Moralė, nepakantumas korupcijai ir profesionalumas – patys ryškiausi prezidentės D. Grybauskaitės skiriamieji bruožai

Moralė, nepakantumas korupcijai ir profesionalumas – patys ryškiausi prezidentės D. Grybauskaitės skiriamieji bruožai

 
Paskelbta: 2019-01-02 10:49 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. urm.lt
Nuotr. urm.lt

Naujųjų metų išvakarėse valstybinis transliuotojas (VT), vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės išanalizavo prezidentės Dalios Grybauskaitės nuveiktus darbus prezidento poste.

Atkreipiamas dėmesys, kad moralė, nepakantumas korupcijai ir profesionalumas – tai patys ryškiausi prezidentės D. Grybauskaitės skiriamieji bruožai.

Apie tai skelbiama analitinėje analizėje „Grybauskaitės dešimtmetis specialistų akimis – moralė, nepakantumas korupcijai ir profesionalumas“.

„Šiemet pasibaigęs Dalios Grybauskaitės valdymo 10-metis politinės erdvės stebėtojų apibrėžiamas trimis punktais: moralė, nepakantumas korupcijai ir profesionalumas“, – skelbiama gruodžio 31 d. publikacijoje.

Pabrėžiama, kad po 2014-aisiais po Krymo aneksijos Rusiją D. Grybauskaitė pavadino teroristine valstybe. Ekspertai.eu primena, kad šiuo prezidentės posakiu iki šios dienos didžiuojasi visi Lietuvos piliečiai.

Parengtą VT reportažą apie prezidentę galima žiūrėti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=79JXZNNzv4I&feature=emb_logo

Šią žinią visuomeniniuose tinkluose pakomentavo signataras Zigmas Vaišvila.

„Mačiau šią panegirką. Geriausiai šios ponios moralę patvirtina oficialios Respublikos Prezidento biografijos klastojimas, siekiant nuslėpti, kad kruvinaisiais Lietuvai 1991 m. Vašingtone ji TSRS siuntimu ne tik lankė vadovaujančių darbuotojų kursus Džordžtauno universitete, bet ir dirbo TSRS ambasadoje JAV, prašėsi Stasio Lozoraičio tuo pat metu būti įdarbinta Lietuvos ambasadoje. Jos moralę, „kovą“ su korupcija ir „profesionalumą“ stulbinančiai patvirtina „tulpės“ laiškai Seimo nariui Eligijui Masiuliui, prašant, kad privati struktūra „MG Baltic“ padėtų Seime prastumti jos pasirinktą kandidatą į Generalinius prokurorus“, – teigia Z. Vaišvila.

P. S.

Dokumentinį „10 metų kartu: Ačiū“ filmą apie D. Grybauskaitę galima žiūrėti čia:

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));