Ministras Pirmininkas klaidina visuomenę, perpasakodamas profesinių sąjungų lyderių teiginius

Ministras Pirmininkas klaidina visuomenę, perpasakodamas profesinių sąjungų lyderių teiginius

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, rugsėjo 23-iąją pasisakydamas per žiniasklaidą ir perpasakodamas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininko Artūro Černiausko ir Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkės Kristinos Krupavičienės pasisakymus apie naująjį socialinį modelį, klaidina visuomenę.

Neoficialus profesinių sąjungų lyderių susitikimas su Ministru Pirmininku vyko prieš rugsėjo 10-osios mitingą prie Seimo. Jo metu Artūras Černiauskas ir Kristina Krupavičienė pateikė profesinių sąjungų nuomonę apie naująjį socialinį modelį, jo sudėtinę dalį – Darbo kodeksą – bei derybas Trišalėje taryboje.

Susitikimo metu Ministrui Pirmininkui pateiktos su profesinių sąjungų nariais aptartos konkrečios socialinio modelio ir Darbo kodekso nuostatos, bloginančios dirbančiųjų padėtį bei sudarančios galimybę susidoroti su profesinėmis sąjungomis.

Profesinių sąjungų atstovų teiginius Ministras Pirmininkas interpretavo sau naudinga linkme ir viešai pasakė, jog susitikimo metu su juo Artūras Černiauskas ir Kristina Krupavičienė išsakė nuomonę, kad „naujas socialinis modelis yra geresnis už dabartinį, o mitingo atšaukti negalime, nes viskas jau suplanuota“.

Tenka tik apgailestauti, kad Ministras Pirmininkas sąmoningai ar dėl dirbančiųjų interesų nežinojimo klaidina visuomenę bei demonstruoja, kad socialinis dialogas tarp valdžios ir dirbančiųjų kol kas sunkiai vystosi.

Pranešimą paskelbė: Linas Vaigauskas, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija
Facebook komentarai
});}(jQuery));