Melissa Ciummei – „Žmonės Įsivaizduoja, Kad Pinigai Jų Banko Sąskaitose Priklauso Jiems. Bet Taip Nėra.“

image 49

Melissa Ciummei – „Žmonės Įsivaizduoja, Kad Pinigai Jų Banko Sąskaitose Priklauso Jiems. Bet Taip Nėra.“

Big Reset Demokratija Ekonomika

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. spalio 8 d.

Rhoda Wilson. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

 


Šiaurės Airijos investuotoja ir tyrėja Melissa Ciummei aptarė ekonominį blokavimo poveikį ir, jos nuomone, tikrąsias priežastis, dėl kurių vyriausybės visame pasaulyje taiko griežtas priemones.  „Infliacija jau čia ir žmonės turi jai pasiruošti“, – perspėjo M. Ciummei.

Šių metų pradžioje Ciummei paskelbė vaizdo pranešimą (žr. toliau), kuriame gyrė „sėkmingą“ lockdownų „sėkmę“ žlugdant pasaulio ekonomiką ir pragyvenimo šaltinius.  Jos vaizdo žinutė paplito socialinėje žiniasklaidoje.

Tiesa apie pasaulinį lockdowną – perspėjimas!

Ciummei nerimą kelia ekonominiai aspektai, susiję su įvykiais nuo 2020 m. pradžios, ir būtent į šį aspektą ji sutelkė savo tyrimus.  Interviu „EMeRgent Sea“ Ciummei paaiškino, kad reikalai pradėjo klostytis blogai, kai JAV doleris, rezervinė valiuta, „buvo atsietas nuo aukso standarto“.

1971 m. rugpjūčio pradžioje Prancūzija pasiuntė karo laivą į Niujorko uostą su nurodymu iš Niujorko federalinio rezervų banko grąžinti jos auksą. 1971 m. rugpjūčio 15 d. prezidentas Ričardas Niksonas (Richard Nixon) sustabdė JAV dolerio konvertavimą į auksą.  Tai buvo „fiat pinigų“ eros pradžia.  Tai leido Jungtinėms Valstijoms gyventi ne pagal išgales, nes kasmet susidarydavo biudžeto ir prekybos deficitas bei didėjo valstybės skola.  Ši skolomis pagrįsta sistema, kuri buvo sukurta, – sakė Ciummei, – „iš tiesų žlugo 2008 m.  [Visi 2020/21 m.] įvykiai iš tiesų turėjo įvykti maždaug tada.  Tačiau jiems pavyko iš naujo pripūsti balioną“.

Jiems pavyko išpūsti „balioną“ pasitelkus kiekybinį skatinimą [red. past. angl. Quantative Easing – tokia centrinių bankų vykdoma programa, kurios metu išperkamos obligacijos ir suteikiamos pigios paskolos komerciniams bankams] ir centrinių bankų vykdomą pinigų spausdinimą.  „Yra galimybė, kad jie gali sukurti pinigus iš nieko ir paskolinti juos vyriausybei, kuri juos grąžina su palūkanomis, – sakė Ciummei.

2019 m. rugpjūčio mėn. įvyko kasmetinis ekonomistų ir bankininkų susitikimas, pavadintas Jackson Hole ekonomikos simpoziumu, kuriame jie nusprendė „eiti tiesiai“.  Straipsnyje „Santrauka – Going Direct Reset“ Johnas Titusas rašė, kad Jackson Hole simpoziume „BlackRock nurodė FED suteikti pinigų į didmeninės ir mažmeninės prekybos rankas, kai ateis „kitas nuosmukis“ – kuris, kaip pasisekė, įvyko mažiau nei po mėnesio. Iš esmės tai buvo BlackRock „tiesioginis“ planas, ir jis numatė būtent tai, ką FED pradėjo daryti – gana sėkmingai – prisidengdamas pandemija“.

Nuosmukis, apie kurį kalbėjo Titas, buvo tai, ką Ciummei apibūdino kaip „krizę atpirkimo sandorių rinkoje„.

Kitą mėnesį, 2019 m. spalį, įvyko renginys pavadinimu “Event 201” (Renginys 201).  Renginys 201 buvo Pasaulio ekonomikos forumo surengtos pandemijos imitavimo pratybos, skirtos pasaulio elitui.  „Renginys 201 toks svarbus todėl, kad simuliacija buvo labai tiksli, – sakė Ciummei, – o 2020 m. Pasaulio ekonomikos forumas surengė dar vieną simuliaciją, ji buvo [apie] kibernetines atakas. O dabartinė, „Kibernetinis poligonas„, yra apie kibernetines atakas prieš tiekimo grandinę… Pažvelkite į šias tris simuliacijas, nes jose gana tiksliai pateikiama informacija.“

Ciummei taip pat aptarė, kaip kuriami pinigai, kas yra tikrieji pinigai, kuo skiriasi pinigai nuo valiutos, apie hiperinfliaciją ir kaip galima apsaugoti savo pinigus bei pasiruošti tam, kas ateis.

„Buvome apgauti ir patikėjome, kad valiuta yra pinigai.  Žmonės įsivaizduoja, kad „tai mano pinigai banke“, tačiau taip nėra. Jei tas bankas taps nemokus, jums bus atiduotos nemokaus banko, kuriame yra pinigai, akcijos“, – sakė Ciummei.  Jos interviu žiūrėkite toliau:

EMeRgent Sea: Ciummei, 2021 m. rugpjūčio 23 d. (32 min.)

 

Jei pirmiau pateiktas vaizdo įrašas bus pašalintas iš „YouTube“, jį galite rasti ČIA.

Papildomi šaltiniai:

„Silent Weapons for Quiet Wars“ (originalaus dokumento kopija)

Tylūs ginklai tyliems karams (su interaktyvia rodykle)

Koronos tyrimų komiteto 38 sesija: Catherine Austin Fitts, 2021 m. vasario 25 d.

Ikonoklastų apskritojo stalo serija #3, Airijos tyrimas

Imperijos kūrimas – The city of London

Pandoros dokumentai – kaip vis dar klesti ofšorinių finansų pasaulis

ERNST WOLFF – THE DELIBERATE DESTRUCTION OF THE GLOBAL ECONOMY


Šis tekstas pasirodė 2021 m. spalio 8 d. pavadinimu „Melissa Ciummei – “We have been fooled into believing that currency is money. People have this idea that ‘that’s my money in the bank’, it’s not.”“ svetainėje dailyexpose.uk.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));