršiu, kaip mušėtės į krūtinę, ir žadėjot amžiną ištikimybę Laurynui. Pamenu ir jo veidą – tarsi norėjo pasakyti: neprisiek, o parodyk tą realioje situacijoje.

Parodėte. Ne baikeriai, o mazgotės ir, nepykit – „bobos“. Ne visi, bet dauguma – tie, kurie ieškojot pelkėse kažkur pabėgusio ar išvežto Kumpio. 

Arba tie, kurių būdami „kitokių klubų“- taigi, nedirbančių su teisėsauga, klubų prezidentais, nuolankiai tylėjot. Taip, Kaziuk, apie tave kalbu. Ir tu, beje, mušeisi į krūtinę, pamenu. Tylėjimas reiškia pritarimą. O tas klubo kitoniškumas, vadinasi, tik dar vienas melas. 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));