N.Puteikio „centristas” jau pabėgo pas merą V.Grubliauską

Naglio Puteikio pranešimas: V. Grubliauskas Klaipėdoje formuoja koaliciją su apsišaukėliu?

 

Lietuvos centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis tik iš žiniasklaidos sužinojo, kad Klaipėdoje Vytauto Grubliausko visuomeninis rinkimų komitetas formuoja koaliciją su Lietuvos centro partija.

                      – Gal V. Grubliauskas tą koaliciją formuoja su kažkokia kita, bet ne Lietuvos centro partija? – ironizuoja LCP pirmininkas. – Lietuvos centro partija negavo iš V. Grubliausko jokio kvietimo į koaliciją. Koalicijų sudarymo klausimus, kaip ir kitose partijose, sprendžia ne skyrius, ne skyriaus pirmininkas vienasmeniškai, o centrinė partijos valdyba ir taryba. 

                      Žiniasklaidoje skelbiama, kad Lietuvos centro partijos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Alvidas Šimkus vienasmeniškai, be partijos valdybos žinios ir sutikimo, Klaipėdoje jungiasi į koaliciją su valdančiąja V. Grubliausko komiteto dauguma. LCP pirmininkas Naglis Puteikis neigiamai vertina tokį A. Šimkaus elgesį.

                      Pasak LCP pirmininko Naglio Puteikio, A. Šimkui partija nėra suteikusi jokių įgaliojimų eiti į koaliciją su V. Grubliausko komitetu.

                      – Jeigu A. Šimkus planuoja pasirašyti po tokiu koaliciniu susitarimu, bus svarstomas klausimas dėl jo pašalinimo iš LCP narių už įstatų pažeidimą, – sako partijos pirmininkas. – Labai gaila, kad žmogus, gavęs pirmą viešos politinės veiklos galimybę, pamina dėl savo asmeninio intereso principus, ant kurių laikosi visų partija veikla. Dėl tokių žmonių mažėja rinkėjų pasitikėjimas ir parama partijoms. Dar labiau stebina politikos senbuvio V. Grubliausko elgesys ir retorika. Žiniasklaidoje jau porą kartų jis tvirtino, kad kalbėjo su manimi, nors jokio pokalbio nebuvo. Koalicijų kūrimas ne vertybių, ne programų derinimo, o asmeninių interesų pagrindu, yra ne tik kad netvarus, bet ir kompromituojantis visą partinę sistemą ir nuviliantis rinkėjus.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Naglis Puteikis

Facebook komentarai
});}(jQuery));