MERKO grupės statybos apimčių augimas 2018 m. pirmąjį ketvirtį atitiko lūkesčius

Statomasviebutis_RadissonBluHotelLietuva

Statomasviebutis_RadissonBluHotelLietuva

MERKO grupės statybos apimčių augimas 2018 m. pirmąjį ketvirtį atitiko lūkesčius

 

Didžiausios listinguojamos statybų bendrovės Baltijos šalyse  AS Merko Ehitus  pardavimų pajamos 2018 m. pirmąjį ketvirtį pasiekė 80,3 mln. eurų  ir išaugo  38 proc. lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Jos dukterinės įmonės Lietuvoje – UAB Merko statyba –  pardavimų pajamos per tą patį laiką buvo 8,16 mln. eurų, tai yra 50,6 proc. didesnės nei pernai tuo pat metu.

 

 „Apyvartos augimą lėmė kryptingas pastarųjų ketverių metų darbas su privačiais užsakovais. Ypač džiugina profesionalių klientų pasitikėjimas ir kvietimas statyti viešbučius, gamyklas, administracinius pastatus. Šiems objektams taikomi ne tik Lietuvoje pripažįstami, bet ir ypač aukšti tarptautiniai kokybės, inovacijų, darbų saugos, aplinkosaugos standartai“, – atskleidė sėkmės priežastis Saulius Putrimas, UAB Merko statyba generalinis direktorius.

 

Pastatų statybai  naudojami statinio informacinio modeliavimo BIM principai. Pasak pašnekovo, tai padeda geriau organizuoti darbus, operatyviai aptarti ir išsiaiškinti statybų eigoje kilusius klausimus, likviduoti problemas. Rezultatas – kokybiškesnis statinys ir efektyvesnis darbas, o finansinėse ataskaitose tai virsta didesniu pelnu.

 

„Planuodami 2018 metų veiklą turėjome atsižvelgti į statybų sektoriui kylančius iššūkius: projektavimo, subrangos ir darbo resursų trūkumą bei augančias šių resursų kainas“, – komentavo šiais metais laukiančius iššūkius S. Putrimas.

 

Pasak jo, UAB Merko statyba  ir toliau ketina pagrindinį dėmesį skirti generalinės rangos paslaugų teikimui Lietuvoje, orientuodamasi į klientus, kurie vertina kokybę, patikimumą ir profesionalumą.

Statomasviebutis RadissonBluHotelLietuva

2018 metų pirmąjį ketvirtį buvo statomi viešbučiai „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „ibis“ bei „Neringa“, gyvenamųjų namų kvartalai „Rinktinės Urban“, „Šaltinių namai“, „Grafų Pliaterių rūmų apartamentai“, rekonstruojama ir plečiama UAB „Philip Morris Lietuva“ gamykla Klaipėdoje.  

 

Pirmoji šių metų naujiena – prasideda darbai Vilniaus senamiestyje. Tarp Šv. Dvasios ir Strazdelio gatvių netrukus iškils naujas, modernus trijų aukštų  gyvenamasis namas su mansarda. Tai UAB Merko statyba projektas „Bastėja Life“.

 

2017 m. UAB Merko statyba pajamos buvo 40 mln. eurų, įmonėje dirbo 95 darbuotojai.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));