N. Venckienė ilsisi ant kruvinų milijonų, uždirbtų už teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo organizavimą

N. Venckienė ilsisi ant kruvinų milijonų, uždirbtų už teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo organizavimą

 2

 
Paskelbta: 2015-12-20 11:26 Autorius: ekspertai.eu
Vipera berus (liet. paprastoji angis). Nuotr.
Vipera berus (liet. paprastoji angis). Nuotr.

Plačiausiai ir nuosekliai pedofilijos ir žudymų istoriją nušviečiantis portalas lrytas.ltpripažino, kad „labai lėtai išjudėjusios teisėsaugos institucijos vis dėlto galop sugebėjo pristabdyti kriminalinių struktūrų inicijuotą Lietuvos valstybės užpuolimą“.

Įkaitu tapęs mažas vaikas buvo išvaduotas, svarbiausi liudininkai dėl jų saugumo sumetimų apgyvendinti užsienyje, skelbiama straipsnyje „Kuo baigėsi Garliavos istorija?“.

„Tarkime, teisingumas triumfuoja, bet, kita vertus, ištarus šiuos žodžius, joks palengvėjimas, kaip turėtų būti panašiais atvejais, neateina“, – prisipažįsta publikacijos autorius Edvardas Čiuldė.

 

ciulde

Pasak E. Čiuldės, „kaip visiems žinoma, angies geluonis liko neišrautas, dar daugiau – toji vipera berus (liet. paprastoji angis) saugiai pasislėpė, tikėdamasi išlaukti kito momento“.

„Kas galėtų paneigti, kad taip yra dėl to, jog kruvinųjų Garliavos įvykių organizatorė turi įtakingų užtarėjų Lietuvos valdžios viršūnėse arba galbūt ten bijomasi, kad teisiama N. Venckienė išplepės kažką daugiau nei dabar žinome apie vadinamojo elito dalyvavimą banditinio atentato prieš Lietuvos valstybę užkulisiuose“, – klausia apžvalgininkas.

Straipsnio autoriaus teigimu, „N. Venckienė dabar užjūryje ilsisi patogiai susirangiusi ant kruvinų milijonų, uždirbtų už teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo organizavimą ir fantasmagoriškai įsuktą nepatogių sau žmonių šmeižimą bei persekiojimą“.

Ekspertai.eu primena, kad portalas portalas 15min.lt dar spalio mėnesį be teismo buvo paskelbęs, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir kad išgalvota pedofilija Kedžių klano kaltintas, o vėliau po mirties išteisintas Andrius Ūsas mirė nuo ligos, o ne netyčia prigėrė nedidelėje pakelės balutėje besivažinėdamas keturračiu.

Šaltinių Valstybės saugumo departamente duomeninis, visą pedofilijos ir žudymų istoriją, su tikslu įvykdyti perversmą valstybėje, galimai sugalvojo ir įgyvendino teroristinės Rusijos specialiosios tarnybos, pasitelkusios tiek kriminalines struktūras, tiek ir įtakingus Lietuvos politikus.

Keli susiję:

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

Irena Degutienė – didžiulė dėmė ant konservatorių palto. Tuomet kas yra Vytautas Landsbergis?
 

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));