Meloni Ryšiai Su JAV Elitu

image 37

image 37

Meloni Ryšiai Su JAV Elitu

Big Reset Demokratija Ideologijos Kritika

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. rugsėjo 26 d. tkp.at.

Thomas Oysmüller. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Nuo 2021 m. vasario mėnesio Giorgia Meloni yra Aspeno instituto, įtakingo Rokfelerio grupės „smegenų centro“, narė. Instituto generalinis direktorius taip pat yra WEF narys. Meloni taip pat iš pradžių pritarė „Žaliajam pasui“.

Tikėtina, kad Giorgia Meloni taps naująja Italijos vyriausybės vadove. Tai pirmas kartas, kai vadinamieji dešinieji populistai atėjo į valdžią pagrindinėje ES šalyje. Ji nori padaryti galą kairiųjų tapatybės politikai ir, bent jau taip ji teigia, ES paternalizmui. Tačiau tuo pat metu ji stovėjo už „žaliojo paso“ ir puoselėja transatlantinius Vakarų oligarchijos ryšius.

Meloni ir Aspen

Briuselio atstovė von der Leyen prieš rinkimus grasino italams. Galima daryti prielaidą, kad po šio pranešimo ji imsis veiksmų. Pavyzdžiui, pirmadienį ECB vadovė Christine Lagarde paskelbė, kad perspektyvos atrodo „niūrios“. Italijos skolos krizė gali greitai vėl paaštrėti.

Iki šiol Meloni aiškiai pasisakė už NATO ir kursą prieš Rusiją. Nors ji nėra kilusi iš WEF aplinkos, o tai taip pat rodo jos atvirkštinę prieš kairiuosius nukreiptą tapatybės politiką, ji yra įsitraukusi į transatlantinius tinklus. Nuo 2021 m. vasario mėn. ji yra Vašingtone įsikūrusio analitinio centro „Aspen Institute“ narė. Institutą, be kita ko, finansuoja Gateso fondas , Rokfelerio fondas, Karnegio fondas (įkurtas 1911 m.), Lumnijos fondas, Fordo fondas ir kt.

Anoniminė „Twitter“ paskyra iš Prancūzijos, turinti platesnę aprėptį, pirmadienį rašė: „Giorgia Meloni, Aspeno instituto, įtakingo analitinio centro, kurį, be kita ko, finansuoja Rokfeleriai, narė. Lėlininkai globalistai savo personažus į kairę ar į dešinę kelia pagal savo nuožiūrą, priklausomai nuo to, kaip klostosi situacija kiekvienoje šalyje.“

Tačiau teigiama, kad Aspeno institutas užima itin aukštą padėtį transatlantiniuose tinkluose, todėl jis yra labiau nežinomas nei WEF. Instituto generalinis direktorius yra Walteris Isaacsonas. Jis taip pat yra WEF narys.

Berlusconi

Meloni politika beveik panaši į D. Trumpo Respublikonų partijos politiką. Pagrindinės temos – migracija ir LGBTQ+ arba kairiosios tapatybės politika. Be to, daugiausia per Silvio Berlusconi, nuo kurio Meloni priklauso, ar jis suformuos vyriausybę, yra ryšys su grupe „Propaganda Due 2“ (P2), iš pradžių buvusia masonų lože, kuri, kaip teigiama, vėliau buvo „pasisavinta“. P2 vykdė operaciją „Gladio“, kuria buvo siekiama išstumti stiprią Italijos komunistų partiją septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje. Tai pavyko gana sėkmingai.

2008 m. S. Meloni tapo Berlusconi IV vyriausybės jaunimo reikalų ministru. S. Berluskonis taip pat dalyvavo P2, kurioje taip pat dalyvavo CŽV. Italijos prokuratūra atlieka tyrimą prieš organizaciją perėmėją P3.

Čia rasite daugiau informacijos apie Aspeno institutą ir P2.

Posūkis dėl „žaliojo paso

Taip pat verta paminėti Meloni poziciją dėl skiepų pasų. Nors nuo 2021 m. liepos mėn. ji buvo prieš „žaliąjį pasą“ Italijoje, iš pradžių jos pozicija buvo kitokia. 2021 m. balandžio mėn. būsimoji vyriausybės vadovė sakė:

„Esame pirmieji, kurie pritarė žaliajam pasui, ir tikimės, kad jis kuo greičiau bus įvestas visoje Europoje.“

Žurnalistas Henningas Rosenbuschas šiandien atkreipė į tai dėmesį:

„Ten vėl turiu šiek tiek vandens vynui, kaip ir Švedijos atveju. Nešvęskite per anksti.
Meloni į #Greenpass balandžio 21 d: „Esame pirmieji, parėmę „Greenpass“, ir tikimės, kad jis bus kuo greičiau įdiegtas visoje Europoje.“

„Tačiau vos tik pradėjus kalbėti apie „2G“, Meloni pakeitė savo poziciją. Rinkimų manifeste ji pasisakė prieš skiepų korteles.

Meloni už NATO ir Ukrainą

Taigi tik laikas parodys, ar tai tikrai „sunkus globalistų pralaimėjimas“, kaip šiandien skelbia TKP. Būtent jų pozicija dėl NATO ir puoselėjami transatlantiniai ryšiai verčia tuo abejoti. Net Alexanderis Van der Bellenas, kuris daugelį metų pasišventė „kovai su dešiniuoju populizmu“, prieš rinkimus sakė: „Meloni nekelia pavojaus Europai“. Priežastis: ji palaiko Ukrainą.

Migracijos ir lyčių politikos srityje Viktoras Orbanas neabejotinai įgis naują stiprią sąjungininkę. Tačiau ES ir Rusijos politikos ir karo kurso, kurį jis pradėjo, klausimais jis tikriausiai ir toliau liks vienišas.

Žurnalistė Aya Velazquez, priklausanti grupei, kuri labai anksti atkreipė dėmesį į abejotinas Coronos komiteto aplinkybes, kurios dabar tapo žinomos, šiandien rašo „Telegram“:

„Atkreipiu dėmesį, kad populiari strategija yra dirbti su juodomis ir baltomis figūromis ant šachmatų lentos, kurios galiausiai visos užima tą pačią poziciją aktualiais klausimais.“

„Karštoji bulvė“ yra nebe Kovidas, o konfliktas Ukrainoje.


Šis tekstas pasirodė 2022 m. rugsėjo 26 d. pavadinimu „Melonis Verbindungen zur US-Elite“ svetainėje tkp.at.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));