N.Puteikis mano, kad jis ir S.Skvernelis rinkimuose atstovaus „antrąją” Lietuvą

 

 

Centro partijos kandidatas Naglis Puteikis siūlo balsuoti už jį. Jis atsakė į LL klausimus:

          Ar jūs jau išmetė iš Seimo viešbučio Gedimino prospekte už tai, kad balsavote prieš biudžeto priėmimą?

          Ne išmetė, aš pats išėjau. Grynas atsitiktinumas – viešbutyje butus nuomavosi penki vilniečiai, nes tie Seimo nariai, kurie ne vilniečiai, kambarius viešbutyje gauna nemokamai. Žodžiu, viešbutyje buvo penki vilniečiai, ir paprašė išsikraustyti mane vieną. Aš, pvz., iš pradžių galvojau, kad mane pasirinko pagal amžių. Paskui – kad pagal stažą. Tačiau vėliau, pažiūrėjęs į balsavimo dėl biudžeto rezultatus, supratau, kad buvau pasirinktas dėl minėto balsavimo.  Nes viešbutyje  yra ir už mane jaunesnių, ir su mažesniu darbo stažu.

          Tai negi Ramūnas Karbauskis toks kerštingas? Jis tokiu neatrodo?

          Ne, tai ne Ramūnas. Jam nėra jokio reikalo keršyti už balsavimą dėl biudžeto.  Jam visiškai nereikia 84 balsų už biudžetą. Jam užtenka ir 71 balso. Kritiniais momentais įstatymai priimami ir 73 balsais.

          Tačiau dėl LRT valdymo pertvarkymo R.Karbauskiui nepavyko priimti komiteto siūlymo?

          Tos komisijos išvados nėra nei labai svarbios, nei laikytinos privalomomis.  Bet kuriuo atveju geros vadybos taisyklės reikalauja atskirti direktorių nuo valdybos ar kokio nors kito organo.

          Ką kandidatu į prezidentus išrinks „valstiečių“ partijos suvažiavimas sausio pabaigoje?

          Saulių Skvernelį. Tokia mano prognozė, nors aš nieko nežinau, tik stebiu S.Skvernelio veiklą. Tačiau bet kokiame lažybų punkte galiu lažintis, kad bus vienas vienintelis kandidatas S.Skvernelis.  kas kitas gali su juo rungtis suvažiavime?

          Gali rungtis Ramūnas Karbauskis?

          O kam jam to reikia. Juk iš esmės jis ir taip valstybei vadovauja, valdydamas Seimo daugumą. Kaip Lenkijoje Kačinskis vadovauja šaliai, nes vadovauja Seimo daugumai.

          Tačiau jis nevadovauja spec. tarnybos ?

          Nereikia jokių spec. tarnybų. Visoje Europoje valstybės valdomos parlamentinės daugumos pagrindu.  Jeigu sugriūna tokia dauguma, sugriūna ir vyriausybės, įvyksta priešlaikiniai rinkimai. O aš kol kas esu laikinai einantis valdančiosios daugumos kandidatas į prezidentus.  Tačiau kai tik kandidatu bus iškeltas Saulius Skvernelis, jis bus valdančios daugumos kandidatas. Aš – taip pat. Kam jam konkurentai ir demokratijos žaidimai? Juk iš „valstiečių“ niekas negali net iš tolo prilygti S.Skverneliui.

          O kokie jo šansai prezidento rinkimuose?

          Mano galva, jis pateks į antrą turą. Aš ir Skvernelis konkuruos tam, kad atstovauti „antrąją“ Lietuvą. Nes „pirmąją Lietuvą“  atstovaus Nausėda arba Šimonytė.

          Bet vis dėlto – kodėl Seimas nepatvirtino LRT reformos?

          Nors aš ir nestebėjau šio proceso, tačiau manau, kad Monika Garbačiauskaitė sėdėjo Seimo balkone pačiame viduryje ir buvo smarkiai pasilenkusi, kad visi Seimo nariai ją gerai matytų. Manau, kad tai ir suveikė, nes visi Seimo nariai nori būti pakviesti į LRT dalyvauti laidose ir kalbėti per visuomeninę televiziją.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));