skip to Main Content

Reikia įkurti „Mašinos grobimo“ partiją

Kristina Sulikienė

Pamenu, kaip „etatiniai mitinguotojai“ sakė  „o į Kedžio laidotuves susirinko 5000 žmonių, galima kurti politinę jėgą“.

Kaip viskas toliau buvo, atsimename patys: buvo sukurta „vieno vaiko“ partija, pasiimti 2 milijonai litų (kas čia tokio, juk tokie mes gabūs – mes čia vieni viską sukūrėme: o Leninas juk sakė, kad ir virėja gali valdyti valstybę).

Galiausiai partija tiek nieko nenuveikė, kad surinko 0,27 proc. balsų 2016 m. Seimo rinkimuose.

Teko susiradus skaityti 2015 metų „ataskaitą“- atsiskaitoma už 1 mln. litų. Ten pagrindinis akcentas, kad „partija skaito knygas ir jomis keičiasi“. Kad iš tikrųjų būtų skaitę, ir keitęsi – būtų bent  0,3 proc. surinkę…Esmė tokia, kad dotaciją galima išleisti knygų pirkimui. Nesvarbu, kad vienos ir tos pačios. Žinote, kur lenkiu. (Kad buvo galima finansuoti rašymą – o kam? Juk „o kur mergaitė“ tema straipsnius galima ir pasivogti.) Toliau nesakysiu, pagalvokite patys. Tiesa, tai tik maža dalis dotacijos – didžiausia panaudota taip – nupirktas pastatas Kauno miesto senamiesčio pakrašty, paukšteliai čiulba, jog yra numatyta ir jo būsima psichvatizacijos schema.

Taigi – Karolis Venckus, nepilnametis nukentėjęs nuo šios istorijos, politinis pabėgėlis (NEPILNAMETIS!) turi nugarą lenkti, dirbti Amerikoje – taip taip, tikrai – o kiti, pasinaudoję jo šeimos istorija, ne tik algas išsirašo KNYGŲ SKAITYMUI, bet ir pastato dalininkais greitai taps. Galimai. Bus išlošę. O tas vaikas ar sakyčiau vaikai – nes Karolis irgi nukentėjo – tai čia tik tarp kitko. Politinė statistika. Jau ir Neringos Venckienės nebereikia. Kam? Diedukus nuteis – atims namą, skaičiuoja politikos profesionalai. „Sušaudykite juos, Grybauskaite, čia šiame kieme“ – draskėsi „violetiniai“ aktyvistai per „Klonio revoliucijos“ minėjimą. Dar gyvi, dar trukdo, dar skundą vieną kitą parašo. 

Nuo 2009 metų  rudens Kedžio, Venckienės, Kedytės tematika maitinosi visos spaudos ir TV priemonės, o subūrus partiją, ant šios šeimos tragedijos pavyko gauti net  frakciją Seime. Kitos partijos, kaip liberalai, kūrėsi reitingus, oponuodami pedofilijos istorijai, ir aktyviai smerkdami Venckienę. Iš šios kritikos irgi maitinosi, tai yra visiškai ne paslaptis. Konservatorių, socialdemokratų tarpe taip pat buvo pasukta į „pedofilijos nebuvo“ pusę, ir bandyta ant „antivioletinės“ bangos toliau kurtis reitingus.

Pripažinkime – tai apgailėtini politiniai žaidimai. Juk ne visi rinkėjai yra demensiniai senukai, ar blondinės, sėdinčios namie. Žmonėms reikėjo parodyti, ką nuveikė šitos kalbančios galvos. Nieko? Todėl perrinko, ir išrotavo – kas ir vyksta normaliais atvejais normaliose valstybėse.

 DK frakcija, kurios dalį sudarė konservatorių siųsti žmonės, aišku, iš karto tik atsidūrusi Seime, subyrėjo, nes jos nariai balsuodavo už tą patį įstatymo projektą  net 4 skirtingais būdais „už“, „prieš“, „susilaikė“ ir kojomis – pabėgant iš posėdžių salės (dėl skalūninių dujų, berods, po to ir dėl žunalistų, ir dar įvairūs buvo atvejai, kai nieko iš tos frakcijos nebuvo – nes tarpusavyje jie nesikalbėdavo.) 

 

Na o partijos pliuralizmą vainikavo Seimo nario Vytauto Matulevičiaus žygiavimas gėjų parade, ir pasisakymai šia tema.

Kuo būtų naudinga „Mašinos grobimo“ partija? Į klausimą – klausimu apie kitas  „vieno klausimo“ partijas.

O kuo buvo naudinga Moterų partija, ir ką nuveikė (atsakymas – 1 mandatas Seime, nes prieš pat 1996 m. Seimo rinkimo kandidatų galutinį sąrašų pateikimą susipyko ir išsidraskė, panašiai, kaip DK pernai – rinkėjai iš karto atsisakė balsuoti už tokius skandalistus).

Ką nuveikė Pensininkų partija – ar atkovojo nurėžtas pensijas, ir ar ėjo iki Strazbūro dėl jų pakėlimo?

O Emigrantų partija – aūūū. Kur ta partija – ar ką nors iškovojo emigrantams – kad tarkime jiems, o ne pabėgėliams, būtų rezervuojami butai, kad būtų „Grįžimo į Tėvynę“ fondas – kad ir mažo procento paskoloms? Ne. Negirdėti. Emigrantai reikalaudavo „atskiros balsavimo apygardos“, nors tai nenumatyta Konstitucijoje. Norėjo susikurti kažkokią Lietuvą in exillio. Absurdas. Nei ten, nei čia. Dar atrodo, susipyko, kaip visos partijos, ir baigėsi jų politinė karjera.

Dar liaudį juokino kita „vieno siauro klausimo“ partija, tiksliau jos projektas – tai Naglio Puteikio komedijinis fantastinis projektas „Neapmokestinamo pajamų minimumo“ partija.

Teisingumo ministerija nepasimovė ant kabliuko, ir partiją tokiu pavadinimo atsisakė registruoti. Na  o kitus, dirbančius individualiai (apie 100 000 asmenų Lietuvoje) arba gaunančius pensiją (skaičius artėja iki 1 mln. asmenų), galų gale – emigrantus, iš kurių (apie 0,5 mln.) SoDra reketuoja PSD mokesčio (nors jie nesinaudoja medicinos paslaugomis Lietuvoje) – kaip tai būtų paveikę toks vienas klausimas?

Tiesiog reitingų specialistai pastebėjo, jog jeigu Naglis Puteikis ištaria šiuos žodžius „neapmokestinamas minimumas“, surenka daug „like“. Va toks ir atsakymas. „Nagli, registruok  NPD partiją, ir gausi frakciją, o po to juk žiūrėsime“, kuždėjo „specialistai“, prieš pat rinkimus patarę išsidraskyti su bendražygiais Gema ir Mantu. Sukūrė „antikorupcinę koaliciją“ ir gavo kaip kadaise Moterų partija – net 1 vietą Seime. O ir tą – iš vienmandatės.

Tiesa, vėliau spaudos konferencijoje gyrėsi, jog jam projektas „išdraskyk balsus“ pavyko, jis neva stengėsi ne laimėti, o sugadinti rinkimus visoms kitoms partijoms. Ot gudrutis – o žmonės jo  „koalicijoje“ net sutuoktinių pensijas paaukojo dėl, taip išeina, „išdraskyk kitiems balsus“ projekto.

Taigi, tas pats su visom kitom partijom.

„Drąsos kelio“ partija su stebuklingu žodžiu „o kur yra mergaitė“ ir “pedofilija“ dar ir dabar bando „joti“, (atsiunčia kokią aktyvistę, kuri parašo paklausimą,- bet labai išreklamuoja jį – visiškai ne teisine kalba surašytą; o kad diedukai kas savaitę jau visus tuos metus visur rašo – niekam turi būti neįdomu. Juk diedukai net partijoje dirbti negali, – nes reikia sistemai atiduoti jų namą, kai bus priteistas. Iš dirbančio žmogaus niekas neatiminės namo. Iš nedirbančio – atims. Viskas yra paskaičiuota, ir suplanuota.)

„Kur yra mergaitė“ šaukinys – ne visiškai apibūdinantis vieno klausimo partiją: nes, priminsiu, šiai partijai visus reitingus sukrovė žodis „žudynės“.

„Kedys – žudikas“, „Kauno žudynės“ –   kas kaitino kraują. Žmones pritraukia kraujo kvapas, jie mėgaujasi prie ekranų su popkornais.

Nuo 1985 diegta Vakarų kultūra (susiraskite to meto multfilmus ir meninius filmus – jau buvome maitinami propagandaiš Vakarų šalių) davė savo – žmonės ne tik toleruoja žudynes, bet netgi laukia naujienų apie jas, seka, stebi informaciją, aptarinėja.

Todėl daugiausiai  dėmesio vis dar sulaukia net ir visiškai buitinė žudynių istorija.

Kur važiavo mergina su nauja mašina, visiškai ne savo, ir ją nužudė. Tačiau reitingai parodė, jog žmonės kaip išprotėję skaitė šią istoriją. Bei istorijas apie tuos, kurie nepritarė šios istorijos primityviam sprendimui. Tuose straipsniuose ir istorijose apie istorijas buvo dar didesni reitingai (prisiminkime, kaip parazituota Stankūnaitės nekentimo tematika, ir kaip tyčia palaikyta neapykanta jos atžvilgiu – nes susitaikymas su Kedžiais būtų numušęs visus reitingus. Taip ir čia: reikalinga įtampa, bet tokia, kad žmonės patys tampa nusikaltėliais – ima grasinti susidorojimu kitaip manančiams.)

„Mašinos“ istorijos atveju visuomenė  svaiginosi panašiai kaip Kedžio, ar Daktaro atvejais: vos tik išeina žinutė apie juos – visuomenė „laikina“, skaito. Įtampą visuomenėje palaikyti konservatoriai išmoko „demokratijos technologijų“ stovyklose, ir semdami nesibaigiančius „demokratijos rėmimo“ fondus, užgeriant stipria taure vyno.

Ramūnas Karbauskis tik užvakar suprato, jog jis pralaimi informacinį karą – nes visa spauda valdoma opozicijos. Tik po metų atsipeikėjo, jog Lietuvos valstybėje valdo SPAUDA.

Mūsų spauda gali parašyti visišką nesąmonę – nuzombinta visuomenė aklai tuo tikės. 

Todėl net Henrikas Daktaras turi savo facebooko paskyrą, kad galėtų atremti infokarus, vykdomus prieš jį. O čia jau politiko bruožas – taip, išeina, H. Daktaras geresnis politikas už valdančiuosius – rūpinasi savo  įvaizdžiu, bei informacine sklaida savo byloje.

Henrikas Daktaras net uždarytas,  kaip jis sako „6 vaigždučių košmare“, turi 30 000 interneto gerbėjų, ir jis taip pat galėtų sukurti savo partiją. To, aišku, ir bijoma, todėl jo šlepetėse ieškota interneto modemo. Na ir nerado, nes šiais technologijų laikais politikai net asmenines facebooko paskyras perduoda administruoti sekretoriams.

Taigi, apžvelgus paskutinius reitingus, ir matant, jog Vytauto Landsbergio šokis, su pavadinimu „Dakaliau Lietuvą, o iki visiško žlugimo teliko vienas žingsnis“ (internautų folkloras, nepykite) nepadėjo laimėti rinkimų, konservatoriams verkiant reikalinga hibridinė partija.

2012 metais tai buvo „Drąsos kelio“ –  į ją Vytauto Landsbergio aplinka net nesigėdydama atsiuntė porą konservatorių, ir Vytauto V. Landsbergio gerą draugą, kuris vis tiek gavo Seime kėdę patrinti – nors vietiniai ir sakė, kad dirba neblogai. Tačiau susikurti savo  reitingų nesugebėjo, nes neturėjo jokios vizijos. Vienmadatėje surinko 2 proc. balsų. Daugiausiai užsiėmė ir tebeužsiima šaukinių laidymu, be konkrečios kovos („kovoja“ su teisėsauga, nors ji  išsuko jį nuo rimtos atsakomybės narkotikų byloje.) Prieš pat rinkimų  įkarštį grubiausiu būdu atleido savo patarėjus, ir susipyko su jais iki teismo ir viešo skandalo. 

Tiesa, Vytauto V. Landsbergio draugo aplinka galėtų dar kartą pabandyti „Aktorių šou“ ir bandyti patekti į Seimą, bet, specialistų manymu, šita korta jau „mušta“, ir nebepavyks.

Dar žiūrint, kaip taršoma Greta Kildišienė, ir “Pupytės“ galėtų burtis į partiją arba bent visuomeninį judėjimą.  Gyvos blondinės vis tiek gyventojams įdomiau už mirusias – juk už jas galima balsuoti.

Štai Italijoje, viena garsi prostitutė pateko į parlamentą, ėjo su visu savo moterišku įvaizdžiu, ir ją lydėjo sėkmė.

Na o kuo dirbo TSRS laikais mūsų šalies elitas, mums juk praneša teroristinės, priešiškos valstybės spauda ir TV. Bet mes  tikėti tuo negalime – ten apie visokius viešbučius, ir suomes, ir palydovus (sekso). Iškirpo ir Ramūną Karbauskį iš  laidos apie mūsų politikos elito palydoves (palydovus). Lietuva – Marijos žemė.

Tačiau verkiant konservatoriams reikia naujos partijos. Pasiūlymas surašytas juodu ant balto.

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));