COVID „vakcinomis” siekiama sumažinti pasaulio gyventojų skaičių, nunuodijant „milijardus”: Pietų Afrikos gydytojas

Dr Shankara Chetty 810x500 1
COVID injekcijomis  siekiama sumažinti pasaulio gyventojų skaičių, nuodijant „milijardus”: Pietų Afrikos gydytojas
„Mirties atvejų, kurie turėjo įvykti po skiepų, niekada nebus galima priskirti nuodams. Jos bus per daug įvairios, jų bus per daug ir jos bus per plačios, kad galėtume suprasti, jog buvome nunuodyti, – sakė daktaras Shankara Chetty.
Dr. Shankara Chetty
Ekrano nuotrauka / Twitter
PORT EDVARDAS, Pietų Afrika (LifeSiteNews) – Žymus gydytojas, prisidėjęs prie ankstyvojo COVID-19 gydymo kūrimo, pareiškė, kad, jo nuomone, pandemijos ir vakcinų kampanijų tikslas – „kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų populiacijos, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti”.
Dr. Shankara Chetty, Pietų Afrikos Respublikos šeimos gydytojas, kuris, kaip rašoma jo interneto svetainėje, „gydė 7000 Kovid-19 pacientų, nė vienas iš jų nebuvo hospitalizuotas ir nemirė”, savo išvadoms pagrįsti sujungė savo medicinos žinių įžvalgas ir pastebėjimus apie valdžios diktatą bei žiniasklaidos cenzūrą.
Dalyvaudamas žmonių, kurie atrodė esantys gydytojai, susitikime „Zoom”, Chetty savo pastabas pradėjo klausimu: „Manau, kad perspektyva, susijusi su tuo, kas vyksta, yra gyvybiškai svarbi. Turime suprasti, koks yra tikslas. Visi žino, kad yra neatitikimų, kad yra prievartos, tačiau turime suprasti, kodėl. Kodėl ji egzistuoja?”
Toliau jis kaip „svarbiausią” aspektą, padedantį atsakyti į šiuos klausimus, įvardijo „patogeną, kuris sukėlė visas COVID ligos mirtis”, t. y. viruso pernešamą baltymą smaigalį, kurį vakcina turi gaminti recipiento organizme.
„Jei turėčiau pasakyti savo nuomonę apie tai, kas vyksta pasauliniu mastu”, – sakė jis, – „spyglio  baltymas yra vienas iš labiausiai išgalvotų toksinų ar nuodų, kuriuos kada nors sukūrė žmogus. Ir šio toksino tikslas – nužudyti milijardus žmonių, niekam to nepastebint. Taigi, tai yra nuodai, turintys tikslą.”
Gydytojas, plačiai pripažintas sukūręs „8-osios dienos COVID-19 terapiją” pacientams, kuriems prasidėjo pavojingesnė uždegiminė ligos stadija, tada pareiškė, kad „atrodo, kad čia buvo sukurtas virusas ir ant jo uždėtas šis ginklų paketas, vadinamas „smailių baltymu”.
Iš pradžių išleidus šį „rafinuočiausiai sukurtą toksiną”, tikėtinos alerginės reakcijos pasireiškė nedidelei daliai žmonių, todėl daugelis jų labai susirgo ir mirė, kai reakcija pasireiškė. Pasak Chetty, paprastai tai įvyksta aštuntą simptomų atsiradimo dieną.
Gydytojas teigė, kad dėl pradinio 14 dienų visuotinio uždarymo užsikrėtusieji COVID-19, kuriems pasireiškė alerginės reakcijos, į ligonines atvyko pavėluotai, o šios įstaigos įgyvendina privalomus protokolus, „kad sukonstruotų mirtį ir žalą, [kad] sukeltų visą baimę”.
„Tačiau žaidimas, kurį jie žaidė su šiuo sukurtu virusu, buvo skirtas pateisinti planetos skiepijimą”, – tęsė jis.
Chetty pridūrė, kad šiomis injekcijomis siekiama „ilgesnį laiką paveikti mus spyglio baltymo poveikiu”.
Aštuoniolikmetis praktikas veteranas, kuris dažnai duoda interviu internete kolegoms gydytojams ir yra pasirodęs kartu su kitais gerai žinomais ankstyvojo gydymo novatoriais, tokiais kaip daktarai Pierre’as Kory, Ryanas Cole’as ir Richardas Urso, paaiškino, kaip po alerginės reakcijos mirčių per pirmąsias dvi savaites pradeda ryškėti ilgesnio laikotarpio pavojai sveikatai.
„[Pradedame] pastebėti endotelio [kraujagyslių gleivinės] pažeidimus, kuriuos ši vakcina sukelia dėl savo smailiojo baltymo, dėl jo poveikio AKE2 receptoriams. Tai yra mirtys, kurios turėtų sekti vėliau. Ir jų niekada nebus galima suversti [smaigalio] baltymui, labai gerai sukurtam toksinui”, – sakė jis.
„Dabar spyglio baltymas taip pat yra membraninis baltymas. Taigi, mRNA jį paskleis po visą mūsų kūną. Jis bus gaminamas įvairiuose mūsų kūno audiniuose. Jis bus įtrauktas į mūsų kūno membranas ir į tuos konkrečius audinius.”
„Tie audiniai bus atpažįstami kaip svetimi ir sukels daugybę autoimuninių reakcijų. Taigi mirčių, kurios turėtų įvykti po skiepų, niekada nebus galima priskirti nuodams! Jos bus per daug įvairios, jų bus per daug ir jos vyks per plačiu laiko tarpu, kad suprastume, jog buvome apnuodyti”, – tęsė jis.
„Dabar šis toksinas ilgainiui žmonėms, turintiems ankstesnių ligų, tas ligas paaštrins”, – aiškino gydytojas.
Dėl tam tikrų toksinių medžiagų, įskaitant „ŽIV baltymo gabalėlius”, esančius šiame „neabejotinai sukonstruotame” smailių baltyme, Chetty teigia, kad „žmonėms, sergantiems vėžiu, paūmės vėžys, ir jie sakys, kad mirė nuo vėžio”.
„Žmonės, turintys kraujagyslių pažeidimų ar polinkį, pavyzdžiui, mūsų diabetikai ir [sergantys] hipertenzija, įvairiu laiku patirs insultą, širdies priepuolį ir visa kita, ir mes tai priskirsime jų anksčiau buvusioms būklėms”, – sakė jis.
„Ilgainiui žmonėms išsivystys autoimuninės būklės, kurių įvairovės niekada nepavyks išspręsti jokia farmacine intervencija, nes jos yra pernelyg tikslingos.”
„Tačiau manau, kad jei žmonės supras, koks yra tikslas, jie supras, kodėl įvyko tai, kas įvyko. Bloga logika, prievarta, slopinimas – visa tai pateisinama, jei suprantate, kad yra didesnis planas. Šis planas yra užtikrinti, kad galėtume kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį savo gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti”, – sakė COVID gydytojas.
„Todėl manau, kad visko, ką matome, pateisinimas yra pagrįstas, jei suprantame galutinį tikslą”, – užbaigė jis.
„Manau, kad yra didžiulis paveikslas; [kitaip] vakcinos neturi absoliučiai jokios prasmės. Nuo pat pradžių mums buvo parduota vakcina kaip mūsų gelbėtoja, o jei pažvelgsime į mokslinius faktus, jie nepasitvirtina.”

 

https://www.lifesitenews.com/news/jab-will-poison/

Facebook komentarai
});}(jQuery));