rankos
Po vakarinės kavos pasižiūrėjau Kauno Pride transliacijos įrašą. Akivaizdu, jog kauniečiai konservatyvesni, nei sostinės gyventojai.
Bet ir ne tokie rūstūs, kaip kokie gruzinai, serbai ar net kaimynai lenkai.
Kauniškių reakcija į pergalingai žygiuojančius homoseksualistus pagrinde apsiribojo piktais žodžiais, skandavimu „Gėda, gėda” bei bandymu užtverti kelią prie fontano.
Minėta, kad lyg tai kažkas mėtė kiaušinius į žygeivius, bet įraše šis momentas nebuvo atspindėtas. Policijos pranešimais iš renginio dalyvių bei pareigūnų, berods, niekas nenukentėjo. Bent jau rimtai.
Sulaikyta apie 18-ka protestuotoju, bandžiusiu vienaip ar kitaip užkardyti kelią homoseksualistų žygiui. Tikiuosi, jie nebus perdėtai griežtai baudžiami.
Šiaip, panašu, jog prieš renginį protestavę baikeriai ir Žalgirio fanai nėra skaitę klasikinių Šarpo metodinių nurodymų – kaip taikiomis priemonėmis efektyviai užgožti ir užkardyti tokio tipo eisenas.
Nebuvo permuštas renginio organizatorų būgnininkų grupės pagalba sukurtas garsinis fonas su kokių antilozungų skandavimu per kilnojamas akustines sistemas ar specifinių dainų transliavimu tokiu garsu, kad tas tamtamų ir cimbolų tratėjimas būtų visiškai užgožtas.
Nebuvo bandyta užtverti kelio eisenai siauriausioje vietoje susirakinusių tarpusavyje ir dar prisikabinusių prie kokio stulpo stambių vyrų, susėdusių ar sugulusių ant asfalto, grandine.
Nuvaryti nuo kelio stovinčius vyrus nėra sudėtingas uždavinys riaušių policijai, o štai nunešti nuo jo kokį dvidešimt ramiai sėdinčių susirakinusių šimtakilograminių protestuotojų – jau kitokio masto iššūkis. Galima ir patrūkti.
Ypač vaizdo kamerų ir tūkstantinės minios akivaizdoje, kuomet pareigūnams nėra galimybės naudoti ant legalumo ribos balansuojančius metodus.
Vienžo, kol kas mūsuose Šarpą ir pan. veikėjus skaito ir jų patarimais seka tik leftistai. Jų oponentai bando veikti instinktyviai, moksliškai pagrįstomis metodikomis nesivadovauja.
Na, jei reikalai rutuliosis ta pačia linkme tokiu spartumu – teks išmokti senelio Šarpo vadovėlius. Kitaip ta publika ant galvos užlips, kojas ant ausų pastatys ir „Noooo!” suriks.
O mokytis, kaip žinia, niekada nevėlu.
P.S. Paveikslėlis puikiai atspindi renginio dvasią.
Tos tinklinės kojinaitės ant dvimetrinio bičo plaukuotų kojų, padabintų kablais ir balerinos sijonukas tikrai neleidžia pasijusti pajuokos objektu.
Facebook komentarai
});}(jQuery));