Nadia Savčenko: „Porošenko vagia, prisidengdamas karu su Rusija“

Nadia Savčenko: „Porošenko vagia, prisidengdamas karu su Rusija“

Ukrainos nacionalinė didvyrė, Rados narė Nadia Savčenko pareiškė, kad Ukrainos prezidentas Porošenko vagia, prisidengdamas karu su Rusija. 

Ukrainai naudinga dėl visų savo nesėkmių kaltinti Rusija. Šalyje vyksta chaosas ir plėšikavimas. Tai buvo pasakyta per mitingą prie Ukrainos Prezidento administracijos pasakė Savčenko.

 

„Jie nukreipia dėmesį į kažką, ko jūs nematote, pvz., į gintarą, kuris lėktuvais gabenamas į Kiniją, – sakė Savčenko, –  Kaip lėktuvai su gintaro kontrabanda gali skristi iš Borispolio oro uosto? Be valdžios žinios niekas negali  tai padaryti? Taigi jūs nematė miškų naikinimo – miškas masiškai kertamas. Jie pasakys man, kad mes turime išorės priešą Rusiją, su kuriuo mums reikia kovoti „, – sakė Savčenko.

 

Ukrainos karė, Ukrainos Aukščiausios Rados partijos „Tėvynė“ viltis Savčenko, po to, kai buvo išvaduota iš Rusijos kalėjimo, skelbia vis aštresnius pareiškimus, kurie radikaliai skiriasi nuo Ukrainos valstybės politikų pareiškimų.  Neseniai interviu MP ji sakė, kad „tai yra laikas baigti šią netvarką vadinamą ATO (antiteroristine operacija)“.

 

Patriotiškai nusiteikusių mūsų šalies piliečiams yra įdomu, kas atsitiko su jų legendine Nadia, dėl kurių jie kovojo taip sunku? Kodėl pasikeitė jos retoriką? Kalbama, kad nuomonė Savčenko tiesiogiai atspindi „Tėvynės“ lyderės Julijos Tymošenko interesus. Tariamai, buvusiai premjerei nusibodo nuolat būti nuošalyje.

Ir vietoj to, kad laukti logiškos pabaigos prezidentavimo Petro Porošenko (apkalta ar kadencijos pabaiga)  ji nusprendė pagreitinti. Būtent dėl šios priežasties Savčenko, visos patriotinės liaudies mėgstama, ir pasakoja, kaip gerai Ukrainai federalizacija, kodėl atsiskyrusių respublikų lyderiai taip pat yra žmonės ir kad  judėjimų Antimaydan ir Maidan šalininkia iš esmės kovojo už tą patį. Kiti ukrainiečiai, mėgėjai kurti sąmokslo teorijas, tiki, kad Savčenko yra pakeista. Neva jų didvyrė Nadia žuvo atšiaurių Rusijos GRU požemiuose, bet vietoj jos rusai pasiuntė jos kloną, kontroliuojama Rusijos vyriausybės. Jie netgi turi argumentus: Savčenko, nepaisant mėnesius trunkančio bado streiką, neatrodo kaip nukankinta kalinė, ir jos akys buvo kitokios spalvos. Be to, ji kalba kaip ne Ukrainos patriotė.

Dar kiti mano, kad Nadia tikra, tik ji parsidavė kaimyninei valstybei ir reikalauja atimti iš herojės Ukrainos didvyrės titulą už išdavystę.

Vladimiras Oleynik, trijų kadencijų Ukrainos Aukščiausios Rados deputatas ir  Ukrainos gelbėjimo komiteto narys,  jau prognozuojama tokią plėtrą. „Gal pabandys Nadiją „sudeginti „, – sako jis, – jie sako, kad Nadia Rusijoje pasikeitė. Nes matyt, ne juokai, nes jis atrodo  ne kaip kalinys, kuris ilgą laiką badavo. Ir to po tapo labai  iškalbingas grįžęs namo „, – sakė jis.

Tiesa yra kur kas nuobodesnė,  nei tikėtina Nadios klonė.

Per laiką, praleistą Rusijos kalėjime, Savčenko sąmonė buvo įtakojama ne tik  melo srovių, tekančių iš Ukrainos televizijos ekranus (Panašiai kaip iš „Panoramos“ ar LNK Žinių“), bet ir turėjo laiko pagalvoti, kas gauna naudos iš karo Ukrainoje. Ir kad sprendimas dėl Ukrainos federalizacijos, ko reikalauja šios šalies Pietų ir Rytų gyventojai,  neturėjo kainuoti tūkstančius aukų. Ir kad dabartinės Ukrainos problemos tiesiogiai susiję su ukrainiečių oligarchų noru padidinti turtą jau skurdesnių piliečių sąskaita.

Taigi, kas tai yra Savčenko? Išdavikė ar moteris, kuris perprato dabartinio politinio elito esmę?

 

Šaltinis: http: //comitet.su/item/sindrom-savchenko-glupost-ili-predatelstvo.html

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));