Stanislovo Tomo gandas: „kalbama, kad Dovilė Radzevičiūtė pagimdė V.Uspaskich vaiką”

sprendimas_JT_Kedyte1

sprendimas_JT_Kedyte1

Prof. Stanislovas Tomas prisiteisė 120 000 € iš Europos Parlamento

Pranešimas spaudai, 2019-03-13

 

 

 

Šiandien profesorius dr. Stanislovas Tomas gavo ES Bendrojo Teismo sprendimą, kuriuo yra panaikintas jo atleidimas iš Europos Parlamento nario Viktoro Uspaskicho padėjėjo darbo. Stanislovas Tomas yra grąžintas į darbą, o Europos Parlamentas turės sumokėti jam apie 120 000 € algą už 3 metus.

 

Advokatas Stanislovas Tomas buvo įdarbintas Europos Parlamente, kadangi Viktoras Uspaskichas norėjo atkeršyti Lietuvos vyriausybei už 4 metų laisvės atėmimo bausmės skyrimą.

 

Pagrindinė Stanislovo Tomo funkcija buvo parengti dvi bylas prieš Lietuvą: pensininkų ir minimalią algą gaunančių asmenų bylą. Europos ir tarptautinė teisė nustato, kad pati mažiausia bazinė pensija turi atitikti skurdo rizikos ribą – šiuo metu 307 €, bet iš tikrųjų ji yra 164 €. Europos socialinė chartija nustato, kad minimali alga “į rankas” Lietuvoje sudaro 60 % vidutinės algos “į rankas” – šiuo metu tai 625 € “ant popieriaus”.

 

Taip buvo pradėta Onos Rimkienės byla dėl pensijos, apie kurią keletą kartų buvo diskutuojama laidoje “Yra kaip yra”, ir kelios kitos. Šiomis bylomis buvo siekiama padaryti spaudimą vyriausybei, prezidentei, Seimui, kad jie priverstų Aukščiausiąjį Teismą panaikinti V. Uspaskicho įkalinimą.

 

Kaip rašo ES Bendrasis Teismas savo sprendimo 32 punkte: “Pirmiausia pažymėtina, kad Parlamentas neginčija, kad buvo vykdoma veikla, kurią ieškovas apibūdino 2016 m. gegužės 9 d. rašte, t. y. teisinė veikla, vykdoma šalia APNP funkcijų, įskaitant:  […] antra, (konfidencialu) atstovavimą pensininkams ar minimalų darbo užmokestį gaunantiems asmenims ir kreipimąsi į juos, vykstant ginčui (konfidencialu) teismuose, siekiant pristatyti šį EP narį kaip „žmogaus teisių gynėją“ ir taip apsunkinti jo įkalinimą”.

 

Tačiau po to, kai 4 metų įkalinimas Viktorui Uspaskich buvo panaikintas, jis atsisakė idėjos tęsti projektą ir atleido Stanislovą Tomą iš darbo.

 

Viktoras Uspaskichas neigė, kad jis finansavo šias bylas įdarbinant advokatą Stanislovą Tomą Briuselyje arba, kad buvo davęs įsakymą Stanislovui Tomui jas rengti, tačiau ES Bendrasis Teismas rašo: “iš bylos medžiagos matyti, kad EP narys ne tik žinojo apie su darbu nesusijusią veiklą, bet ir ją tiesiogiai inicijavo”, “EP narys negalėjo nežinoti, kad ieškovas užsiėmė teisine veikla šalia savo APNP funkcijų, nes iš bylos medžiagos matyti, kad tokia veikla buvo vykdoma remiantis jo nurodymais.”

 

Po Stanislovo Tomo atleidimo iš darbo Viktoras Uspaskichas įdarbino į jo vietą savo apie 40 metų jaunesnę merginą Dovilė Radzevičiūtę, dėl kurios išsiskyrė su žmona ir kuri dirba Europos Parlamente iki šiol. Primintina, kad Europos Parlamentas draudžia įdarbinti padėjėja savo žmoną arba deklaruotą partnerę, bet V. Uspaskich nėra deklaravęs D. Radzevičiūtės kaip partnerę, nors ir gyvena su ja viename bute jau daugelį metų. Kalbama, kad ji pagimdė jam vaiką.

 

Per 5 metų kadenciją Europos Parlamente Viktoras Uspaskich plenariniame posėdyje pasisakė tik vieną kartą ir net tą kartą suklydo – kalbėjo apie Žmogaus teisių teismo sprendimą, kurio nėra.

 

Artimiausiu metu profesorius dr. Stanislovas Tomas iš Singapūro atskris į darbą Briuselyje.

 

Su ES Bendrojo Teismo sprendimu galima susipažinti čia http://curia.europa.eu/juris/document/document.jsf;jsessionid=C8B1B1024796841B24BEF47C011817A4?text=&docid=211425&pageIndex=0&doclang=LT&mode=lst&dir=&occ=first&part=1&cid=3565826 

Stanislovas savo stliumi meluoja lygoje vietoje

Žinoma, galima nekreipti  dėmesio į šito melagėlio Stanislovo Tomo eilinius gandus, jeigu jis nebūtų iškėlęs savo kandidatūros į Europos parlamentą

Tai, kad jis meluoja kiekviename žingsnyje, ir kartu skelbia  : „melagis turi būti nubaustas mirtimi”, jau nebejuokinga.

Kitas dalykas, kad S.Tomo gautas Jungtinių tautų Priverstinių dingimų komiteto užklausimas Lietuvos vyriausybei, ar jai žinoma Deimantės Kedytės buvimo vieta, jau kandidato buvo paskelbtas kaip „Jungtinių tautų sprendimas”.

Tai, kad S.Tomas kreipėsi į JT dėl Deimantės Kedytės dingimo, yra puikus dalykas, nes jis privers Lietuvos vyriausybę atsakyti, ar Deimantė dar gyva. Kitas dalykas, kad šis svarbus žingsnis yra pateikiamas su didžiule Stanislovo Tomo melo doze, todėl iš karto nuvertėja.

https://www.youtube.com/watch?v=cSIaWQM0uDU&t=580s

Kaip parašė vienas komentatorius „grynų koncervai”: „Pasakysiu, kas man nepatinka dėl šio popieriaus. Kalbėsiu jo maniera. Šis žmogus meluoja ir meluoja lygioj vietoj. Jis meluoja tai, kad tai yra SPRENDIMAS. Jis meluoja, kad jis LAIMĖJO BYLĄ. Jis meluoja, kad JT nurodė sudaryti sąlygas susitikti mergaitei su JUO. Kam tai daryti? Jei ne šitas melas, tai viską būtų galima vertinti tik pozityviai, bet kai meluojama, tai kyla klausimų „kodėl?” Vienas iš atsakymų, kad padaryti įspūdį runkeliama. Ir šis tikslas pasiektas. Bet jis trumpalaikis. Kiti tikslai paaiškės vėliau”.

 

sprendimas JT Kedyte1

Šitas dokumentas paneigia beveik visą Stanislovo Tomo monologą, matomą aukščiau

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));