Mokytojos laiškas bendradarbiams dėl privalomų skiepų- ”NE P R I E V A R T A I !!! ‘

FABIJ-kolektyva-smokytojai-2014-Medium

FABIJ-kolektyva-smokytojai-2014-Medium

Laba diena, …
Kreipiasi į Jus Lietuvos pedagogai.
Dabartinė situacija abejingų nepalieka nei Jūsų, nei mūsų.
Norime pasiekti Jūsų širdis ir protus. Norime valdžioje matyti žmones lyderius, būtent lyderius, sugebančius prisiimti visą atsakomybę, rodyti pavyzdį, pakelti, padėti tautai, žmonėms, savo vaikams. Prieikite prie savo vaikų, pažvelkite jiems į akis ir pasakykite, kad sūnau, dukra, aš viską padariau, kad jūsų ateitis būtų šviesi ir laiminga. Ne egoistiškai, bet su meile, iš širdies. Sako, žmogaus senatvė parodo, kaip žmogus gyveno. O paskutinę gyvenimo dieną ar bus ramybė širdyje, kaip ženklas: taip, gyvenimas nugyventas prasmingai, palieku savo ryškų, šviesų pėdsaką savo vaikų, anūkų ateičiai.
Mes norime išreikšti savo poziciją prieš prievartinį skiepijimą.
• Skiepai vienu atveju naudingi, kitu – be žymesnio poveikio, o trečiu – kenkia, net iki mirties atvejų. Ir vakcinaciją taikyti kaip vienintelį būdą nugalint infekcines ligas iš esmės klaidinga.
• Ar nuo covid naudojamos vakcinos saugios? Taigi, šios vakcinos,  prieš jas pradedant naudoti klinikiniuose bandymuose su žmonėmis, nebuvo išbandytos su gyvūnais, neatlikti tokie bandymai. O tai rimtas defektas. Bet kurios vakcinos kūrime tai būtinas etapas. Vakcinose nuo covid jo nebuvo. Kodėl???
• Nuo antikūnių priklausomas infekcijos sustiprėjimas, kai antikūniai padeda virusams patekti į imuninę sistemą ir sustiprina infekciją (ADE). 20 metų visame pasaulyje mokslininkai bandė sukurti vakciną nuo corona virusų, bet taip ir nesugebėjo išspręsti šios problemos. Daugiau nei du su puse tūkstančio mokslinių darbų yra šia tema. Ar šią problemą per trumputį vakcinų nuo covid kūrimo laiką išsprendė jų gamintojai? Ne. Jei galima tai paneigti, kur įrodymai, rimtuose mokslo leidiniuose, kur informacija kruopščiai tikrinama, ir kur gali bet kurios šalies medikas specialistas ją rasti, patikrinti?
• Vakcinų gamintojo instrukcijose nurodytos kenksmingos medžiagos (gerai būtų nurodyti konkrečiai).
• Kai kurios vakcinos yra RNR ir DNR. Jos gali sukelti rimtų ligų. Jau yra mokslininkų, patvirtinančių tai. Jei ne taip, kur vakcinų gamintojų raštiški įrodymai su moksliniais darbais?
• Vakcinos sukurtos greitai, nepraeitas būtinas trečias etapas ir ilgalaikės pasekmės niekaip negali būti žinomos. Tai pamatysime po kelių metų ir net keliolikos.
• Vakcinos nepraėjo visų būtinų tyrimų etapų. Vyksta 3-as etapas. Vakcina eksperimentinė. Tai kaip ją galima taikyti masiškai ir dar prieš tai neatlikus bandymų su gyvūnais?!
• Kiek veiksmingos vakcinos? Pradžioje buvo deklaruojama, kad reikia pasiskiepyti ir nugalėsime virusą. Paskui jau ne. Lengviau sirgsime, o nuo viruso atmainų reikės vėl skiepytis. Virusas covid 19 nebuvo gautas iš žmogaus organizmo, taigi ir nebuvo patvirtintas ryšys tarp viruso ir ligos. Todėl negalima sukurti efektyvios ir saugios vakcinos.
• Vakcinų instrukcijoj parašyta, kad nenustatytas antikūnių spektras po vakcinavimo. Tai vakcinavimas apsaugo nuo viruso ar ne? Neaišku. Kiek laiko saugo organizmą po vakcinavimo – nežinoma. Atsakymo taip pat nėra.
• Dabartiniai turimi įrodymai aiškiai rodo, kad rizikos ir naudos santykis Nepatvirtintas.
• Epidemijos metu vakcinuoti negalima, tą žino epidemiologai.
• Žmogaus, kuris serga lėtinėmis ligomis, negalima vakcinuoti. O dabar net pradėta teigti, kad būtina. Pradžioje covid epidemijos buvo plačiai skelbiamos kontraindikacijos, palaipsniui jos dingo ir virto priešingomis. Kur moksliniai darbai, kad per kelis mėnesius viskas apsivertė aukštyn kojom? Pedagogų vidutinis amžius apie 50 metų. Ir, žinoma, kad dauguma jų turi įvairiausių lėtinių ligų. Tai ar jau visas kontraindikacijas galite paneigti, visiškai nepaisyti jų? Tuomet kur deklaruojamas rūpestis žmonėmis? Ir šituos dalykus sprendžia politikai. 70%, 80%, ne 100%.
• Kai gydytojų jau trūksta, kas žmones tikrina, sprendžia apie kontraindikacijas, skiepija? Felčeris? Medicinos sesuo autobusiuke, būdelėje? Vakcina dalinama kaip saldainiai? Kokios norite? Pasirinkite. Kas čia vyksta? Žmogus pats tapo mediku profesionalu priimančiu tokius pasirinkimus? Ir visai žeminantis ledų, dovanų, x-ų dalijimas už skiepą.
• Nėra jokio individualaus priėjimo. Tikroji medicina, kai gydytojas – iš pašaukimo rūpintis žmonėmis, gydė žmogų. Pinigų medicina – kai piniginė vietoj širdies, gydo ligą. Visiems tas pats, visi ant vieno kurpaliaus.
• Iš kur toks rūpestis žmonėmis, kai to rūpesčio prašydami žmonės negauna? Gydytojų atvirai paskelbti duomenys, kiek padaugėjo mirčių dėl žmonių medicininės nepriežiūros, mirčių nuo onkologinių ligų ir širdies kraujagyslių, lėtinių. O dabar dar viešai propaguojama neapykanta ir netolerancija nesiskiepijantiems. Ar apie visus žmones taip galima kalbėti, net dabartiniams politikams, klijuoti etiketes, ar tik atsisakiusiems skiepytis?
• Vakcinacija ir privaloma – NESUDERINAMA!!!
• Priverstinė vakcinacija buvo pasmerkta 1946 metais Niurnbergo procese. Pas mus iš pradžių buvo skelbiama, kad reikia paskiepyti 70% populiacijos, kad susidarytų kolektyvinis imunitetas. Dabar jau atsirado informacija 100%. Tai kas? Galvoti pradėkite.
• Mokytojų privaloma vakcinacija (apie kitas profesijas panašiai galima pasakyti). Kito kelio nėra: arba vakcinuojate visus mokytojus, nepaisydami ne tik laisvos valios, bet ir kontraindikacijų (tuomet fašizmas), arba parodote rūpestį mokytojais. Daugumai jų negalima skiepytis. O jei  turi palikti darbą dėl nesiskiepijimo (nes nenorėjo rizikuoti kaip kazino, pasireikš šalutiniai ar ne, ne tik dabar, bet ir po kelerių metų) arba dėl sveikatos būklės, tai, vadinasi jie nukentėjo. Tuomet būtina valstybės pagalba tokiam mokytojui. Dėl covid neteko darbo vietos. Juk nenuvertinsim mokytojų, kai rūpinamės verslu, migrantais.
• Niurnbergo kodekso 3-as punktas skelbia: negalima daryti eksperimentinių bandymų su žmonėmis prieš tai neatlikus klinikinių bandymų su gyvūnais. Ar tai jau nieko nebereiškia?  Ar tik žmonėms privalu laikytis valdžios nutarimų, matuojamų skaičiais, kai kalbama apie žmonių, vaikų sveikatą, gyvybę, ateitį?! O kur Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos 2021 m. sausio 27 dienos priimta rezoliucija, draudžianti privalomą vakcinaciją, skiepijimo pasus, diskriminaciją dėl vakcinacijos statuso?!. O  JT Žmogaus teisių bei PSO konvencijos dokumentai, LR Konstitucija? Kokią teisę kas turi išleidinėti nutarimus, kurie visiškai pažeidžia minėtus dokumentus ir reikalauti vykdyti tuos nurodymus, o ne svarbiausius?!
• Epidemija nuo senų laikų būdavo įvardijama, kai žmonių mirčių skaičius tapdavo kritinis. Dabar epidemija – imuniteto nebuvimas. Taip kasmetinį gripą galime įvardinti epidemija. Statistika apie mirtingumo rodiklius nerodo epidemijos (dar žinant ir padidėjusį mirtingumą dėl lėtinių, širdies ir kraujagyslių, onkologinių ligų).
• Pagaliau klausimas toks. Jei vakcinos tokios puikios, tai kodėl žmonės verčiami skiepytis, bet atsakomybę turi prisiimti sau? Aš negaminau šito produkto, kaip galiu būti atsakingas už jį. Jei siūlote, peršate, tai ir atsakomybę prisiimkite. Ne kitaip. O gal vis tik nepasitikite ir Jūs čia vakcina?
• Apie savanoriškai priverstinį skiepijimą. Verčiami žmonės skiepytis, daromas visokeriopas spaudimas (taip akivaizdu, nenuginčysi). Įsivaizduokim, užpuolė žudikas, plėšikas. Atiduok ar daryk taip arba tau viskas. Žmogus sutinka, kad tik išsigelbėtų. Sutiko savo valia, savo noru. Reiškia, užpuolėjas nekaltas ir nebaudžiamas. Savanoriškai privaloma. Jei ne taip, tuomet turi būti vyriausybės pateikta, žmonių, kurie nesiskiepijo ir negalėjo dirbti savo darbe pagalbos programa. Tuomet tikrai bus rūpestis žmonėmis.
• Vaikų vakcinacija. Apie tai daug parašę yra kitų šalių medikai (tame tarpe Didžiosios Britanijos gydytojų atviras laiškas). Jie skelbia, kad nereikia vaikų skiepyti. Ir pagrindžia tai. Gydytojai galvoja apie ateitį. Norime, kad ir mūsų politikai matytų ateitį. Vaikai – ateitis. Nuo kada ateitis tarnauja dabarčiai? Nuo tada, kai žmones užpuolė virusas, daug baisesnis už covid. Ir tai tikra epidemija. Tas virusas vadinasi egoizmas. Todėl ir gamta žūva. Tampame virusais, nusiaubiančiais viską aplink save. Nukelk į kitą planetą. Ir ten viskas bus sunaikinta. Egoizmo viruso. Net ateitis, vaikai. Įsivaizduokim, su kokia meile ima kūdikį motina, tėvas. Argi gali neįsitikinę ko nors saugumu, tai duoti savo vaikui? Niekada. Paragaus, pažiūrės, įsitikins ir tik tada įdės į burnytę, paduos. Plaka maža širdutė. Mama, tėti, aš čia. Visas pasaulis. Pirmas šypsnis, žodis, ašara nubraukta… Nieko negali būti svarbesnio kaip vaikas, žmogaus ateitis. Čia žmogaus gyvenimo esmė.
• Ir pabaigai. Turime plačius kelius, bet siaurą požiūrį. Geresnę mediciną, bet blogesnę sveikatą. Perkam daugiau, bet džiaugiamės mažiau. Apsisupom patogumais, malonumais, bet sumažinome vertybes. Daug kompiuterių, bet mažai bendravimo. Daug didelių žmonių, bet sielos mažutės. Lengvas pelnas, bet sunkūs santykiai. (Iš Džordž Karlin laiško mirus žmonai. Tik mirties akivaizdoj žmogus pamato savo gyvenimo grožį arba nusivylimą, deja nepataisomą).
Kreipiamės į Jus su geriausiais ketinimais, laukdami Jūsų indėlio į mūsų visų šviesios ateities kūrimą.
Taip pat sakome „Ne“ privalomam mokytojų skiepijimui. Vieni negali skiepytis dėl sveikatos, kiti nenori, negali rizikuoti savo sveikata ir net gyvybe (atsižvelgiant į viską anksčiau pasakyta).
Mokytojų vardu : Irena Potapenkienė

Facebook komentarai
});}(jQuery));