Michaelas Flynnas mano, kad COVID-19 sukūrė George’as Sorosas, Billas Gatesas ir PSO, kad pavogtų 2020 m. rinkimus iš Trumpo

flynn

Michaelas Flynnas dvigubai papildo sąmokslo teoriją, kad COVID-19 sukūrė George’as Sorosas, Billas Gatesas ir PSO, kad pavogtų 2020 m. rinkimus iš Trumpo
Bethany Dawson
Sun, January 30, 2022,

Buvęs generolas Maiklas Flinas, neseniai atleistas prezidento Donaldo Trampo nacionalinio saugumo patarėjas, kalba per protestą dėl 2020 m. prezidento rinkimų rezultatų prie Aukščiausiojo Teismo 2020 m. gruodžio 12 d. Vašingtone.

Buvęs generolas Michaelas Flynnas, neseniai atleistas prezidento Donaldo Trumpo patarėjas nacionalinio saugumo klausimais, kalba per protestą dėl 2020 m. prezidento rinkimų rezultatų prie Aukščiausiojo Teismo 2020 m. gruodžio 12 d. Vašingtone, Vašingtono apygardoje. nuotrauka Tasos Katopodis/Getty Images
Maiklas Flinas pasirodė Alexo Joneso laidoje „Infowars” ir pareiškė, kad COVID-19 buvo sukurta siekiant pavogti 2020 m. rinkimus.

Jis pridūrė, kad virusą sukūrė PSO, JT ir Billas Gatesas, siekdami kontroliuoti pasaulį.

Dėl naujausių Maiklo Flino konspiracinių komentarų iš jo buvo atimtas garbės laipsnis.

Buvęs Donaldo Trumpo patarėjas saugumo klausimais Maiklas Flinas (Michael Flynn) sukūrė naują COVID-19 sąmokslo teorijų kampą, teigdamas, kad virusas buvo apgaulė, sukurta siekiant pavogti 2020 m. JAV rinkimus.

Alexo Joneso laidai „Infowars” jis sakė, kad COVID-19 sukūrė „pasaulinės organizacijos”, tokios kaip Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir JT, „dėl keleto priežasčių, o viena iš svarbiausių priežasčių – pavogti [2020 m.] rinkimus”.

Nepagrįsti teiginiai apie 2020 m. prezidento rinkimų klastojimą buvo ne kartą tirti ir paneigti.

M. Flynnas „Infowars” sakė, kad Pasaulio sveikatos organizacija, Jungtinės Tautos ir pasaulinės organizacijos „mato save kaip „štai kaip mes galime valdyti pasaulį, štai kaip mes galime kontroliuoti visuomenes, štai kaip mes galime kontroliuoti žmoniją”.

„Taigi įveskime kažką, kas vadinasi „Covid”, ir jie tai padarė”, – sakė jis.

Flynnas, į pensiją išėjęs JAV kariuomenės generolas leitenantas, kuris atsistatydino iš D. Trumpo administracijos, kai paaiškėjo, kad melavo dėl pokalbių su Rusijos diplomatu, taip pat teigė, kad COVID-19 sukūrė finansininkas George’as Sorosas, vienas iš „Microsoft” įkūrėjų Billas Gatesas ir Pasaulio ekonomikos forumo vadovas Klausas Schwabas.

Flinas, tapęs svarbia sąmokslo teorijos „QAnon” figūra, 2021 m. gegužės mėn. interviu sakė, kad virusas buvo sukurtas prieš lapkričio 3 d., „siekiant įgyti visuomenės kontrolę”, teigiama „Insider” žurnalistės Sofijos Ankel pranešime.

PSO duomenimis, nuo COVID-19 iki šiol pasaulyje mirė daugiau kaip 5,6 mln. žmonių.

PSO 202o m. rugsėjį taip pat pažymėjo, kad be COVID-19 keliamo pavojaus visuomenės sveikatai, buvo ir „infodemija”, skleidžianti dezinformaciją, kuri nusinešė žmonių gyvybes.

Kol kas nėra patvirtinta, kaip tiksliai prasidėjo COVID-19 pandemija. Tačiau Nacionalinės žvalgybos direktoriaus biuro (ODNI) ataskaitoje teigiama, kad virusas greičiausiai pateko iš laboratorijos protrūkio arba užkrėsto gyvūno.

M. Flinas taip pat teigė, kad sausio 6 d. sukilimas Kapitolijuje ir sužlugdytas Mičigano gubernatorės Gretchen Whitmer pagrobimo sąmokslas buvo Bideno administracijos inscenizuoti įvykiai.

Tuo tarpu praėjusią savaitę iš M. Flynno ir Rudy Giuliani buvo atimti Rodo salos universiteto garbės diplomai.

Universiteto interneto svetainėje paskelbdamas šią žinią URI prezidentas Marcas Parlange’as teigė: „Universiteto prezidentas Marcas Parlange’as: „Šių garbės laipsnių atšaukimas sustiprina mūsų vertybes ir leidžia mums vadovauti laikantis tiesos ir sąžiningumo principų”.

Facebook komentarai
});}(jQuery));